Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

matyldusia napisał(a):
Boże a ja nie wiem w co ręce wbić
i jak na złość młoda potrzebuje teraz mojej uwagi a wczoraj przespała cały dzień 😮
Ola a Ozimek Ci coś mówił kiedy te zmiany skórne po mleku mogą zniknąć , tzn wiesz o co chodzi po jakim czasie od stosowania nowego mleka

zmiany spowodowane skaza bialkowa podobno znikaja po 6-8tyg od ostatniego podania bialka. ale mam w rodzinie taka kruszynke i wiem ze moze to potrwac dluzej. do pielegnacji zaleca sie emoillum podobno jest najlepsze wiemze jest plyn do kapieli i balsam 🙂 tylko ze drogie dziadostwo jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
frytus ale Pola fajna i jak fajnie sie gibala na boczek moja jak nie chce lezec na brzuszku to myk na boczek 😜
aaa i fajne Polunia ma sandaleczki na filmiku wczesniejszym widzialam 😜 jutro ide swojej kupic bo w tesco widzialam 🙂
aaa i Vanesska ma katarek, smaruje jej mascia majerankowa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry wieczór
raczek dzięki za info
doktorka już dawno kazała mi stosować wszystkie kosmetyki z serii oilatum albo emolium
Tutliputli nie wróciłaś jeszcze z "miasta"????????
dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobry dobry 🙂
ja wlasnie swoja Piekna polozylam spac, wypila mleczko i zasnela jak aniolek 🙂 My tez uzywamy oilatum ale tylko tego do kapieli co sie dodaje, bo balsam nie wystarczal Neli, uzywamy teraz na skore epaderm wymieszany z e45 i sie sprawdza. Do tego do kapieli co wieczor gotuje jej siemie lniane.

Gos, bnardzo malutka ten kakarek meczy?? biedulka. Ja sobie pomysle ze dorislego jak wkurza zatkany noc a umie sie wysmarkac za przeproszeniem i krople moze uzyc, a takie malenstwo?? biedna 😞 oby jej szybciej niz po 7 dniach przeszlo!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagi_ napisał(a):

Gos, bnardzo malutka ten kakarek meczy?? biedulka. Ja sobie pomysle ze dorislego jak wkurza zatkany noc a umie sie wysmarkac za przeproszeniem i krople moze uzyc, a takie malenstwo?? biedna 😞 oby jej szybciej niz po 7 dniach przeszlo!!

przez ten katarek czesto kicha, ale zbieram jej z noska co widze ze czesniej kicha, ale jej to jakos nie przeszkadza 😜 a taki zasieg ma kichania ze dzisiaj pare razy mnie oplula 😮 przewialo ja zapewne jak bylismy ten paszport wyrabiac 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem.
nadrabiałam, klaszcząc po drodze 🙂

Matylda Lenka jest bardzo ładną dziewczynką, ma śliczne usteczka, tak pięknie wykrojone 🙂 i dziękuję za zdjęcie 😉

Natka mi się smoczek do karmienia skrapla ale jak jest umyty i szczerze mówiąc wali mnie to bo nie widzę żeby jakoś wpływał na Witka 🥴

Klaudia daj mu czas na przystosowanie się do nowego mleka: zobaczysz, że za parę dni okaże się że płacze bardziej żeby wymusić noszenie niż z potrzeby. A na taki płacz zawsze z lżejszym sercem reagować.
I Ola ma genialny pomysł żebyś do nas na spotkanie dołączyła: chrzest trwa tylko 20 minut, wystoisz 😉

Nasze wyjścia na miasto pomału odbijają się na Witku, dzisiaj darł się wieczorem tak, że oczekiwałam policji pod drzwiami. Ale ani ja ani A nie daliśmy rady go uspokoić. W końcu pielucha zdziałała cuda 😉 ale nie dziwię się dziecku: po 8 godzin w tym upale, gondoli..dlatego jutro stopuję i w ogóle potajemnie zadzwoniłam do mojego taty żeby zabrał mi wakacjuszy z trzy dni wcześniej ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ bo pierdolnę sobie w łeb 😠 😠 😠 🤪 🤪 🤪 🤪

