Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
szyszkonella napisał(a):
no to się odważyłam :P fotka brzuchola

brzuchol fajny
a ja byłam podglądałam Was ciągle ale jakoś nie miałam nastroju aby się włączyć w dyskusję i może i lepiej bo jak zaczęłabym sie żalić to jeszcze Wam bym humor popsuła
Matyldus coz tam znowu za wydarzenia u CIebie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
zguba się znalazła
Czyli ze co?

czyli gdzie byłaś jak Cię nie było? 😁
Reperowalam SIE troche 🙂 Czemu tego twojego brzuchola nadal nie widac malpo jedna !

Bo trzymam ten widok na jutro dla lekarza na USG 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyska_1 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
szyszkonella napisał(a):
no to się odważyłam :P fotka brzuchola

brzuchol fajny
a ja byłam podglądałam Was ciągle ale jakoś nie miałam nastroju aby się włączyć w dyskusję i może i lepiej bo jak zaczęłabym sie żalić to jeszcze Wam bym humor popsuła
Matyldus coz tam znowu za wydarzenia u CIebie?

a ja się o Ciebie martwiłam ty jedna no a teraz jak gdyby nigdy nic brzuchem sie chwali
u mnie nic tzn to co zawsze ale szkoda słów
alexia to jutro rano ja tu króluję przynajmniej do Twojego powrotu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
zguba się znalazła
Czyli ze co?

czyli gdzie byłaś jak Cię nie było? 😁
Reperowalam SIE troche 🙂 Czemu tego twojego brzuchola nadal nie widac malpo jedna !

Bo trzymam ten widok na jutro dla lekarza na USG 😉
To po lekarzu jutro meldujesz go na brzuszku 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
zguba się znalazła
Czyli ze co?

czyli gdzie byłaś jak Cię nie było? 😁
Reperowalam SIE troche 🙂 Czemu tego twojego brzuchola nadal nie widac malpo jedna !

Bo trzymam ten widok na jutro dla lekarza na USG 😉
To po lekarzu jutro meldujesz go na brzuszku 😉

no no 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
Milo mi Matylda ze sie o mnie martwilas 🙂 Ale juz pozbierana wiec gitara "CHYBA" gra. A co to znaczy "to co zawsze" ? Dziewczyny zaraz w wiekszosci pojda spac, i nie beda nam tu marudzic ze o smutach gadamy 🙂

To ja będę pierwsza, idę lulu a Wy sobie tu marudźcie 😉 Do jutra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no ja tam nic na razie opowiadać nie będe bo to dla mnie trudny czas jak się wszystko wyprowadzi to dam znać
ale dziś mój chłop śpi ze mną, tzn koło mnie więc ja też idę się przytulić do tych ogromnych pleców bo na nic innego się nie zapowiada ale dobre i to przynajmniej ciepło, mam nadzieję że z łokcia albo z kolanka dziś nie dostanę
ale co Tyska, chorowałaś, coś ci dolegało czy czasu nie miałaś???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam cie tyska po dlugiej nieobecnosci 😁 ja tylko na chwilke zobaczyc co slychac 🙂 śliczne brzuszki wystawilyscie nowe 😁 😁 ja mam wizyte dopiero 12.01 wiec jeszcze sobie poczekam niestety 😞 a na usg pewnie jeszcze dluzej 🙂
Kamikusia jadlam blok czekoladowy zajebisty jest tez bym mogla jesc go i jesc 😁 to ja znowu uciekam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
nie no ja tam nic na razie opowiadać nie będe bo to dla mnie trudny czas jak się wszystko wyprowadzi to dam znać
ale dziś mój chłop śpi ze mną, tzn koło mnie więc ja też idę się przytulić do tych ogromnych pleców bo na nic innego się nie zapowiada ale dobre i to przynajmniej ciepło, mam nadzieję że z łokcia albo z kolanka dziś nie dostanę
ale co Tyska, chorowałaś, coś ci dolegało czy czasu nie miałaś???
Hmm..jakby to.. no nasralo mi sie wtym moim malzenstwie tak na maksa i nie mialam weny by tu zagladac.. jakos to wszystko sie prostowalo przez ten czas, a czy sie wyprostowalo.. tego nie wiem. Ale poki co zawias. Pozyjemy zobaczmy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
witam cie tyska po dlugiej nieobecnosci 😁 ja tylko na chwilke zobaczyc co slychac 🙂 śliczne brzuszki wystawilyscie nowe 😁 😁 ja mam wizyte dopiero 12.01 wiec jeszcze sobie poczekam niestety 😞 a na usg pewnie jeszcze dluzej 🙂
Kamikusia jadlam blok czekoladowy zajebisty jest tez bym mogla jesc go i jesc 😁 to ja znowu uciekam 🙂
O MATKO DOROTA JAKI TY MASZ BEBZONN !! 🤪 🤪 To moj cos tak dziwnym tempem rosnie.. 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyska_1 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
nie no ja tam nic na razie opowiadać nie będe bo to dla mnie trudny czas jak się wszystko wyprowadzi to dam znać
ale dziś mój chłop śpi ze mną, tzn koło mnie więc ja też idę się przytulić do tych ogromnych pleców bo na nic innego się nie zapowiada ale dobre i to przynajmniej ciepło, mam nadzieję że z łokcia albo z kolanka dziś nie dostanę
ale co Tyska, chorowałaś, coś ci dolegało czy czasu nie miałaś???
Hmm..jakby to.. no nasralo mi sie wtym moim malzenstwie tak na maksa i nie mialam weny by tu zagladac.. jakos to wszystko sie prostowalo przez ten czas, a czy sie wyprostowalo.. tego nie wiem. Ale poki co zawias. Pozyjemy zobaczmy

