Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

kurcze ja to ostatnio cos mam zla passe, najpierw spierniczyl nam sie samochod ( rzecz ktora sie nie psuje podobno i czekamy na czesc juz miesiac bo tak ja serwis sprowadza;/) tydzien temu zamawialam paczke na allegro i ci z kuriera 7 pod moja nieobecnosc bez pozwolenia zostawili paczke u sasiada wysylajac mi tylko smsa ze zostawil- sasiad ktorego ja ledwo na oczy widzialam twierdzi ze paczki nie odbieral 😞 nie mowiac o tym ze 3 dni do niego pukalam!!! i na dokladke jak dzisiaj przyszla czesc to mechanik nasz mial wypadek i nadal stoje......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem 🙂

Raczek ja też daję Nutriton i Ola też daje z tego samego co ja powodu: bo dziecko ulewa/wymiotuje. I zaczęłam dawać zanim skonsultowałam się z lekarzem: bo moja ukochana Pani w aptece mi podpowiedziała: i faktycznie, Witek ulewa ale duuuużo mniej. A kiedy ostatnio zabrakło owego specyfiku w aptece i dostał samo mleko to rzygał jak kot, przy każdym ruchu z niego ciekło.

Klaudia nic Ci nie poradzę w temacie odruchu moro bo nie wiem co mogło go spowodować. Ale czytałam ostatnio troszkę o tym, że ten odruch można zaobserwować jak się dziecko gwałtownie opuści w dół bądź podrzuci do góry ( to chyba to co ? ☺️ )
Może ktoś go za szybko odłożył do łóżeczka?
no nie wiem co ci poradzić 🥴
napisz do Ozimka maila 🙂

Ola wyrwij tego zęba 😁 toż za protezę taniej zapłacisz 😁 😉 😉

Mam piękną nową pralkę, będę prać od jutra wszystko co popadnie. Tylko kto to kuźwa będzie prasował 😁 😁 😁 😁 😁
no i od jutra mam 3 dzieci siostry na wakacjach.. oj będzie się działo 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natka85 napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
Natka85 napisał(a):
podawala ktoras z was dziecku juz kaszke ryzowa???

ja raz 🙂


jaka reakcja?? jakie dałas proporcje??? nasze dzieci są z jednego dnia, więc ja też już mogę spróbować 🙂

reakcja ok nic nie bolalo, kupka wyszla. ja mam z bobovity brzoskwiniowa i dalam na 150ml mleka 3 lyzeczki kaszki ale takie od mleka te male, bo w opisie bylo zeby dac 3 lyzki stolowe ale sie balam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...