Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Bry 🙂

Na początek wkurwię zapewne Kasię tym zdaniem: Moje dziecko spało 12 h 🤪 od 19.30 do 6.15, zjadło i znów do 8.30.. o 9 zjadła i znów śpi 🙃 Boże kochany oby tak codziennie i jak najdłużej 😁

Frytuś - mi też się w blond bardziej podobasz bo masz jasną karnację, ale myślę że jakiś ciemny blond albo orzech laskowy też byłby ok 🙂

Matylda
- to Twój mąż jakiś partyzant? CO on się tak czaił? I w nocy Cię podstępem wziął 😁

Kasia - na halens zamawiałam jedynie ubrania - butów nigdy i tak jak pisałam tylko raz w życiu buty sportowe przez net kupiłam, po wcześniejszej przymiarce w sklepie stacjonarnym 😉
A na spotkaniu nic nowego mieć nie będę więc się nie stresuj, przyjdę ubrana jak ostatnio do parku bo się w nic nie mieszczę innego, no chyba że schudnę w 9 dni 😁

A co do tych szpilek z Venezii to chętnie bym je łyknęła, ale raz, że kasy w tym miesiącu niet, a po drugie one letnie to już się nie opłaca, wolę jakieś botki kupić 🙂

Ja już mam kuchnię wysprzątaną, mleka w pojemnikach pouzupełniane, butelki wyparzone, ubrania męża wyprasowane, pranie w zmywarce się pierze, a teraz pochłonęłam śniadanie i myślę co tu dalej robić, bo wszystkie inne "grubsze" roboty mi dziecko zbudzą, a tego nie chcę, ojj nie chcę 😁
Hmm chyba okno balkonowe w salonie przelecę (tzn umyję 😁 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aha i mam na coś alergię i nie wiem na co... I oczy mam bardzo spuchnięte i swędzą, że szału dostaję i jak tak dalej będzie to nie będę się mogła z Wami spotkać.. Umówiłam się już do alergologa na 17-tego - może do 20-tego leki zadziałają, ale jeśli będę musiała brać leki to z picia nici - i tak źle i tak niedobrze 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry 🙂

jestem i ja 🙂
moje dziecie od kiedy klade ja spac o 21 a nie o 21.40 to spi ladniej!! 🙂 obudzila sie tylko o 5 na karmienie i przed chwila dalam jej butelke o 9 troche na spaniu, bo na spaniu ladniej mi je w dzien 🙂 i zjadla 150ml, wiec mysle se czy to na spaniu czy nie na spaniu, to moze sie troszke brzuszek przyzwyczai ze sie je o tej porze wiecej niz 70ml 🙂 no i wchlonela 150 i dalej spi, ja jem sniadanie wlasnie zaraz sie bedziemy wszyscy prysznicowac i wychodzimy na 12 na spotkanie z konsulem o paszport Neliczkowy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aha!!! Gratulacje Matylda 🙂 ale co, rzeczywiscie jestes bardziej tam rozluzniona?? myslisz ze to po porodzie?? a dziewczyny, wy ktore rodzilyscie naturalnie, mam pytanie 🙂: wrocilyscie do swoich poprzednich rozmiarow tam na dole?? 🙂zawsze mnie to intrygowalo ze tak powiem 🙂
ja zawsze bylam ciasna TAMm rodzilam naturalnie i nic absolutnie sie w tej kwestii nie zmienilo, nadal od czasu do czasu zostawiam lekkie guzki lub siniaki na moim, hmmm, jak GO nazwac? 🙂 hmm, na przyjacielu mojego przyjaciela i partnera zyciowego i kochanka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"mleka w pojemnikach pouzupełniane" Ola co to znaczy???????????????

powtarzam nie wiem jak to się stało, i dlaczego uprawialiśmy seks( tzn jeśli można to tak nazwać) o tej porze - chyba potrzeba( nie moja) była sielniejsza bo sama nie wiem jak to wyjaśnić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam dzisiaj dużo roboty ( doszło kolejne prasowanie, dżem z cukinii i muszę jeszcze książke poczytać jak to zmusić dziecko do spania w nocy bez pobudek 😁 😁 ) bo zazdroszczę Oli.
Więcej: chuj mnie strzela jak słyszę takie coś 😁 😁 😁 😁 😁

Ola, ja na spotkanie też nic nowego nie planuję bo w tym miesiącu jak już pisałam: mamusia nie ma pieniążków ( na spotakniu opowiem Wam skąd ten cytat się wziął 😁 ) ale generalnie marzy mi się zmienić wizerunek z dziewczyny w trampkach, jeansach i t-shircie na bardziej kobiecy ☺️ ☺️ ☺️ a czy jest coś bardziej kobiecego od szpilek ? 😁 😁 😁
spróbuję po wypłacie zamówić, zawsze mogę odstąpić od umowy.

z mojego odchudzania nici, więc tez będę nadal gruba: niestety nie potrafie poskromić apetytu na słodkości i folgować zachciankom. Dzisiaj chodzą za mną pączki ☺️ ☺️ ☺️ ale to może jutro bo dziś o 20 mamy gościa i nie chce żeby smrodki smażenia wąchał.


