Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
Natka85 napisał(a):
Wierzenia ludowe mówią, że jak kobieta ma mocno owłosione nogi to bogata będzie 😁
Ja na brak owłosienia na nogach nie narzekam , więc może, może 😁

nie golisz? 😁 😁 😁


Golę, golę 😜 A w ciąży jak mi rosły szok!!!!!
Ale włosy mam ciemne, więc i bardziej widoczne są. Kurcze pamiętam, że byłam straszną gówniarą a już goliłam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nina to będzie straszne co napiszę - ale gdyby nie ta kasa już dawno byłabym z Pawłem bo ja jestem tu u mamy to chociaż- utrzymanie mnie nic nie kosztuje i wodę i prąd mam za darmo bo się nie dokładam tylko Paweł to "robotą" odrabia
a tam jak pójdę to i rachunki wzrosną i wszystko 😞
tu zeżre co tam znajdę albo co mama przywlecze ( a ostatnio wpierdalam jak dzika świnia i nie wiem dlaczego) a tam to trzeba coś ugotować, to coś kupić itd a tak P. kupuje bochen chleba i pęto kiełbasy i jakoś żyje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Nina ale ja słyszałam, że z tym owłosieniem to chodzi o facetów 😉
"Kto kosmaty ten bogaty" - chyba to o to chodzi? 🤔


Ola może i tak być dla mnie to jeszcze lepiej, mój chłop to na brak owłosienia nie narzeka. 😆
Nawet gobelinek na klacie ma 😆 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosiaa21 napisał(a):
gizelda napisał(a):
tak Magda już pisałam bedę do kawiarenki śmigać 😉
nie nie wiem
nam w ogóle net nie jest potrzebny , teraz przerwa a potem zobaczymy
a i kupiłam Lenie najlepszą pościel i wypełnienie i materac - ale łóżeczko wzięłam najgorsze- ale nie przejmuję się tym, wzięłam takie z "wystawy" trochę obskrabane, przez muchy obsrane ale wyczyszczę i będzie super

a drewniane czy turystyczne??

drewniane z Drewexu sosna ale nie pamiętam jaki model bo nawet paczki mi nie dali bo nie mieli - zapłaciłam za nie 50 zł obniżka za to że z wystawy i rabat 7% bo ja zawsze u nich zakupy robię - cena na nim to 169 zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natka85 napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
Natka85 napisał(a):
Wierzenia ludowe mówią, że jak kobieta ma mocno owłosione nogi to bogata będzie 😁
Ja na brak owłosienia na nogach nie narzekam , więc może, może 😁

nie golisz? 😁 😁 😁


Golę, golę 😜 A w ciąży jak mi rosły szok!!!!!
Ale włosy mam ciemne, więc i bardziej widoczne są. Kurcze pamiętam, że byłam straszną gówniarą a już goliłam 😁

a mi w ciązy nie rosły w ogóle - goliłam nogi dwa razy
a teraz rosną jak szalone ale nie golę - a co tam cieplej w zimie będzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
Nina to będzie straszne co napiszę - ale gdyby nie ta kasa już dawno byłabym z Pawłem bo ja jestem tu u mamy to chociaż- utrzymanie mnie nic nie kosztuje i wodę i prąd mam za darmo bo się nie dokładam tylko Paweł to "robotą" odrabia
a tam jak pójdę to i rachunki wzrosną i wszystko 😞
tu zeżre co tam znajdę albo co mama przywlecze ( a ostatnio wpierdalam jak dzika świnia i nie wiem dlaczego) a tam to trzeba coś ugotować, to coś kupić itd a tak P. kupuje bochen chleba i pajdę kiełbasy i jakoś żyje


Mam prawie identycznie, ale i mam nadzieję, że kiedyś każdemu słońce zaświeci. Tylko k... jakoś u nas to długo trwa 😞 I powiem szczerze, że już czasem najzwyczajniej nie daje rady 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
boże zgubiliśmy gdzieś smoczek na dworze 😠 🤢 🥴
Wzięłam małego na ręce i poszłam po wodę do sklepu i w połowie drogi spotkałam męża i mu dałam małego on poszedł do domu z małym a ja dalej do drugiego sklepu i co smoczka nie ma 😠 byłam już 2 razy z psami szukać go nawet do sklepu poszłam i nic nie ma 🥴 😞może dlatego że ciemno już no kurde jutro rano jeszcze pójdę jak będzie jasno chlip chlip
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natka85 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Nina ale ja słyszałam, że z tym owłosieniem to chodzi o facetów 😉
"Kto kosmaty ten bogaty" - chyba to o to chodzi? 🤔


Ola może i tak być dla mnie to jeszcze lepiej, mój chłop to na brak owłosienia nie narzeka. 😆
Nawet gobelinek na klacie ma 😆 😉

a mój to nie ma nic i nigdzie
ma trzy włosy na krzyż na klacie- i one mu ciągle rosną
ehhh
a ja tak lubię owłosionych 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
gizelda napisał(a):
tak Magda już pisałam bedę do kawiarenki śmigać 😉
nie nie wiem
nam w ogóle net nie jest potrzebny , teraz przerwa a potem zobaczymy
a i kupiłam Lenie najlepszą pościel i wypełnienie i materac - ale łóżeczko wzięłam najgorsze- ale nie przejmuję się tym, wzięłam takie z "wystawy" trochę obskrabane, przez muchy obsrane ale wyczyszczę i będzie super

a drewniane czy turystyczne??

drewniane z Drewexu sosna ale nie pamiętam jaki model bo nawet paczki mi nie dali bo nie mieli - zapłaciłam za nie 50 zł obniżka za to że z wystawy i rabat 7% bo ja zawsze u nich zakupy robię - cena na nim to 169 zł


