Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
słuchajcie tu wchodzi czasem Justyna tyska?

rzadko, ja z nią tylko na gg gadam albo przez tel 🙂


co u nie?j ona kiedyś pracy szukała i co?

A młody jej chorował ostatnio, poza tym ok chyba.. Pracę pisze... oo i tyle 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mala zasnela 15min temu a ja NIC NIE ROBIE a mam kupe pracy ale pierd*** , ja dopiero nic moge nie robic to zabacza jaka jestem. moj brat ma 25 lat, siedzi ciagle z mamusia na garnuszku i nie chodzi do pracy, rombie internet cala dobe i raz na dzien dwa rozpali w piecu i on wielce POMAGA , a ja nie dosc ze nie pomagam niby to do tego jeszcze sie dorzucam 300zl do oplat w domu a moj brat nie... mam juz dosc mieszkania z rodzicami. Ja to powminnam na odludziu mieszkac albo bezludnej tropikalnej wyspie... z jakims panem zeby bylo 69 a nie 96 codzinnie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Alice1984 napisał(a):
jak czesto Wasze brzdace robia kupy?? bo moja wali 3-4 dziennie 😠

Ale Twoja dostaje pierś więc normalne.
Moja jedną dziennie robi, czasem dwie 🙂


No wiem ze na cycu robia czesciej ale na cycu jest bez przerwy od urodzenia a byl juz taki ladny czas kiedy sie zaczelo jej wprowadzac pierwsze sloiczki ze robila 1dziennie taka konstystensji "plastelinki" a teraz znow sraczunie biegunkowe 😞 a ani Ali ani moja dieta sie nie zmienila 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mam do Was pytanie zupelnie z innej beczki (właściwe powinnam znaleźć forum odnośnie tego tematu i nie zadawać głupich pytań tu ale ja to chyba czegoś nie rozumiem) słuchajcie wszedzie teraz mówią o tym wolnym internecie stop acta itp... ale czy nie myślicie ze cenzura powinna być? przynajmniej pewne rzeczy powinny byc zabronione...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
mam do Was pytanie zupelnie z innej beczki (właściwe powinnam znaleźć forum odnośnie tego tematu i nie zadawać głupich pytań tu ale ja to chyba czegoś nie rozumiem) słuchajcie wszedzie teraz mówią o tym wolnym internecie stop acta itp... ale czy nie myślicie ze cenzura powinna być? przynajmniej pewne rzeczy powinny byc zabronione...


Wstyd sie przyznac ale ja niewiem oco tu wogole z ta Acta chodzi. Co to jest i z czym to sie je?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alice1984 napisał(a):
tyminka napisał(a):
mam do Was pytanie zupelnie z innej beczki (właściwe powinnam znaleźć forum odnośnie tego tematu i nie zadawać głupich pytań tu ale ja to chyba czegoś nie rozumiem) słuchajcie wszedzie teraz mówią o tym wolnym internecie stop acta itp... ale czy nie myślicie ze cenzura powinna być? przynajmniej pewne rzeczy powinny byc zabronione...


Wstyd sie przyznac ale ja niewiem oco tu wogole z ta Acta chodzi. Co to jest i z czym to sie je?


http://wiadomosci.wp.pl/resultsinarticle,1,title,ACTA-o-co-w-tym-konflikcie-chodzi-naprawde,wid,14188836,wiadomosc.html#ankietapowiazana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
mam do Was pytanie zupelnie z innej beczki (właściwe powinnam znaleźć forum odnośnie tego tematu i nie zadawać głupich pytań tu ale ja to chyba czegoś nie rozumiem) słuchajcie wszedzie teraz mówią o tym wolnym internecie stop acta itp... ale czy nie myślicie ze cenzura powinna być? przynajmniej pewne rzeczy powinny byc zabronione...

Nie chce mi się tego tłumaczyć, polskie prawo tak naprawdę jest bardziej restrykcyjne w tym zakresie, nie wiem po co im jeszcze ACTA, Poza tym niedługo jak wkleję Ci linka do strony a właściciel treści nie wyraził na to zgody to mogą np zamknąć Brzuszek.. taki to bezsens, absurdów jest zresztą więcej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Alice1984 napisał(a):
jak czesto Wasze brzdace robia kupy?? bo moja wali 3-4 dziennie 😠

Ale Twoja dostaje pierś więc normalne.
Moja jedną dziennie robi, czasem dwie 🙂

normalne że na cycu tyle???
na cycu do 14 dni jest jeszcze w miarę jak nie robi 😮 no powiedzmy że do 10
ale Ala już je inne rzeczy to może częściej

moja robi od 1do 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Alice1984 napisał(a):
jak czesto Wasze brzdace robia kupy?? bo moja wali 3-4 dziennie 😠

Ale Twoja dostaje pierś więc normalne.
Moja jedną dziennie robi, czasem dwie 🙂

normalne że na cycu tyle???
na cycu do 14 dni jest jeszcze w miarę jak nie robi 😮 no powiedzmy że do 10
ale Ala już je inne rzeczy to może częściej

moja robi od 1do 3

Oj Matylda, nie będę się sprzeczać... Ja wyraziłam swoje zdanie, zresztą pewnie znajdzie się na to potwierdzenie w necie. Możesz uważać inaczej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jakie słodkie ☺️
http://www.halens.pl/halens/markenwelt/next/moda_dziecieca/dla_maluchow_2/obuwie_i_dodatki/m-428110/index.html