I w ogóle do 17 mogę mieć problem z dopchaniem się do kompa: niestety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dagi_ napisał(a):
aha!!! Gratulacje Matylda 🙂 ale co, rzeczywiscie jestes bardziej tam rozluzniona?? myslisz ze to po porodzie?? a dziewczyny, wy ktore rodzilyscie naturalnie, mam pytanie 🙂: wrocilyscie do swoich poprzednich rozmiarow tam na dole?? 🙂zawsze mnie to intrygowalo ze tak powiem 🙂
ja zawsze bylam ciasna TAMm rodzilam naturalnie i nic absolutnie sie w tej kwestii nie zmienilo, nadal od czasu do czasu zostawiam lekkie guzki lub siniaki na moim, hmmm, jak GO nazwac? 🙂 hmm, na przyjacielu mojego przyjaciela i partnera zyciowego i kochanka 🙂



żesz tak zagmatwała że nie wiem o co chodzi? o penisa ??!! czy o wibrator czy o penisa Twojego przyjaciela 🤪 🤪 😁 😁 😁 😁 😁


Matylda, widzisz..
6 raz zrobił sensację, nie trza się było przyznawac że się seksiłaś 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry 🙂
Dorka ja tez takim samym sposobem jak Kasia zobaczylam Amelke 🙂 ona jest cudownaaa a jak się śmieje, niesamowite 🙂
no i nie chcę przechwalic mojego dziecka, ale 3 dni pod rząd zasnął mi na noc sam w łóżeczku 🤪 mam nadzieję, że tak już zostanie 🙂 za to dzisiaj zafundowal mi pobudke o 3:20 i nie mogl spac, dopiero zasnal o 6 😮 ja jestem totalnie niewyspana 🤢 a przed ta 3 oczywiscie 2 pobudki 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dagi_ napisał(a):
aha!!! Gratulacje Matylda 🙂 ale co, rzeczywiscie jestes bardziej tam rozluzniona?? myslisz ze to po porodzie?? a dziewczyny, wy ktore rodzilyscie naturalnie, mam pytanie 🙂: wrocilyscie do swoich poprzednich rozmiarow tam na dole?? 🙂zawsze mnie to intrygowalo ze tak powiem 🙂
ja zawsze bylam ciasna TAMm rodzilam naturalnie i nic absolutnie sie w tej kwestii nie zmienilo, nadal od czasu do czasu zostawiam lekkie guzki lub siniaki na moim, hmmm, jak GO nazwac? 🙂 hmm, na przyjacielu mojego przyjaciela i partnera zyciowego i kochanka 🙂

niewiele zrozumiałam z tej wypowiedzi 😮
to Ty Dagi nie miałas CC??????????????? a ja byłam przekonana że tak

ja nie wiem mi się wydawało że zawsze miałam ciasno- za ciasno a teraz mimo że sucho tam było niesamowicie to i tak ti nie przeszkadzało bo był luz
Dagi i nie zrozum mnie źle ale pochodzenie i kolor skóry twojego konkubenta, narzeczonego, kochanka partnera życiowego czy jeszcze tam jakoś inaczej świadczy o tym że Uczucie ciasności może być zawsze mimo że wcale ciasno nie jest
mam tu na myśli rozmiar wiadomo czego 😉

☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałam szytą szyjke macicy więc na bank coś się zmieniło. nie wiem czy na lepsze czy na gorsze: mnie tam jest teraz przyjemniej i łatwiej o przyjemność więc co mnie ma martwić jak jemu ? 🤨 🥴 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i Ty Kaska tak co tylko Ci sie zamarzy to gotujesz/pieczesz/ i dusisz/smazysz?? 🙂 🙂 🙂 serio serio??? jezu, chyba by S> ze mna oszalal, bo on i tak po mnie zawsze sprzata w kuchni, bo ja wg niego nie robie tego wystarczajaco dokladnie 🙂 a poza tym chyba bym byla............ gruba gdybym tak robila, na szczescie mam w sobie kulinarnego lenia, ktory mnie strzeze przed tego typu czynnosciami.
ale co z tego.... nadal 7 kg do zrzucenia!!!!!zastanawiam sie,c zy juz sie mam zalamywac, czy jeszcze troche poczekac??? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matyldusia napisał(a):
Dagi_ napisał(a):
aha!!! Gratulacje Matylda 🙂 ale co, rzeczywiscie jestes bardziej tam rozluzniona?? myslisz ze to po porodzie?? a dziewczyny, wy ktore rodzilyscie naturalnie, mam pytanie 🙂: wrocilyscie do swoich poprzednich rozmiarow tam na dole?? 🙂zawsze mnie to intrygowalo ze tak powiem 🙂
ja zawsze bylam ciasna TAMm rodzilam naturalnie i nic absolutnie sie w tej kwestii nie zmienilo, nadal od czasu do czasu zostawiam lekkie guzki lub siniaki na moim, hmmm, jak GO nazwac? 🙂 hmm, na przyjacielu mojego przyjaciela i partnera zyciowego i kochanka 🙂

