Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

dziecko wykąpane nakarmione śpi w zasadzie od wczoraj 😮
przelewy zrobione
ziemniaki czekają na kuchence na włączenie
mizeria gotowa
pranie wywieszone powiewa sobie
zostały mi schody i kuchnia i będę FREE 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

alexia_79 napisał(a):
Magda - napisałam wczoraj do tej koleżanki z Opena ale nie odpisała.. Nie wiem czy nie widziała maila, czy o co kaman 🤢


moze po prostu poczty nie sprawdzała....daj znac jak odp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
A u mnie tylko zupa na gazie i nic więcej nie zrobiłam bo chce mi się rzygać za przeproszeniem od tego lekarstwa w zębie 🥴

a ja do dentysty nie chodzę, najprędzej to chyba w protezę zainwestuję
mam 4 ósemki do usunięcia chirurgicznego ale mnie na to nie stać i jedna już zepsuta , miałam sie pojawić po ciąży ale wiadomo .......................................... 😁
a ostatnio byłam w październiku bo ginekolog zalecił i bez pieczęci od dentysty kazał nie wracać to poszłam
i o dziwo po 4 latach mojej nieobecności u dentysty miałam do robienia jedna siódemkę i kamień sobie usunęłam , oczywiście mimo ciąży wzięłam podwójne znieczulenie bo ja zawsze mdleje na fotelu a później tylko problem ze mną
a kanała miałam robionego 9 lat temu , po tej partaczce poprawiało to 4 dentystów bo ona łaskawie nawet mi nerwów nie wyciągnęła bo mam krzywe i nie dała rady i tylko rozgrzebała i zalepiła wszystko w środku
dobra już nie biadolę
kwękoli 😮
zrobię kolejne podejście z marchewką 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiem co mojej Majce jest 😮
Poszła spać wczoraj o 21, obudziła się dziś o 9, zjadła i poszła spać dalej, obudziła się o 12:30 zjadła i znów poszła od razu spać... I śpi cały czas.... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda-d87 napisał(a):
Niewiem co mojej Majce jest 😮
Poszła spać wczoraj o 21, obudziła się dziś o 9, zjadła i poszła spać dalej, obudziła się o 12:30 zjadła i znów poszła od razu spać... I śpi cały czas.... 😮

moja też tylko u nas to raczej norma
ale dziś sama wybudzam ją na jedzenie bo spała by chyba cały dzień bez przerw
a tylko rano była mała zmiana bo nie wiem co się stało ale zrobiła kupę która uciekła i się obsikała po szyję chyba coś źle pieluchę założyłam i musiałam ją ekspresowo podmyć
a teraz siłą wyniosłam ją z łóżeczka wsadziłam do siedzonka żeby się trochę rozbudziła a ja w tym czasie mleko studzę ale widzę że już odpływa nawet bez jedzenia
wcześniej kwęknęła tylko w łóżeczku coś przez sen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matyldusia napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
Niewiem co mojej Majce jest 😮
Poszła spać wczoraj o 21, obudziła się dziś o 9, zjadła i poszła spać dalej, obudziła się o 12:30 zjadła i znów poszła od razu spać... I śpi cały czas.... 😮

moja też tylko u nas to raczej norma
ale dziś sama wybudzam ją na jedzenie bo spała by chyba cały dzień bez przerw
a tylko rano była mała zmiana bo nie wiem co się stało ale zrobiła kupę która uciekła i się obsikała po szyję chyba coś źle pieluchę założyłam i musiałam ją ekspresowo podmyć
a teraz siłą wyniosłam ją z łóżeczka wsadziłam do siedzonka żeby się trochę rozbudziła a ja w tym czasie mleko studzę ale widzę że już odpływa nawet bez jedzenia
wcześniej kwęknęła tylko w łóżeczku coś przez sen

U mnie też zawsze dużo spała.... ale nigdy AŻ tak... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
hejo
ja jestem rzadko bo niestety moje dziecko non stop płacze ida jej zęby i jest szałł boziu gdzie moje dziecko z przed 2 tygodni spokojniutkie 🤨 🥴 😞

a skąd wiesz że jej zęby idą? 😮


miała normalne dziąsełka takie proste, i zobaczyliśmy ze juz takie nie są normalnie jak by ząbki wychodziły poszliśmy do lekarza i powiedział ze idą jej u góry, stąd zatwardzenia i placz i ta ze wkłąda do buzi wszystko! a jak nie ma czego włożyc to jezykiem tak robi do przodu i do tyłu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyminka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
hejo
ja jestem rzadko bo niestety moje dziecko non stop płacze ida jej zęby i jest szałł boziu gdzie moje dziecko z przed 2 tygodni spokojniutkie 🤨 🥴 😞

a skąd wiesz że jej zęby idą? 😮


miała normalne dziąsełka takie proste, i zobaczyliśmy ze juz takie nie są normalnie jak by ząbki wychodziły poszliśmy do lekarza i powiedział ze idą jej u góry, stąd zatwardzenia i placz i ta ze wkłąda do buzi wszystko! a jak nie ma czego włożyc to jezykiem tak robi do przodu i do tyłu

ja mam taki fajny gryzak z AVENTU kosztował duuuuuuo a moja nawet na niego nei patrzy bo nie jest kolorowy 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja wróciłam ze sklepu wreszcie czas dla siebie mialam bo do tej pory mala na spacerku z tatą kupiłam sobie buciki na szpilce bo postanowilam ze znowu zaczne chodzic na szpilkach bo w trakcie ciazy i po sie juz odzwyczailam i caly czas na plaskim 🙂
kupiłam również dwie kaszki Amelce jedna kleik ryżowy a druga z brzoskwiniami kaszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nina ja mam dokladnie to samo! Od kilku dni Wojtus jest strasznie nieznosny, malo spi, dzisiaj 3 dzien jak nie robi kupy 😮 pcha wszystko do buzi i te dziaselka juz takie inne, no i twarde, ze szok 🙃 wiec wnioskuje, ze to zabkowanie 🤢

ja w ciązy tez nie chcialabym byc, o nieee 😮 ale zastanawiam sie, ktora pierwsza zajdzie w druga ciaze 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
a ja wróciłam ze sklepu wreszcie czas dla siebie mialam bo do tej pory mala na spacerku z tatą kupiłam sobie buciki na szpilce bo postanowilam ze znowu zaczne chodzic na szpilkach bo w trakcie ciazy i po sie juz odzwyczailam i caly czas na plaskim 🙂
kupiłam również dwie kaszki Amelce jedna kleik ryżowy a druga z brzoskwiniami kaszka

a jakie te kaszki? 🙂 ja dzisiaj kupilam mojemu kaszke ryzowa z jablkiem i juz mu dalam troszke 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asiaa2028 napisał(a):
Nina ja mam dokladnie to samo! Od kilku dni Wojtus jest strasznie nieznosny, malo spi, dzisiaj 3 dzien jak nie robi kupy 😮 pcha wszystko do buzi i te dziaselka juz takie inne, no i twarde, ze szok 🙃 wiec wnioskuje, ze to zabkowanie 🤢

ja w ciązy tez nie chcialabym byc, o nieee 😮 ale zastanawiam sie, ktora pierwsza zajdzie w druga ciaze 🤪


to lepiej sprawdz dobrze buzie bo może już tam coś białęgo na dole sie wyrzyna 🙂 no moja jest nieznośna 😞 i jak robiła 10 kup dziennie tak robi jedna na 3 dni przy czym musiałam sie napiś kopru włoskiego i dać jej 100ml hippa na trawienie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...