E to za taką cenę to też bym je wecowała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
Natka85 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Nina ale ja słyszałam, że z tym owłosieniem to chodzi o facetów 😉
"Kto kosmaty ten bogaty" - chyba to o to chodzi? 🤔


Ola może i tak być dla mnie to jeszcze lepiej, mój chłop to na brak owłosienia nie narzeka. 😆
Nawet gobelinek na klacie ma 😆 😉

a mój to nie ma nic i nigdzie
ma trzy włosy na krzyż na klacie- i one mu ciągle rosną
ehhh
a ja tak lubię owłosionych 😞


JA nie 😠 No, ale z racji tego, że to mąż to może byc 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewelinaaleks napisał(a):
boże zgubiliśmy gdzieś smoczek na dworze 😠 🤢 🥴
Wzięłam małego na ręce i poszłam po wodę do sklepu i w połowie drogi spotkałam męża i mu dałam małego on poszedł do domu z małym a ja dalej do drugiego sklepu i co smoczka nie ma 😠 byłam już 2 razy z psami szukać go nawet do sklepu poszłam i nic nie ma 🥴 😞może dlatego że ciemno już no kurde jutro rano jeszcze pójdę jak będzie jasno chlip chlip

jak ci potrzebny teraz to jedź gdzieś kupic
ja dziś szukałam smoczka dla siostrzenca Pawła bo zgubili a on bez smoka nie będzie - i w całym mieście NUKA brak
w końcu znalazłam ale różowy 😁 😁 😁 😁 😁 😁 i Pawła siostra kazała mi brać co jest - ale pasuje mu bo on taki brzydki 🥴 🤨 🤔 😮 🤢 😲 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natka85 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Nina ale ja słyszałam, że z tym owłosieniem to chodzi o facetów 😉
"Kto kosmaty ten bogaty" - chyba to o to chodzi? 🤔


Ola może i tak być dla mnie to jeszcze lepiej, mój chłop to na brak owłosienia nie narzeka. 😆
Nawet gobelinek na klacie ma 😆 😉


Nie obraź się i nie bierz tego do siebie ale ja nie tknęłabym owłosionego faceta, boszz jakieś skrzywienie mam 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
boże zgubiliśmy gdzieś smoczek na dworze 😠 🤢 🥴
Wzięłam małego na ręce i poszłam po wodę do sklepu i w połowie drogi spotkałam męża i mu dałam małego on poszedł do domu z małym a ja dalej do drugiego sklepu i co smoczka nie ma 😠 byłam już 2 razy z psami szukać go nawet do sklepu poszłam i nic nie ma 🥴 😞może dlatego że ciemno już no kurde jutro rano jeszcze pójdę jak będzie jasno chlip chlip

jak ci potrzebny teraz to jedź gdzieś kupic
ja dziś szukałam smoczka dla siostrzenca Pawła bo zgubili a on bez smoka nie będzie - i w całym mieście NUKA brak
w końcu znalazłam ale różowy 😁 😁 😁 😁 😁 😁 i Pawła siostra kazała mi brać co jest - ale pasuje mu bo on taki brzydki 🥴 🤨 🤔 😮 🤢 😲 ☺️


Dla mojego to smok mógłby nie istnieć. Może wyrośnie z tej brzydoty. Niekiedy tak bywa, że rodzice Pana Boga skarżyć by mogli o odszkodowanie a ich pociechy to cuda 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Natka85 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Nina ale ja słyszałam, że z tym owłosieniem to chodzi o facetów 😉
"Kto kosmaty ten bogaty" - chyba to o to chodzi? 🤔


Ola może i tak być dla mnie to jeszcze lepiej, mój chłop to na brak owłosienia nie narzeka. 😆
Nawet gobelinek na klacie ma 😆 😉


Nie obraź się i nie bierz tego do siebie ale ja nie tknęłabym owłosionego faceta, boszz jakieś skrzywienie mam 🤢


Nawet swojego męża??? Nie ja obcego to z pewnością nie to jest leeeeeee, ale Ł. to nawet na plecach mieć może 😁 (oby tak się nie stało :cheer 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natka85 napisał(a):
Kurde pamiętam te czasy kiedy nawet pod pachami nikt się nie golił to było dopiero wstręęętne. Jeszcze facet to pół biedy, ale kobieta jach łeeeeeee

o fuj mój maż się nawet goli pod pachami 😉 i też w innych miejscach podcina obcina i wogóle ja nie lubię takich długaśnych włochów fujjjj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
Natka85 napisał(a):
Kurde pamiętam te czasy kiedy nawet pod pachami nikt się nie golił to było dopiero wstręęętne. Jeszcze facet to pół biedy, ale kobieta jach łeeeeeee

o fuj mój maż się nawet goli pod pachami 😉 i też w innych miejscach podcina obcina i wogóle ja nie lubię takich długaśnych włochów fujjjj


Mój też, ale nie każdy facet goli się pod pachami i tam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natka85 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
Natka85 napisał(a):
Kurde pamiętam te czasy kiedy nawet pod pachami nikt się nie golił to było dopiero wstręęętne. Jeszcze facet to pół biedy, ale kobieta jach łeeeeeee

o fuj mój maż się nawet goli pod pachami 😉 i też w innych miejscach podcina obcina i wogóle ja nie lubię takich długaśnych włochów fujjjj


Mój też, ale nie każdy facet goli się pod pachami i tam.

a pod pachami to każdy powinien bo to bardzo higieniczne a tam to już kwestia wyboru 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...