hehe nie to ja tam nie dramatyzuje, mniej więcej wiem na czym stoję i kurde tym razem niestety ja też narozrabiałam i mieliśmy małą przerwę w ten weekend
ja tam nic nie przesądzam co ma być to będzie, dziś mój jest i już śpi od pół godz i jutro jedzie o 5,00 rano a ten tydzień króciutki bo z racji nowego święta wróci w środę więc jak coś nowego nie wyskoczy to będzie czas na gadanie
dobra idę bo jakaś zmęczona dziś jestem sama nie wiem czym, chyba nic nie robienie juz zaczyna mnie męczyć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
witam cie tyska po dlugiej nieobecnosci 😁 ja tylko na chwilke zobaczyc co slychac 🙂 śliczne brzuszki wystawilyscie nowe 😁 😁 ja mam wizyte dopiero 12.01 wiec jeszcze sobie poczekam niestety 😞 a na usg pewnie jeszcze dluzej 🙂
Kamikusia jadlam blok czekoladowy zajebisty jest tez bym mogla jesc go i jesc 😁 to ja znowu uciekam 🙂
O MATKO DOROTA JAKI TY MASZ BEBZONN !! 🤪 🤪 To moj cos tak dziwnym tempem rosnie.. 😮


rozumiem ze to komplement hehe 😁 😁 😁 jakos tak mi nadzwyczaj urósł ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyska_1 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
witam cie tyska po dlugiej nieobecnosci 😁 ja tylko na chwilke zobaczyc co slychac 🙂 śliczne brzuszki wystawilyscie nowe 😁 😁 ja mam wizyte dopiero 12.01 wiec jeszcze sobie poczekam niestety 😞 a na usg pewnie jeszcze dluzej 🙂
Kamikusia jadlam blok czekoladowy zajebisty jest tez bym mogla jesc go i jesc 😁 to ja znowu uciekam 🙂
O MATKO DOROTA JAKI TY MASZ BEBZONN !! 🤪 🤪 To moj cos tak dziwnym tempem rosnie.. 😮

no mówiłam Dorocie żeby się upewniła czy to na pewno nie jest ciąża mnoga
ja to w ogóle nie mam nic, wczoraj rodzina w ogóle nic nie zauważyła( jeszcze nie wiedzą) a dziś dosyć bezpośredni kolega nawet się nie domyślił aż mu sama musiałam powiedzieć to i tak nie wierzył że to ten miesiąc ja to dopiero jestem felerna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...