Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
OLa-J duze cycki???? 🤪 dobre; 😁 😁 😁
A i gdzie ten sklep Jadwiga bo nie kojarze:P

Hmmm jak sie na Staszica jedzie, tam teraz chyba Netto jest, Jadwigę zlikwidowali już jak ja kończyłam studia 🙂

Na Staszica mieszkałam jakis czas...A to ja nie wiem gdzie Jadwiga bo to dwno było;p juz danwo ja zlikwidowali...;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

nie cytuję
a miasto pytam dlatego że
ja się przeprowadzam a raczej wyjeżdżam na próbę na 3 dni i i nie wiem jak to wszystko rozwiązać
czy z wózkiem chodzi się po sklepach ?????? i jak mieszkam na 1szym piętrze to co??? najpierw znoszę wózek a potem wracam sie po dziecko???? ehhh nie wiem 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
nie cytuję
a miasto pytam dlatego że
ja się przeprowadzam a raczej wyjeżdżam na próbę na 3 dni i i nie wiem jak to wszystko rozwiązać
czy z wózkiem chodzi się po sklepach ?????? i jak mieszkam na 1szym piętrze to co??? najpierw znoszę wózek a potem wracam sie po dziecko???? ehhh nie wiem 🥴

tak, z wózkiem chodzi się po sklepach 😁, a ze schodami to nie wiem bo windą jeżdżę 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jutro nagram bo teraz mała spi 😁 no tak np. siedziała dziś na dywanie Daniel chce ja wziąć na ręce a ta staje i stoi i się trzyma i Daniel wziął reke do przodu a ta trzymając sie rek szła 😮 moi rodzice i siostra ze szwagrem myśleliśmy ze padniemy!
Lenka cudna Nesia tez tak klapie buzią haha ale tak nie kombinuje do raczkowania 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w mieście nawet 4 minut nie będzie już ja się o to postaram
nienawidzę TAM i już
mam uraz i tyle
w Przem nie robiłam już tego od 3 lat mimo że nie mieszkam tam od półtora 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gizelda napisał(a):
nie cytuję
a miasto pytam dlatego że
ja się przeprowadzam a raczej wyjeżdżam na próbę na 3 dni i i nie wiem jak to wszystko rozwiązać
czy z wózkiem chodzi się po sklepach ?????? i jak mieszkam na 1szym piętrze to co??? najpierw znoszę wózek a potem wracam sie po dziecko???? ehhh nie wiem 🥴


😁
Matylda, no wyobraź sobie że nikt ze sklepu Cię nie wygania jak tam wjedziesz z wózkiem: aczkolwiek w Biedronce podejrzliwie na mnie patrzą bo tam nie ma małych koszyczków więc zakupy pcham pod spód. I raz w MarcPolu niechcący ukradłam wózkiem Grześka w czekoladzie, ale to wyszło na jaw w domu 🤢 ☺️
I chyba najpierw znosisz dziecko, dajesz potrzymac cieciowi a potem idziesz po wózek 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no zwariuję tam i już- to nie dla mnie i jeszcze zapalić nie ma gdzie
dupa dupa dupa
a ten mi tu teraz zadzwonił i oznajmił że najebał mi tyle korepetycji że chuj
nie będę miała z WAMI kiedy pisać 😞 😞 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MrsTuliPanna napisał(a):
gizelda napisał(a):
nie cytuję
a miasto pytam dlatego że
ja się przeprowadzam a raczej wyjeżdżam na próbę na 3 dni i i nie wiem jak to wszystko rozwiązać
czy z wózkiem chodzi się po sklepach ?????? i jak mieszkam na 1szym piętrze to co??? najpierw znoszę wózek a potem wracam sie po dziecko???? ehhh nie wiem 🥴


😁
Matylda, no wyobraź sobie że nikt ze sklepu Cię nie wygania jak tam wjedziesz z wózkiem: aczkolwiek w Biedronce podejrzliwie na mnie patrzą bo tam nie ma małych koszyczków więc zakupy pcham pod spód. I raz w MarcPolu niechcący ukradłam wózkiem Grześka w czekoladzie, ale to wyszło na jaw w domu 🤢 ☺️
I chyba najpierw znosisz dziecko, dajesz potrzymac cieciowi a potem idziesz po wózek 🤢

To już bym wolała na sekundę w domu dziecko zostawić i zaraz wrócić niż dac w jakieś brudne obce łapy w dodatku męskie 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
MrsTuliPanna napisał(a):
gizelda napisał(a):
nie cytuję
a miasto pytam dlatego że
ja się przeprowadzam a raczej wyjeżdżam na próbę na 3 dni i i nie wiem jak to wszystko rozwiązać
czy z wózkiem chodzi się po sklepach ?????? i jak mieszkam na 1szym piętrze to co??? najpierw znoszę wózek a potem wracam sie po dziecko???? ehhh nie wiem 🥴


😁
Matylda, no wyobraź sobie że nikt ze sklepu Cię nie wygania jak tam wjedziesz z wózkiem: aczkolwiek w Biedronce podejrzliwie na mnie patrzą bo tam nie ma małych koszyczków więc zakupy pcham pod spód. I raz w MarcPolu niechcący ukradłam wózkiem Grześka w czekoladzie, ale to wyszło na jaw w domu 🤢 ☺️
I chyba najpierw znosisz dziecko, dajesz potrzymac cieciowi a potem idziesz po wózek 🤢

To już bym wolała na sekundę w domu dziecko zostawić i zaraz wrócić niż dac w jakieś brudne obce łapy w dodatku męskie 😮


żesz, no przecież żartuję !!!!

😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
http://www.pudelek.pl/artykul/36165/doda_pokazuje_tylek_zdjecia/
Boże co trzeba mieć w głowie zeby się nie wstydzić normalnie z goła dupą chodzić 😮
a swoja droga jakie ćwicznia wykonywać zeby mieć taki zajebisty tyłek? wiecie?

fajną ma to pokazuje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frytus150 napisał(a):
Tak,Matydla miedzy nami koniec dzisiaj dopiero to do mnie dotarło i zwyłam sie jak bóbr 😞
Ja sie nie biore za męzów koleznek;p

nie musisz się za niego brać
ON się za Ciebie weźmie


no i łapię doła
Ola nie idź
idem zapalić 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
http://www.pudelek.pl/artykul/36165/doda_pokazuje_tylek_zdjecia/
Boże co trzeba mieć w głowie zeby się nie wstydzić normalnie z goła dupą chodzić 😮
a swoja droga jakie ćwicznia wykonywać zeby mieć taki zajebisty tyłek? wiecie?

fajną ma to pokazuje 😉


lepiej powiedz jakie ćwieczenia na taką dupę zrobić? pisałaś kiedyś o tym, ze ćwiczyłaś i miałaś ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...