Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
tak my już po dwóch spotkaniach i jest okej nie dałabym gdyby było nie okej już nawet nie pisalam i nie napiszę jaką traumę przeżyliśmy na pierwszy spotkaniu z zupełnie inną nianią skończyło się płaczem mojego dziecka i moim 😞 🥴 😠
I pewnie nie pisałam ale niania mojego Dawidka wychowuje 5 miesięczną córę wiec razem będą się chowały co mnie akurat bardzo cieszy 🙂

żeby potem z tego dzieci nie było 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ewelinaaleks napisał(a):
tak my już po dwóch spotkaniach i jest okej nie dałabym gdyby było nie okej już nawet nie pisalam i nie napiszę jaką traumę przeżyliśmy na pierwszy spotkaniu z zupełnie inną nianią skończyło się płaczem mojego dziecka i moim 😞 🥴 😠
I pewnie nie pisałam ale niania mojego Dawidka wychowuje 5 miesięczną córę wiec razem będą się chowały co mnie akurat bardzo cieszy 🙂

ale fajnie to i synową od razu masz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
gizelda napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
gizelda napisał(a):
coś mi się chce a nie wiem co 😮

możemy zgadywać 😁

nie bo to będzie gra w ciemno - bo sama nie wiem czego mi się chce

gra w ciemno? randka w ciemno to rozumiem 😁

w ogóle zaraz zobaczę ciemność bo coś mi za gorąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzieci....o nie niech on sobie poużywa życia zanim w pieluchy się wpakuje ☺️
Cieszę się bo w domu jest sam a tam może nauczy się dzielić z dziećmi no wiecie ja nie planuje dziecka drugiego P. córa daleko i rzadko teraz u nas a tak może nauczy się współżyć z dziećmi innymi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
dzieci....o nie niech on sobie poużywa życia zanim w pieluchy się wpakuje ☺️
Cieszę się bo w domu jest sam a tam może nauczy się dzielić z dziećmi no wiecie ja nie planuje dziecka drugiego P. córa daleko i rzadko teraz u nas a tak może nauczy się współżyć z dziećmi innymi


🤪 🤪 🤪

😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewelinaaleks napisał(a):
dzieci....o nie niech on sobie poużywa życia zanim w pieluchy się wpakuje ☺️
Cieszę się bo w domu jest sam a tam może nauczy się dzielić z dziećmi no wiecie ja nie planuje dziecka drugiego P. córa daleko i rzadko teraz u nas a tak może nauczy się współżyć z dziećmi innymi

współżyć to lepiej później niech sie uczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Ewelina - tak mi do głowy przyszło teraz - to jak ona z dwójką małych dzieci na spacery będzie chodziła? 😮 🤔


w pilnowaniu pomagać jej będzie jej mama emerytowana pani dyrektor podstawówki...hehe
A na spacer ma zakupiony wózeczek dla bliźniaków też to wzięłam pod uwagę ale bardzo miło mnie zaskoczyła bo pomyślała wcześniej o tym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Ewelina - tak mi do głowy przyszło teraz - to jak ona z dwójką małych dzieci na spacery będzie chodziła? 😮 🤔


w pilnowaniu pomagać jej będzie jej mama emerytowana pani dyrektor podstawówki...hehe
A na spacer ma zakupiony wózeczek dla bliźniaków też to wzięłam pod uwagę ale bardzo miło mnie zaskoczyła bo pomyślała wcześniej o tym

o matko to inwestycja niemała 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Ewelina - tak mi do głowy przyszło teraz - to jak ona z dwójką małych dzieci na spacery będzie chodziła? 😮 🤔


w pilnowaniu pomagać jej będzie jej mama emerytowana pani dyrektor podstawówki...hehe
A na spacer ma zakupiony wózeczek dla bliźniaków też to wzięłam pod uwagę ale bardzo miło mnie zaskoczyła bo pomyślała wcześniej o tym

o matko to inwestycja niemała 😮


wiesz Ola jak ja bym chciala dorobić w ten sposób też bym zaopatrzyła się w taki wózeczek no bo wiadomo to podstawowa sprawa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
gizelda napisał(a):
idem się rozebrać do rosołu

na co po co? jak mawia tata mojego S. 😁

bo mi kurwa gorąco
chyba mama zapomniała że mrozu nie ma i podkłada w tym piecu jak głupia - ( bo ona ma grzejniki zakręcone u siebie i nie wie że tu jak w bani )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
może nie taki super extra ale coś takiego najważniejsze ze będzie na spacerkach pozatym jak będzie już ciepło to my mamy nie daleko park i plac zabaw duży super wiec w wózku będą chwile tylko tzn czas drogi na plac tj jakieś 5minut góra

http://allegro.pl/wozek-blizniaczy-easy-go-duo-comfort-gratisy-i1967536842.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
głupie no chodzi mi o to że będzie potrafił się dzielić i może samolub nie będzie

my głupie? to Ty zboczona 😁


że co ja??????? 😮

No a co, ja? Przecież to Ty chciałaś Dawidka nauczyć współżycia w tym wieku 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...