http://www.halens.pl/nws/halens/dziecko/moda_dla_niemowlakow/dodatki/FH_bmZoX3BhZ2V0eXBlPWRldGFpbCZmaF9lZHM9JWMzJTlmJmZoX3ZpZXdfc2l6ZT0yNCZmaF9tYXhkaXNwbGF5bnJ2YWx1ZXNfZ3JvZXNzZW49LTEmJmZoX3N0YXJ0X2luZGV4PTk2JmZoX3NlY29uZGlkPXBsXzQyNzMzMiZmaF9saXN0ZXJfcG9zPTk4JmZoX2xvY2F0aW9uPSUyZiUyZmhhbGVuc19wbCUyZnBsX1BMJTJmY2F0ZWdvcmllcyUzYyU3YmhhbGVuc19wbF9wbF82MjAxJTdkJTJmY2F0ZWdvcmllcyUzYyU3YmhhbGVuc19wbF9wbF82MjAxX3BsXzE4ODklN2QlMmZjYXRlZ29yaWVzJTNjJTdiaGFsZW5zX3BsX3BsXzYyMDFfcGxfMTg4OV9wbF8yMzI0JTdkJTJmZ2VuZGVyJTNlJTdiZiU3ZCZmaF9yZWZ2aWV3PWxpc3Rlcg==/NEXT-Obuwie__m427332.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
gizelda napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Alice1984 napisał(a):
jak czesto Wasze brzdace robia kupy?? bo moja wali 3-4 dziennie 😠

Ale Twoja dostaje pierś więc normalne.
Moja jedną dziennie robi, czasem dwie 🙂

normalne że na cycu tyle???
na cycu do 14 dni jest jeszcze w miarę jak nie robi 😮 no powiedzmy że do 10
ale Ala już je inne rzeczy to może częściej

moja robi od 1do 3

Oj Matylda, nie będę się sprzeczać... Ja wyraziłam swoje zdanie, zresztą pewnie znajdzie się na to potwierdzenie w necie. Możesz uważać inaczej 🙂

Ola ja nie neguję Twojego zdania, ego co czytasz w necie ani innych twych umiejętności i całej tej obszernej wiedzy ale jeszcze jak karmiłam cycem( wiadomo jak długo i jak dawno) to mi mówili że nawet 10-14 dni jak dziecko nie robi a potem zrobił ładną nie gęstą to nie ma zatwardzenia bo pokarm matki jest całkowicie wchłanialny
ale teraz jest inaczej po po pierwsze Ala nie jest noworodkiem a po drugie je już prawie wszystko 😮
więc podsumowując ja ekspert stwierdzam że to normalne ze Ala robi tyle ile robi, tak samo LENA I LENKA ale wszystko zależy od konsystencji 😮
chyba 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
mam do Was pytanie zupelnie z innej beczki (właściwe powinnam znaleźć forum odnośnie tego tematu i nie zadawać głupich pytań tu ale ja to chyba czegoś nie rozumiem) słuchajcie wszedzie teraz mówią o tym wolnym internecie stop acta itp... ale czy nie myślicie ze cenzura powinna być? przynajmniej pewne rzeczy powinny byc zabronione...

Nie chce mi się tego tłumaczyć, polskie prawo tak naprawdę jest bardziej restrykcyjne w tym zakresie, nie wiem po co im jeszcze ACTA, Poza tym niedługo jak wkleję Ci linka do strony a właściciel treści nie wyraził na to zgody to mogą np zamknąć Brzuszek.. taki to bezsens, absurdów jest zresztą więcej...


aahaaa myślałam ze bardziej chodzi np o te obsmiewanie zdjecia na wiocha pl. tzn takiego typu a nie ze az tak!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja chciałam do roku karmić marzyłam o tym i nie wyobrazałam sobie inaczej a teraz jak tak sobie mysle ze miałabym wyjąc cyca i takiemu duzemu dziecku dac to mi sie śmiać chce (z moich cycków przede wszystkim dwa flaki) mówiłam wam ze za rok ide sylikony robić? serio nie wyobrażam sobie takich szmat mieć do końca zycia haha u mnei to jest tragedia aż mam sutki pomarszczone a rozmiar chyba najmniejszy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyminka napisał(a):
Matylda robalu tu chodzi o to ze dziecku na ccycu robi często kupy moja nawet 6 razy dziennie ale jak nie robi długo to tez to jest naturalne o to w tym chodzi:P

wiem że o to chodziło tylko nie napisałam tego tak jak ty 😮
to poka zdjęcie tych cycków ocenimy ja też mogę pokazać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tam swoich nie pokaze zboczuchy jedne 😉
chociaz tez wygladaja jak u babki z murzynskiej chaty 🥴
a co do kup no to dzieki, za ilosc mnie pocieszylyscie ale o jakosc tez mi chodzi kurcze bo takie mleczne, modniste, a lekarka mowi ze typowo alergiczne te kupy jak jej kiedys pokazalam. Tyle ze pozneij jej minelo i teraz po 2 miesiacach znow tak ma juz 2 tygodnie a nic nowego nie dawalam, je ciagle te same rzeczy 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alice1984 napisał(a):
Ja tam swoich nie pokaze zboczuchy jedne 😉
chociaz tez wygladaja jak u babki z murzynskiej chaty 🥴
a co do kup no to dzieki, za ilosc mnie pocieszylyscie ale o jakosc tez mi chodzi kurcze bo takie mleczne, modniste, a lekarka mowi ze typowo alergiczne te kupy jak jej kiedys pokazalam. Tyle ze pozneij jej minelo i teraz po 2 miesiacach znow tak ma juz 2 tygodnie a nic nowego nie dawalam, je ciagle te same rzeczy 🤔

ja tam do gówna nie zaglądam 😮
tj niezbyt często jak już by była 4 lub 5 ta w ciągu dnia to bym zerknęła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...