Co do spotkania: toż Wiola jest naczelną organizatorką, niech trzepnie pomysłem do końca, coś tam nawet ostatnio sensownego jej wyszło: ja jestem za tym, żeby spotkać się casual w jakimś pubie pierwszego dnia, pogadać, popić a drugiego gdzieś na Polach Mokotowskich np ( bo kocyki można rozłożyć i poleżeć na trawie ) ale już z dziećmi. I ja żadnych szpilek nie założę bo będę się chybotać i w dodatku będę wyglądać tak:

bo jeszcze kilka kg mi zostało i jestem gruba 🤢

idę chyba spać :-/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 🙂 🙂 dawno jej nie widzialam Kasia 🙂 az mi sie humor poprawil 🙂 w ogole to ja sobie nie wyobrazam, jak ty z 3 cudzych i jednym swoim zyjesz dziewczyno!!!! naprawde..... jak to sie do tego zabrac?? a te dzieciaczki to juz chociaz same przy sobie porobia?? kapiel wezma, lozka posciela?? bo jak nie, to ja bym sie raczej nie podjela przewakacjowania ich, serio....

a Matylda szczerze mowiac to zupelnie nie rozumiem, jak mozesz miec jakiekolwiek zastrzezenia do Leniuszki malek, skoro ona takie cudenko!!! z reszta co sie dziwic i matka i ojciec niczego sobie 🙂 badzmy szczere, nie zaprzeczysz 🙂!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my w przyszlym tygodniu malej paszport wyrabiamy, w czwartek przyjezdza konsul do belfastu, mam nadzieje ze wszystko pojdzie gladko i juz na poczatku, gorA!!! w polowie wrzesnia zrobimy fruuuuu 🙂 do Polski 🙂 a Ty gdzie Gos wyrabialas malej paszport?? gdzie ty mieszkasz? tzn wy??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagi_ napisał(a):
my w przyszlym tygodniu malej paszport wyrabiamy, w czwartek przyjezdza konsul do belfastu, mam nadzieje ze wszystko pojdzie gladko i juz na poczatku, gorA!!! w polowie wrzesnia zrobimy fruuuuu 🙂 do Polski 🙂 a Ty gdzie Gos wyrabialas malej paszport?? gdzie ty mieszkasz? tzn wy??

my wyrabialismy w Manchesterze 🙂 mieszkamy w Welshpool. Na paszport my czekamy miesiac jak bylismy 1.08 to mamy sie zglosic 31.08 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry
DOMINICZKU WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO i gdzie jest Twoja mama??????????? 😠
co do Leniuszki to po prostu wiem że jet wiele dzieci ładniejszych od niej a ona taka śmieszna mi sie wydaje- no wykapany ojciec no i tyle i przysięgam że proporcje już zanikają bo niebawem na pierwszym planie będzie nos i uszy 😁
Kasia może jak jak przyjadę za 5 lat z LENĄ na wycieczkę krajoznawczą to będziesz naszą przewodniczką 🤪 ja kocham Warszawę , spędziłam tam raz dwa tygodnie na kolonii dla ubogich 😁 mieszkałam w internacie na GROCHOWIE ( jeśli takie coś istnieje) ☺️ w ogóle było fajnie i zakochałam się wtedy 🥴 a miałam 14 lat - matko nawet nie pamiętam jak on miał na imię ☺️
w ogóle Kasia pisałaś że masz małe mieszkanko to gdzie to Twoje "przedszkole" śpi????? i też się zastanawiałam ile one mają lat tj czy trzeba im jeszcze dodatkowo jakiś czas poświęcać- no i w końcu czy jednak przy Witku coś potrafią pomóc ????
Siostrzenica P. ma 5 lat i kocha LENĘ zawsze to mówi, wycałuję ją jak ją widzi, powie że ładnie ubrana, że urosła albo jeszcze coś i na tym jej zainteresowanie sie konczy bo ona woli TV , po prostu nie chce nigdzie wychodzić, wyjeżdżać jeśli nie będzie miała tam dostępu do TV , i tylko Hany Montany i tym podobne, jak wchodzi do mnie do domu to od razu łapie za pilota i przełącza na co trzeba i jest kompletnie wyłączona 🤢, ale niebawem urodzi jej się braciszek zobaczymy jak to będzie bo ona jednak jest cholernie rozpieszczona i chętnie fochami strzela 😁
co by tu jeszcze 🤨
dziś piątek , weekendu początek a ja oczywiście mam dużo roboty ale dam radę
aha Lenie posmakowała wczoraj woda z sokiem z jabłek i winogron ( w końcu :huh 🙂 bo ani winogronowy , ani jabłkowy z melisą i rumiankiem jej nie wszedł
no i mieliśmy jechać w niedzielę na super wypasiony basen ale chyba dupa z tego będzie bo LENA I tak ma skórę do dupy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BRY!
Niech mi ktos powie jak to jest mozliwe ze moja gwiazda ma niby 62 cm, a nosi ubranka na 68 i 74?? 😮 😮 😮 😮 😮

