Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

alexia_79 napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
Ola, no myślę że mnie jeszcze kiedyś tam na spacer na Bemowo zaprosisz 😉
a zresztą co tam, sama się wepchnę do autobusu i zadzwonię, że jestem pod MacDonaldem 🙂

To dawaj teraa bo S. martini polał 😁



😜 😜
też se piję 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
Lena i Lenka cudowne 🙂 i moj tez ma takie uszka, to jest normalne u dzieci 😜
Majeczka śmieszka niesamowita 🙂
a patrząc na te zdjęcia z Chorwacji tez sie rozmarzylam, ja niestety tam nie bylam, ale bylam na Wyspach Kanaryjskich i tez chcialabym tam wrocic 🙂
Olcia, a gdzie bylas w Turcji ? 🙂

W Alanyi 2x 🙂 (nie wiem czy to się tak odmienia - w każdym razie Alanya) 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyska_1 napisał(a):
Ja tez klne jak szewc i nie umiem sie tego wyzbyc.. zreszzta posluchacie jak sie spotkamy


Ufff....
a już się martwiłam, czy jak mi się podczas spotkania kurwą rzuci to nie strzelicie focha 😁 😁 że poziom rozmowy zaniżam 😁

mam taką koleżnakę, ą ę, nawet jak sprząta to pięknie ubrana, uczesana i nigdy nie spocona. Zawsze szpilki, spódnica..ma taką wrodzoną klasę, o której ja mogę pomarzyć.
i jak kuźwa sprzątam to spocona i ZAWSZE gdzieś się wybrudzę o coś i czymś..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
linkaa napisał(a):
hejo 🙂 jak zwykle musze powiedziec ze mnie tu dawno nie bylo 🙂
ale coraz blizej mam to wesele i slub 🙂i czym blizej tym mam wiecej watpliwosci...
ale sukienka sie juz szyje a zaproszenia rozwozimy w ten weekend 🙂
Maja rosnie jak na drozdzach i z kazdym dniem robi sie coraz fajniejsza 🙂
cały czas probuje siadac i podnosi sie tak ze leci na boki wiec potrzebuje non stop uwagi 🙂
Mój R. ma sajgon w domu jego rodzice moge stracic dom i cały dorobek zycia, mimo ze on ma gdzie mieszkac bo ja jestem jedynaczka i mam duzy dom, ale on jest z rodzicami i jak przyjezdza to mowi ze mu sie płakac chce juz tego wszystkiego .. 😞

a tak w ogole to cudne macie dzieciaczki 🙂 :*

Linkaa a co się stało że mogą stracić dom - jeśli to nie tajemnica?
No i mogłabyś nam tu pokazać swojego okruszka 🙂


jego babka tzn mama jego taty chce ich wykurzyc z domu ktory im zostawiła, gdy wyjechała do Kanady.Wczesniej powiedziała zeby sobie tam wszystko robili bo to bedzie ich a potem po paru latach przyjechała z jakims gachem i powiedziała zeby sie wynosili i zlozyła sprawe w sadzie> rodzice Rafała wygrali to tzn musza ja spłacic, jej czesc domu tj. 150tys, Chcieli wziasc kredyt ale zaden bank nie chce im dac kredyt pod hipotekę bo babka ma cos takiego jak słuzebnosc, czyli moze przyjsc mieszkac do domu do poki jej nie spłaca.. i koło sie zamyka bo ona nie chce isc do banku podpisac papierka ze to pieniadze dla niej i sie zrzeka słuzebnosci... od wczoraj mieszka u nich w domu z tym soiwm chłopem wymieniła sobie zamki w pokoju, mowi ze przyjechała na stałe a dzis przyszło pismo ze babka nasłała komornika, który moze sie zjawic lada dzien, wczesniej nasylała skarbówke pare razy na firme taty Rafała... i zada zeby spłacac jej odsetki 2 tys zl na miesiac..

nie wiem czy mnie zrozumiałyscie tylko bo to bardzo zawiłe i mnie nerwy zaczynaja tłuc jak o tym pisze;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
Ola, no myślę że mnie jeszcze kiedyś tam na spacer na Bemowo zaprosisz 😉
a zresztą co tam, sama się wepchnę do autobusu i zadzwonię, że jestem pod MacDonaldem 🙂

To dawaj teraa bo S. martini polał 😁



😜 😜
też se piję 😁 😁 😁

Oszz Ty łajzo - i nic nie powiedziałaś - a ja taka dobra ciocia i Cię zaprosiłam ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
linkaa - starsza pani musi zniknąć 😉 oglądałaś?
masakra tam jakaś widzę 🤨

