Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

gosiaa21 napisał(a):
gizelda napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
gizelda napisał(a):
własnie opyliłam 8 kanapek i słoik ogórków kiszonych i mam ochote na wiecej ☺️
ale po ogórki mi sie nie chce isc


aha w ciagu ostatnich 4 tygodni przytyłam 3 kilo 🤨 ☺️
a wy sie dalej katujta na zumbach i fitnesach 😁

ja się nie katuję, robię to z przyjemnością i uwielbiam to boskie zmęczenie potem 😜 BTW - ja będę jędrna a Ty flak oooo 🙃 Zresztą pogadamy jak będziesz miała tyle lat co ja i trochę Ci się przemiana materii spowolni i skóra już nie będzie taka jak masz teraz 🙂

ojeju jeju żartowałam
z resztą od jutra przechodzę na dietę bo tak dalej nie może być
niebawem mi się ogórki skończą i nawet na zupę nie będzie

a ile Ty teraz gizeldo wazysz bo tym przytyciu ??

51,5 kg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
gizelda napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
gizelda napisał(a):
własnie opyliłam 8 kanapek i słoik ogórków kiszonych i mam ochote na wiecej ☺️
ale po ogórki mi sie nie chce isc


aha w ciagu ostatnich 4 tygodni przytyłam 3 kilo 🤨 ☺️
a wy sie dalej katujta na zumbach i fitnesach 😁

ja się nie katuję, robię to z przyjemnością i uwielbiam to boskie zmęczenie potem 😜 BTW - ja będę jędrna a Ty flak oooo 🙃 Zresztą pogadamy jak będziesz miała tyle lat co ja i trochę Ci się przemiana materii spowolni i skóra już nie będzie taka jak masz teraz 🙂

ojeju jeju żartowałam
z resztą od jutra przechodzę na dietę bo tak dalej nie może być
niebawem mi się ogórki skończą i nawet na zupę nie będzie

a ile Ty teraz gizeldo wazysz bo tym przytyciu ??

51,5 kg

o kurwa, to rzeczywiście - ja bym już zaczęła od teraz dietę 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w zasadzie dieta od teraz bo dzis ju nic nie jem
i tu nie chodzi o kg czy o wyglad bo chciałabym wiecej ale wlazło mi w brzuch i mi to zawadza
ale w ogóle nie wiem co się dzieje bo kiedyś jadłam raz dziennie albo wcale teraz śniadanie, drugie śniadanie obiad z dwóch dań i to z takich porcji że szok, potem znowu coś a kolacja taka że szkoda gadać
do tego jakieś owoce, wafle suche i inne przekąski
nie wiem ja jakieś zapasy na zimę robię czy co 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a P. to mi ostatnio wydarł talerz z kanapkami bo już była 23.00 i schował do lodówki powiedział że na śniadanie zjemy ale gdzie tam poszłam wpierdzielać o 1.00 w nocy i zapiłam taką ogromną szklaną oranżady ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Matylda - na fb żadnych fot małej brechti z chrzcin nie ma, na nk tylko jakieś widzę że są ale nie wiem czy to z chrzcin bo w domu robione 🤨

jej o nk mi chodziło
ale to ze chrzcin sądząc po stroju Helenki
a z kościoła nie wstawiała bo tam nikogo miało nie być i B. też nie wierzący
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosiaa21 napisał(a):
gizelda napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
oo to ja kosciotrup jestem bo waze ok.45kg 😜

ale wzrostem nie grzeszysz 😜
to tak nie widać

a ile mała ważyła jak się urodziła???

ej małe jest piekne moje 160cm jest w sam raz hhihi
Vanesska miala 3240gr 🙂

to i tak się dziwię gdzie ty ją zmieściłaś

a kiedy ostatnio byłaś w Polsce????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
gizelda napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
oo to ja kosciotrup jestem bo waze ok.45kg 😜

ale wzrostem nie grzeszysz 😜
to tak nie widać

a ile mała ważyła jak się urodziła???

ej małe jest piekne moje 160cm jest w sam raz hhihi
Vanesska miala 3240gr 🙂

to i tak się dziwię gdzie ty ją zmieściłaś

a kiedy ostatnio byłaś w Polsce????

ja w ciazy pod koniec wazylam 67kg 😁 a jak mi przebili wody w szpitalu to tylko troche mialam 🤨 pod sam koniec mi wysadzilo brzuch i to Vanesska rosła. Taka kobitka z PL mieszka w tym samym bloku co ja i urodzila jakos pare msc po mnie a kobitka starsza ok.30stki i jej coreczka wazyla niecale 3kg 🤢 wszyscy sie dziwili ze Vanesska taka duza wyszla 🙂
a ja w PL bylam ostatnio w maju 2010 😞 tesknie cholernie, a zwlaszcza teraz jak vanesska jest taka marudna i jednak ktos by mi sie przydal, ale w 2012r musimy jechc i jej dowod wyrobic i zameldowac 🙂 od razu zapewne chrzest zrobimy bo pozniej znow nie widaomo kiedy pojedziemy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Gosia to pomyśl że ja 2 cm wyższa tylko a miałam w brzuchu 4250 😁 - dla mnie to był koszmar - ostatnie 4 tygodnie zwłaszcza 🤢

