Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ej no dupa
nawet po ślubie koscielnym nie spełnię się w pełni jako żona i nasz stosunek nie będzie darem 😞
w mojej pochwie nasienie zostało "złożone" tylko trzy razy w życiu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Nina - Natka tak jednym okiem to czytałam ale czyli co????????? czyli z seksu oralnego Tyminka musi się spowiadać 🤪 o to niech wyjaśni księdzu wszystko dokładnie żeby wiedział o co chodzi 😁

Dokładnie tak 😆
Nie każdy ksiądz ma powołanie. Ja znam takiego co lubi mężczyzn. Więcej nie będę mówiła, bo włosy dęba by Wam stanęły. Ale znam też takiego, który zresztą oddawał mi ślub, który jest wspaniałym człowiekiem i księdzem 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Zobaczcie co mi wyszlo z papilotow 😁 😁 😁 😁

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/818/dscn0820sf.jpg/][IMG]http://img818.imageshack.us/img818/6882/dscn0820sf.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
a ja mysle nad fryzurka na chrzciny 🙂

ja nic nie robię - może wyprostuję jak mi czasu starczy i tyle 🙂


ja cale zycie mam proste wlosy bez prostowania sa jak druty - a krecic sie za cholere nie chca, wiec standardowo zawsze mam proste wlosy 🙂 w niedziele chce byc troche chociaz odmieniona 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry raz jeszcze śpiochy jedne 😜 😜
pożytek z wczesnie wstającego dziecka choć taki, że kiedy Wy kochane z łóżka się raczycie wydobyć to ja już po robocie jestem 😜

Majeczko kochana żebyś duża i wesolutka rosła, żeby tata miał co na barana nosić i żebyś była źródłem nieustającej dla rodziców radości 🙂

Ola ja bym chyba kupiła Bobodent, żeby choć ten powód płaczu wykluczyć skoro masz podejrzenia, że to od dziąseł. A ma choć podwyższoną temperaturę ?

moje dziecię ogląda sobie z zainteresowaniem książke o kosmosie 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
Bry raz jeszcze śpiochy jedne 😜 😜
pożytek z wczesnie wstającego dziecka choć taki, że kiedy Wy kochane z łóżka się raczycie wydobyć to ja już po robocie jestem 😜

Majeczko kochana żebyś duża i wesolutka rosła, żeby tata miał co na barana nosić i żebyś była źródłem nieustającej dla rodziców radości 🙂

Ola ja bym chyba kupiła Bobodent, żeby choć ten powód płaczu wykluczyć skoro masz podejrzenia, że to od dziąseł. A ma choć podwyższoną temperaturę ?

moje dziecię ogląda sobie z zainteresowaniem książke o kosmosie 😁 😁

czytam że Bobodent nic nie wart na Bangla.pl i ogólnie opinie ma nienajlepsze, kupię dentinox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...