Tyska - coś czuję że jak się zbierzemy we 4 to innego słownictwa nie będzie, ja się przy Kasi hamowałam bo nie wiedziałam jak zareaguje ale widzę, że niepotrzebnie 😁
nie wierze ze tez tak klniesz.. ja myslalam ze przed Toba bede musiala sie najbardziej hamowac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
linkaa - starsza pani musi zniknąć 😉 oglądałaś?
masakra tam jakaś widzę 🤨

Tyska - coś czuję że jak się zbierzemy we 4 to innego słownictwa nie będzie, ja się przy Kasi hamowałam bo nie wiedziałam jak zareaguje ale widzę, że niepotrzebnie 😁
nie wierze ze tez tak klniesz.. ja myslalam ze przed Toba bede musiala sie najbardziej hamowac

durnowata 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
linkaa - starsza pani musi zniknąć 😉 oglądałaś?
masakra tam jakaś widzę 🤨

Tyska - coś czuję że jak się zbierzemy we 4 to innego słownictwa nie będzie, ja się przy Kasi hamowałam bo nie wiedziałam jak zareaguje ale widzę, że niepotrzebnie 😁

osz w mordę, a ja się przy Tobie hamowałam bo ty mi się taka elegancka, grzeczna i z tym swoim anielskim głosem to klasa wyżej 😁
a ja jak robol od łopaty miałam chujami i kurwami rzucać ??


no to nam się super spotkanie szykuje: totalny luuuuuzzzz 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
Doooobraaaaa.
idę pobiegać i oddaję kompa.
może uda mi się w prostej linii biegać 😁 😁


doceniam zaproszenie Dobra Ciociu 😉

biegać? o tej porze? ochujałaś? 😮


zawsze biegam po ciemku: nikt nie widzi że spocona jestem, czerwona na twarzy i brzuch mi się trzęsie 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
linkaa - starsza pani musi zniknąć 😉 oglądałaś?
masakra tam jakaś widzę 🤨

Tyska - coś czuję że jak się zbierzemy we 4 to innego słownictwa nie będzie, ja się przy Kasi hamowałam bo nie wiedziałam jak zareaguje ale widzę, że niepotrzebnie 😁

osz w mordę, a ja się przy Tobie hamowałam bo ty mi się taka elegancka, grzeczna i z tym swoim anielskim głosem to klasa wyżej 😁
a ja jak robol od łopaty miałam chujami i kurwami rzucać ??


no to nam się super spotkanie szykuje: totalny luuuuuzzzz 😁 😁
no mam nadzieje ze nie bedzie okropnych komentarzy po powrocie do domow 🙂 Ja Was od razu ostrzegam ze moga mi same z ust brzydactwa leciec 🙂 ja tego nie kontroluje i czasami robie glupie rzeczy, tzn po alkoholu ale czasem. Jak ktos mnie podpusci i nakreci i wesprze to moge wszzystko 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
Doooobraaaaa.
idę pobiegać i oddaję kompa.
może uda mi się w prostej linii biegać 😁 😁


doceniam zaproszenie Dobra Ciociu 😉

biegać? o tej porze? ochujałaś? 😮


zawsze biegam po ciemku: nikt nie widzi że spocona jestem, czerwona na twarzy i brzuch mi się trzęsie 😁 😁

kurwa, oplułam się 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

linkaa napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
Matko Linka... co to za matka???? pogielo ja?? przeciez to jej syn? Dobrze zrozumialam tak??

MASAKRA


Tak to jej syn dla mnie tez jest to nienormalne zwłaszcza ze on jej nic nie zawinił 😞



no to przygotowujecie wesele w niezbyt sprzyjającej atmosferze.. przykrość 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
linkaa - starsza pani musi zniknąć 😉 oglądałaś?
masakra tam jakaś widzę 🤨

Tyska - coś czuję że jak się zbierzemy we 4 to innego słownictwa nie będzie, ja się przy Kasi hamowałam bo nie wiedziałam jak zareaguje ale widzę, że niepotrzebnie 😁

osz w mordę, a ja się przy Tobie hamowałam bo ty mi się taka elegancka, grzeczna i z tym swoim anielskim głosem to klasa wyżej 😁
a ja jak robol od łopaty miałam chujami i kurwami rzucać ??


no to nam się super spotkanie szykuje: totalny luuuuuzzzz 😁 😁

elegancka? grzeczna? z anielskim głosem? 😁 😁 😁
teraz to Cię poniosło 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
linkaa napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
Matko Linka... co to za matka???? pogielo ja?? przeciez to jej syn? Dobrze zrozumialam tak??

MASAKRA


Tak to jej syn dla mnie tez jest to nienormalne zwłaszcza ze on jej nic nie zawinił 😞



no to przygotowujecie wesele w niezbyt sprzyjającej atmosferze.. przykrość 🤢


ona by i tak nie była proszona, ona tez nie jest jeszcze znowu taka stara bo ma 62 lata... Maja jest jej prawnuczka ;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...