kilo ciezsza 🤪 ja rodzilam 15h Vanesske naturalnie i mnie porozrywało, ale takiego klocuszka Twojego to chyba naturalnie z 2 dni by sie rodzilo 😜 chociaz Ty i przy cc dluzej w szpitalu lezalas..
kurcze jak to jest ze nieraz brzuszki ciazowe wygladaja tak niepozornie a takie duze dziciaczki tam sa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Gosia to pomyśl że ja 2 cm wyższa tylko a miałam w brzuchu 4250 😁 - dla mnie to był koszmar - ostatnie 4 tygodnie zwłaszcza 🤢

kilo ciezsza 🤪 ja rodzilam 15h Vanesske naturalnie i mnie porozrywało, ale takiego klocuszka Twojego to chyba naturalnie z 2 dni by sie rodzilo 😜 chociaz Ty i przy cc dluzej w szpitalu lezalas..
kurcze jak to jest ze nieraz brzuszki ciazowe wygladaja tak niepozornie a takie duze dziciaczki tam sa 🙂

taa leżałam dłużej - 3 doby 😁 zero pomocy w szpitalu, ech no ale nic to.. a co do brzuszka to ja miałam giganta a nie brzuszek 😁 i nigdy go dziewczynom nie pokazałam bo jak patrzyłam na ich foty to mnie przerażało że ja mam taki olbrzymi w porównaniu do ich brzuszków.. pamiętam jak byłam w 4 miesiącu i położna oceniała ciążę na 6-7 miesiąc 🤢 a pod koniec jakoś w 33 m-cu pytały czy ciąża mnoga 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia rzadko się spotyka żeby ktoś nie tak czesto do ojczyzny przyjeżdżał ( ale zdanie zajebiste ale nie chciałam powtórzenia ) u mnie to z Anglii albo Irlandii co dwa miesiące przyjeżdżają , góra co trzy
moi to nawet z USA raz albo dwa razy do roku
jaju współczuję Ci ja sobie tego nie wyobrażam- ja po miesiącu na obczyźnie już odliczałam dni do powrotu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Gosia to pomyśl że ja 2 cm wyższa tylko a miałam w brzuchu 4250 😁 - dla mnie to był koszmar - ostatnie 4 tygodnie zwłaszcza 🤢

kilo ciezsza 🤪 ja rodzilam 15h Vanesske naturalnie i mnie porozrywało, ale takiego klocuszka Twojego to chyba naturalnie z 2 dni by sie rodzilo 😜 chociaz Ty i przy cc dluzej w szpitalu lezalas..
kurcze jak to jest ze nieraz brzuszki ciazowe wygladaja tak niepozornie a takie duze dziciaczki tam sa 🙂

taa leżałam dłużej - 3 doby 😁 zero pomocy w szpitalu, ech no ale nic to.. a co do brzuszka to ja miałam giganta a nie brzuszek 😁 i nigdy go dziewczynom nie pokazałam bo jak patrzyłam na ich foty to mnie przerażało że ja mam taki olbrzymi w porównaniu do ich brzuszków.. pamiętam jak byłam w 4 miesiącu i położna oceniała ciążę na 6-7 miesiąc 🤢 a pod koniec jakoś w 33 m-cu pytały czy ciąża mnoga 🤢

Ola ty byłaś w ciaży w 33m-cu????
to się nie dziw że taki brzuch miałaś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja miałam mały brzuch
obwód tydzień przed porodem 92 cm ( awła siostra miała taki obwód w 4 mcu 😁 😁 😁 )
no nic dziecko nie duże ale zaskoczenie było bo miała mieć 2800 a ja po cichu dawałam jej 3000 a tu taki surprise 🙂
ja jak miałam założoną bluzę sportową P. albo taką kurtkę wiosenna to nawet nikt by się nie domyślił że ja ciężarna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Gosia to pomyśl że ja 2 cm wyższa tylko a miałam w brzuchu 4250 😁 - dla mnie to był koszmar - ostatnie 4 tygodnie zwłaszcza 🤢

kilo ciezsza 🤪 ja rodzilam 15h Vanesske naturalnie i mnie porozrywało, ale takiego klocuszka Twojego to chyba naturalnie z 2 dni by sie rodzilo 😜 chociaz Ty i przy cc dluzej w szpitalu lezalas..
kurcze jak to jest ze nieraz brzuszki ciazowe wygladaja tak niepozornie a takie duze dziciaczki tam sa 🙂

taa leżałam dłużej - 3 doby 😁 zero pomocy w szpitalu, ech no ale nic to.. a co do brzuszka to ja miałam giganta a nie brzuszek 😁 i nigdy go dziewczynom nie pokazałam bo jak patrzyłam na ich foty to mnie przerażało że ja mam taki olbrzymi w porównaniu do ich brzuszków.. pamiętam jak byłam w 4 miesiącu i położna oceniała ciążę na 6-7 miesiąc 🤢 a pod koniec jakoś w 33 m-cu pytały czy ciąża mnoga 🤢

Ola ty byłaś w ciaży w 33m-cu????
to się nie dziw że taki brzuch miałaś

yhmm byłam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tapecie dieta u was?

wrocilyscie do formy po porodzie?
mnie nadal 10 kg zostalo 🤢



przyszlam podpytac czy u was u kogos napiecie miesciowe wzmozone bylo? i czy ktos rehabilituje malenstwo?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...