Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja oczywiście teraz znalazłam chwilkę bo Amelka śpi

dzieciaczki jak zwykle prześliczne (Lenki , Krzychu i Fabianek)
Ola super z ciebie laska i nie wiem gdzie ty widzisz u siebie zbedne kg

Kasia ja od kilku dni zamierzam ja nauczyc zasypiania inaczej w dzien ale boje sie i nie mam odwagi tak nie lubie i żal mi jej jak wpada w histerie ze chyba wole ja nosic przez 10 min i odkładać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
ja oczywiście teraz znalazłam chwilkę bo Amelka śpi

dzieciaczki jak zwykle prześliczne (Lenki , Krzychu i Fabianek)
Ola super z ciebie laska i nie wiem gdzie ty widzisz u siebie zbedne kg

Kasia ja od kilku dni zamierzam ja nauczyc zasypiania inaczej w dzien ale boje sie i nie mam odwagi tak nie lubie i żal mi jej jak wpada w histerie ze chyba wole ja nosic przez 10 min i odkładać 🙂

Dorka - na brzuchu i udach 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wszystkie maja ten sam problem 🙂
FRYTA mam wrazenie ze Polcia jest niesamowicie duza 😮 w sensie DLUGA 😁 masakra jakie ona ma szkity dlugie 😉
OLA Bemowo mam po drodze do centrum tak wiec zawsze mozemy sie pokazac wczesniej jak tylko zajedziemy 😜 nie no zart, po takiej drodze bede gnala jak najszybciej z dzieciakiem do hotelu zeby go w koncu jakos normalnie polozyc , swoja droga ciekawe jak damy rade tyle kilosow w foteliku przetrzymac 🙂
Moj juz spi ja ide wstawiac fryty i sie kapac, bede niebawem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola, Lenka fantastycznie wyglądała: tak niewinnie i dziecięco 🙂 super.
I popieram Matyldę, wydaje mi się że ci się córcia coraz bardziej do Ciebie robi podobna: też mi zauważyc gdziekolwiek podobieństwo do S. 😁 ale dooobra, nie mówmy mu tego 😁
Ciebie chwalić nie będę bo ci się już zupełnie w tyłku poprzewraca z nadmiaru komplementów 😜 a zresztą: widziałam cię na żywo i wiem że laska jesteś 😜

a ja może zaraz wstawię zdjęcie z mojego i Witka dzisiaj pobytu na Starówce, niech no tylko uśnie, bo się Gadulec wyspał w wózku i teraz się kula jak łóżeczko długie i szerokie 😁

Frytuś Pola śliczna i popieram: nogi ma baaardzo dłuuugie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyska_1 napisał(a):
wszystkie maja ten sam problem 🙂
FRYTA mam wrazenie ze Polcia jest niesamowicie duza 😮 w sensie DLUGA 😁 masakra jakie ona ma szkity dlugie 😉
OLA Bemowo mam po drodze do centrum tak wiec zawsze mozemy sie pokazac wczesniej jak tylko zajedziemy 😜 nie no zart, po takiej drodze bede gnala jak najszybciej z dzieciakiem do hotelu zeby go w koncu jakos normalnie polozyc , swoja droga ciekawe jak damy rade tyle kilosow w foteliku przetrzymac 🙂
Moj juz spi ja ide wstawiac fryty i sie kapac, bede niebawem


zdziwisz się jak zobaczysz że Krzych uwielbia jazdę:
Mi Wito bez problemu ogarnia 400 km kawałki 😁


żesz.. idę pomóc mu zasnąć, w sensie: potrzymać za rączkę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
Ola, Lenka fantastycznie wyglądała: tak niewinnie i dziecięco 🙂 super.
I popieram Matyldę, wydaje mi się że ci się córcia coraz bardziej do Ciebie robi podobna: też mi zauważyc gdziekolwiek podobieństwo do S. 😁 ale dooobra, nie mówmy mu tego 😁
Ciebie chwalić nie będę bo ci się już zupełnie w tyłku poprzewraca z nadmiaru komplementów 😜 a zresztą: widziałam cię na żywo i wiem że laska jesteś 😜

a ja może zaraz wstawię zdjęcie z mojego i Witka dzisiaj pobytu na Starówce, niech no tylko uśnie, bo się Gadulec wyspał w wózku i teraz się kula jak łóżeczko długie i szerokie 😁

Frytuś Pola śliczna i popieram: nogi ma baaardzo dłuuugie 😉

No to ja już nie wiem, moja mama i wszyscy święci mówią że to cały S. 🤢
A no i bym chciała żeby mi się mogło w dupie przewracać, w końcu próżność to kobieca "przypadłość", zresztą kto nie lubi jak się go łechce w "ego" ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola śliczna z Ciebie kobieta, taka subtelna i delikatna 🙂 A Lenka wyglądała przepięknie, w ogole ona to taki aniołek, i te jej usteczka.. ☺️ fajna z Was rodzinka 🙂 no i ciesze sie, ze wszystko sie udalo 🙂

Fabian jaki prezes, super fotka 😁

a Polencja rzeczywiscie dlugasna strasznie, ale ona nic sie z buzki nei zmienia, caly czas czysty ojciec 😁
u nas dzisiaj brzydka pogoda caly dzien, gdzie Ty Matylda masz upaly?? 🤪 ja tez chcee 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...