Matylda - ja tez zzmykam z Maja na basen i w zwiazku z tym mam pytanie do Ani 🙂 - Brechti - jak bylas na basenie, to w jakims specjalnym miejscu, czy tam gdzie wszyscy sie kapali? jaka temperatura miala woda?? Nie za zimna? tego się boje.... 🤨 🤨 🤨 🤨 🤨
Dominis - sto lat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia

Dominiś 100 buziaków i daj mamie w zęby, że olała nasze towarzystwo

Dzień dobry 🙂

My dzisiaj do księciunia jedziemy z tym chrztem do końca załatwić. Nie uśmiecha mi się to no ale cóż.. Mus to mus, odbębnić trzeba. Tyle w tym wszystkim jest dobrego, że nie mamy ślubu kościelnego, że nie muszę iść do spowiedzi, bo nie uznaję tego "obrządku"... No ale pomijając to.. Dzisiaj muszę zadzwonić też do tej knajpy i zamówić obiad, nie wiem czy się uda bo miałam to zrobić jakieś 2 tygodnie temu i przebimbałam 😁 Najwyżej nie będzie jedzenia po chrzcie oo! 🙃

Kasia - to się uśmiałam z Piggy - w sumie ja wyglądam podobnie 😁 No i why Pola mokotowskie? Matko moja Lenka to nie Twój Wit - nie dam rady się tam dostać komunikacją miejską, bo ona nie zwyczajna i będzie płacz, a zresztą jak będzie upał to i tak mi S. nie pozwoli jej autobusami wozić 🤢 Zresztą na razie to nie ma co marudzić.. Pożyjemy zobaczymy..

Co do spotkania jeszcze to ja naprawdę jestem przerażona - bo jak Boga kocham - nie mam się w co ubrać, a jakbym chciała coś kupić to kiepsko w tym miesiącu i dupa blada. Dlatego ogłaszam wszem i wobec że ja na 100% do klubu nie idę 😜

Aha i podziwiam Was mamy chodzące z maluchami na basen, że się nie boicie zapalenia cewki moczowej, ilości chloru nad taflą wody (ostatnio było w TV że nikt nie myśli o tym że dla takiego malca to zabójstwo) i ogólnie tego całego syfu (czytaj moczu) który tam pływa.. Ja bym się chyba jeszcze nie odważyła, no chyba że basen byłby mój i wiedziałabym że jest "bezpiecznie" - przynajmniej pod tym względem.

Co by tu jeszcze? 🤨

Idę jeść śniadanie, tylko najpierw muszę je zrobić 😁
Potem jakiś obiad trzeba nastawić, pyry obrać i ogarnąć w chacie, nie wiem co z tego wyjdzie bo mi się znowu nie chce 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola co do basenu to wiem że zawsze jakieś zagrożenie jest, ale bardziej bałabym się tego że mi się wyśliźnie 😮 no nic chodzi o to że jej żadnych rozrywek nie dostarczam i chciałabym raz spróbowac
Ola jakich peluch teraz uzywacie- pytam o nazwe i rozmiar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Ola co do basenu to wiem że zawsze jakieś zagrożenie jest, ale bardziej bałabym się tego że mi się wyśliźnie 😮 no nic chodzi o to że jej żadnych rozrywek nie dostarczam i chciałabym raz spróbowac
Ola jakich peluch teraz uzywacie- pytam o nazwe i rozmiar

Cały czas tych samych - Pampers Premium Care rozmiar 3 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
Ola co do basenu to wiem że zawsze jakieś zagrożenie jest, ale bardziej bałabym się tego że mi się wyśliźnie 😮 no nic chodzi o to że jej żadnych rozrywek nie dostarczam i chciałabym raz spróbowac
Ola jakich peluch teraz uzywacie- pytam o nazwe i rozmiar

Cały czas tych samych - Pampers Premium Care rozmiar 3 🙂

BO NAM SIE koncza 3 i chyba kupie juz 4 ale u mnie nie moge dostac 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...