niewiele zrozumiałam z tej wypowiedzi 😮
to Ty Dagi nie miałas CC??????????????? a ja byłam przekonana że tak

ja nie wiem mi się wydawało że zawsze miałam ciasno- za ciasno a teraz mimo że sucho tam było niesamowicie to i tak ti nie przeszkadzało bo był luz
Dagi i nie zrozum mnie źle ale pochodzenie i kolor skóry twojego konkubenta, narzeczonego, kochanka partnera życiowego czy jeszcze tam jakoś inaczej świadczy o tym że Uczucie ciasności może być zawsze mimo że wcale ciasno nie jest
mam tu na myśli rozmiar wiadomo czego 😉

☺️


no wiadomo:

"na przyjacielu mojego przyjaciela i partnera zyciowego i kochanka"

😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hmmm, no powiem ci Matylda, ze rozmiar jest wydaje mi sie w normie, z reszta ja nie mam doswiadczenia zbyt duzego, on jest moim 3 i ostatnim w zyciu partnereml, ale ja i przed nim mialam problemy, bywalo, ze w ogole sie nie moglam otworzyc ze tak powiem i z sexu byly nici... mialam cesarke mialam!!! moze troche zaplatalam wypowiedz, za co przepraszam 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dagi_ napisał(a):
i Ty Kaska tak co tylko Ci sie zamarzy to gotujesz/pieczesz/ i dusisz/smazysz?? 🙂 🙂 🙂 serio serio??? jezu, chyba by S> ze mna oszalal, bo on i tak po mnie zawsze sprzata w kuchni, bo ja wg niego nie robie tego wystarczajaco dokladnie 🙂 a poza tym chyba bym byla............ gruba gdybym tak robila, na szczescie mam w sobie kulinarnego lenia, ktory mnie strzeze przed tego typu czynnosciami.
ale co z tego.... nadal 7 kg do zrzucenia!!!!!zastanawiam sie,c zy juz sie mam zalamywac, czy jeszcze troche poczekac??? 🙂


niestety Dagi: ja mam w sobie kulinarnego powera któremu tylko brak czasu przeszkadza, bo do tego uwielbiam porządek i czystość i bałagan mnie w oczy szalenie kole a co się z tym wiąże: mam manię sprzątania ☺️ ☺️


idę toż właśnie robić, korzystając z tego, że dziecko z ojcem na spacerze 😉 😁 😁 🤪 🤪 🤪

chyba se to w kalendarzu zapiszę.
i ciekawe kiedy wrócą. Jak myślicie, wytrzymają choć 40 minut ?? 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dagi i ty doświadczenia nie masz ??????????
toż to ja widziałam na żywo jednego członka w życiu 😁 ☺️ ( nie mówicie nikomu bo wstyd )
a i otworzyć też do tej pory się nie umiem - choć wiem ze nie jest źle to mam jakąś blokadę w głowie 😠
może z kimś innym się odblokuję 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Matylda - ja słyszałam, że z tym big przyrodzeniem u ciemnoskórych to mit, ale może niech się Dagi wypowie, bo ja nigdy takiego nie miałam to gówno wiem 😁 Ale za to miałam białego z takim big.. ☺️
A co do uzupełniania mlek - ogólnie to nazwałam ale lubię mieć porządek i w puszki po Bebilonie przesypałam Humanę (bo jest pakowana w karton i folię) i Nutriton 🙂 Poza tym wilgoć wtedy nie włazi 🙂 Czy teraz zrozumiałaś? 😁
I chyba też mi się bzykać chce, może dzisiaj jednak wyślę requesta do męża? Ale jakieś Martini by się do tego przydało co by się nawilżyć 😁 tzn mózg rozluźnić ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutliputli napisał(a):
matyldusia napisał(a):
ej jak sie wgrywa te filmiki na youtubie ????????????????


a jesteś zalogowana na konto na youtubie?


yyyyyyyyyyyyyyyyyy no właśnie niby tak cały czas bo jak trzeba coś tam się logować, hasła podawać to nie pamiętam bo ze trzy lata temu to było 😮
może jeszcze raz spróbuję na innego maila 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matyldusia napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
matyldusia napisał(a):
ej jak sie wgrywa te filmiki na youtubie ????????????????


a jesteś zalogowana na konto na youtubie?


yyyyyyyyyyyyyyyyyy no właśnie niby tak cały czas bo jak trzeba coś tam się logować, hasła podawać to nie pamiętam bo ze trzy lata temu to było 😮
może jeszcze raz spróbuję na innego maila 🤨


jakby co to prześlij film mi na maila ja ci wgram 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...