Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Szyszka ja bym sie chyba nie odwazyla dac po raz pierwszy sloiczka z dwoma skladnikami, wybralabym taki np marchewka, lub banan, lub jablko, co tam sama zdecydujesz. Ja zaczynam za tydzien i zaczne od marchewki, potem jeszcze jakies inne warzywa i dopiero owoc wprowadze, czytalam, ze jak dzieci przyzwyczaja sie od paczatku do slodkich i smacznych owocow, to potem moga, ale nie musza nie lubic warzywek, a ze moja Nela potrafi wybrzydzac z jedzeniem, to ja wlasnie tak zrobie: najpierw warzywa. Ja podalam dzisiaj kaszke po traz pierwszy, jedna lyzeczke do mleczka po poludniu i dopiero jutro znow sprobuje a za tydzien warzywko pierwsze, po kilku dniach drugie zeby zobaczyc czy nie ma reakcji alergicznej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
helloł 🙂
Madzia-Maja cudowna 🙂
Matylda-ja nie wiem co Ty chcesz od swojego dziecka,jest taka ładniusia i do Ciebie chyba podobna,tak mi sie zdaje bynajmniej:P
Andżela-bardzo się ciesze na dobre wiesci o Twojej mamusi 🙂:*
OLa-Lenka jaka myślicielka malutka 🙂
Dagi-Z tym jedwabnym pisiokiem to dałas 🙂

A my dzisiaj byłysmy u kolezanki ktora jest w ciazy juz poterminie ,masakr ajaki ma brzuchol hehe
Potem pojechałam do drugiej kolezanki ktora ma pol roczna corcie i sie załamałam,jej mala ma pol roku i waży tyle co moja Polencja i jest tak samo dluga 🤪
Tyle ze jest szczuplejsza,Pola przy niej pączuś 🙂
Dzisiaj podalam malej marchewke,ale zajadała 🙂
[URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/23570471271997195079.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/20460819284515661684.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szyszka
tak jak Dagi napisała, nie podawaj jako pierwszego dania słoiczka dwuskładnikowego: nigdy nie będziesz wiedziała czego w razie czego ( 😁 ) nie toleruje.
Daj raczej same jabłuszko 🙂
zacznij od np dwóch łyżeczek dziennie, zobacz jak zareaguje, poczekaj na kupkę a dopiero na drugi dzień dodaj łyżeczkę do trzech.
ja też zrobiłam tak, że jeden składnik ciągnęłam przez tydzień, np tydzień marchewka, na drugi tydzień jabłko i marchewka, na trzeci tydzień jabłko i gruszka, na 4-ty sama gruszka..
Ja owocki daję jako deser po rannym karmieniu o 7. czyli tak gdzieś koło 9 rano wypada mu deserek 🙂

co do kaszki nie dawałbym od razu w jeden dzień na początku z owockami: poczekałabym z kilka dni.
teraz daję kaszkę dwa razy dziennie, na karmienie o 13 i 22.30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam
ja dopiero teraz znalazłam czas
Matylda [/b ]Lena słodziutka i języczek pokazała na koniec 😁
Madzia [/b ]Majka oczywiście też cudowna mała śmieszka 🙂 i jakie ciemne rzęski już ma
Aneta Polcia umorusana niesamowicie 🙂
Angelika Moja nigdy by tak nie zasneła jak Fabianek ogólnie nigdy nie śpi na brzuszku

to tyle a co do jedzenia ja podaje swojej na śniadanko mleko z kleikiem ryżowym a od 3 dni około godz 16 podaje między posiłkami jabłuszko Też bym nie zaryzykowała od razu podać dwóch owoców wprowadzaj po jednym i później mieszaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matylda, dżemu zrobiłam masakryczną ilość, smak pomarańczy 🙂
nie wiem w co to teraz włoże bo mam raptem 3 puste słoiczki po majonezie 😁 😁
tylko słodki mi wyszedł, ale do naleśników się nada.
Olaaaa.. nie chcesz troszkę ???

a nie było mnie bo netu nie mieliśmy po południu ( zresztą A już jęczy żebym mu lapka oddała )

Witek znowu szalał mi dzisiaj po południu: moje dziecko ma problem z zaśnieciem na spacerze czym mnie wkurza.

A i na owym spacerze doszłam do wniosku:

Damą to ja już kurwa nigdy nie będę 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
Matylda, dżemu zrobiłam masakryczną ilość, smak pomarańczy 🙂
nie wiem w co to teraz włoże bo mam raptem 3 puste słoiczki po majonezie 😁 😁
tylko słodki mi wyszedł, ale do naleśników się nada.
Olaaaa.. nie chcesz troszkę ???

a nie było mnie bo netu nie mieliśmy po południu ( zresztą A już jęczy żebym mu lapka oddała )

Witek znowu szalał mi dzisiaj po południu: moje dziecko ma problem z zaśnieciem na spacerze czym mnie wkurza.

A i na owym spacerze doszłam do wniosku:

Damą to ja już kurwa nigdy nie będę 😁 😁
CZEMU??? 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
Matylda, dżemu zrobiłam masakryczną ilość, smak pomarańczy 🙂
nie wiem w co to teraz włoże bo mam raptem 3 puste słoiczki po majonezie 😁 😁
tylko słodki mi wyszedł, ale do naleśników się nada.
Olaaaa.. nie chcesz troszkę ???

a nie było mnie bo netu nie mieliśmy po południu ( zresztą A już jęczy żebym mu lapka oddała )

Witek znowu szalał mi dzisiaj po południu: moje dziecko ma problem z zaśnieciem na spacerze czym mnie wkurza.

A i na owym spacerze doszłam do wniosku:

Damą to ja już kurwa nigdy nie będę 😁 😁

Damą??? a czemu??? 🙂? 🙂? 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejo 🙂 jak zwykle musze powiedziec ze mnie tu dawno nie bylo 🙂
ale coraz blizej mam to wesele i slub 🙂i czym blizej tym mam wiecej watpliwosci...
ale sukienka sie juz szyje a zaproszenia rozwozimy w ten weekend 🙂
Maja rosnie jak na drozdzach i z kazdym dniem robi sie coraz fajniejsza 🙂
cały czas probuje siadac i podnosi sie tak ze leci na boki wiec potrzebuje non stop uwagi 🙂
Mój R. ma sajgon w domu jego rodzice moge stracic dom i cały dorobek zycia, mimo ze on ma gdzie mieszkac bo ja jestem jedynaczka i mam duzy dom, ale on jest z rodzicami i jak przyjezdza to mowi ze mu sie płakac chce juz tego wszystkiego .. 😞

a tak w ogole to cudne macie dzieciaczki 🙂 :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
linkaa napisał(a):
hejo 🙂 jak zwykle musze powiedziec ze mnie tu dawno nie bylo 🙂
ale coraz blizej mam to wesele i slub 🙂i czym blizej tym mam wiecej watpliwosci...
ale sukienka sie juz szyje a zaproszenia rozwozimy w ten weekend 🙂
Maja rosnie jak na drozdzach i z kazdym dniem robi sie coraz fajniejsza 🙂
cały czas probuje siadac i podnosi sie tak ze leci na boki wiec potrzebuje non stop uwagi 🙂
Mój R. ma sajgon w domu jego rodzice moge stracic dom i cały dorobek zycia, mimo ze on ma gdzie mieszkac bo ja jestem jedynaczka i mam duzy dom, ale on jest z rodzicami i jak przyjezdza to mowi ze mu sie płakac chce juz tego wszystkiego .. 😞

a tak w ogole to cudne macie dzieciaczki 🙂 :*

Linkaa a co się stało że mogą stracić dom - jeśli to nie tajemnica?
No i mogłabyś nam tu pokazać swojego okruszka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A.
No i damą nie będę bo zaczęłam przeklinac jak szewc ☺️ ☺️ ☺️
I nie mam czasu na malowanie paznokci.

I założyłam dzisiaj sobie szpilki, pochodziłam po mieszkaniu i stwierdziłam, że to nie ja, nie w moim stylu, guście i w ogóle.

A tak bardzo chciałabym być damą.. ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lena i Lenka cudowne 🙂 i moj tez ma takie uszka, to jest normalne u dzieci 😜
Majeczka śmieszka niesamowita 🙂
a patrząc na te zdjęcia z Chorwacji tez sie rozmarzylam, ja niestety tam nie bylam, ale bylam na Wyspach Kanaryjskich i tez chcialabym tam wrocic 🙂
Olcia, a gdzie bylas w Turcji ? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, wstawiam - tylko sie nie smiac!!!! 🙂

Ogolnie to uwielbia ta piosenke i zawsze patrzy na mnie uwaznie jak jej spiewam . Teraz akurat byla glodna wiec mniej zainteresowana 🙂

http://www.youtube.com/watch?v=JCdrnwiAH3E
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...