Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
eunia91 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
Nie ma co 🙂 Dobry lod nigdy nie jest zly !

zwłaszcza łączony tzn. 69 🙃


Ja nie lubie 69... No co.... Albo on albo ja... Jak jest 69 to nie mogę się skupić... :P
Ja wrecz przeciwnie, jeszzce bardzoiej sie podniecam kiedy jest mi dobrze i sie podkrecam tym ze mam taki sprzet w reku i przy ustach i w kazdej chwili moge go skonsumowac 🤪 Jezuu dziewczyny wezcie bo mi sie juz tak chce a maz dopiero kolo 23 wraca !! Juz dzwonilam sie pytalam 🤪 🤪!!!

mój tak samo wraca koło 23 od razu wezmę się do roboty jak tylko wróci...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
eunia91 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
Nie ma co 🙂 Dobry lod nigdy nie jest zly !

zwłaszcza łączony tzn. 69 🙃


Ja nie lubie 69... No co.... Albo on albo ja... Jak jest 69 to nie mogę się skupić... :P
Ja wrecz przeciwnie, jeszzce bardzoiej sie podniecam kiedy jest mi dobrze i sie podkrecam tym ze mam taki sprzet w reku i przy ustach i w kazdej chwili moge go skonsumowac 🤪 Jezuu dziewczyny wezcie bo mi sie juz tak chce a maz dopiero kolo 23 wraca !! Juz dzwonilam sie pytalam 🤪 🤪!!!


hahaha ja juz sie wole nie nakrecac 😁 bo Moj wraca dopiero w lutym jakos 😁 wiec na razie musze zaspokajac sie sama 😁 🤪

Może pożyczyć Ci wibratorka... :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eunia91 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
ja lubię jąderka
takie nie przemrożone trzymane w ciepełku np po ciepłej kąpieli jej takie fajne w dotyku


W dotyku są super bardzo lubię je miętosić... 😁 😁 tylko jak mam brać do buzi tonie mogę zdzierżyć włosów...

oj mloda młoda... jajka się goli ewentualnie przykraca włosy i po problemie 😜 ja też mam Sebusia - ucz się od starszych koleżanek 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
eunia91 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
ja lubię jąderka
takie nie przemrożone trzymane w ciepełku np po ciepłej kąpieli jej takie fajne w dotyku


W dotyku są super bardzo lubię je miętosić... 😁 😁 tylko jak mam brać do buzi tonie mogę zdzierżyć włosów...

a to Ty na chomika loda robisz ? 😁 z jaderkami razem ? 😁


nieeeeee.... albo jedno albo drugie go buzi... a drugie ręką.... :P 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
eunia91 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
ja lubię jąderka
takie nie przemrożone trzymane w ciepełku np po ciepłej kąpieli jej takie fajne w dotyku


W dotyku są super bardzo lubię je miętosić... 😁 😁 tylko jak mam brać do buzi tonie mogę zdzierżyć włosów...

oj mloda młoda... jajka się goli ewentualnie przykraca włosy i po problemie 😜 ja też mam Sebusia - ucz się od starszych koleżanek 😉


No to ładnie... :P jak go proszę żeby przyciął to nie chce bo go potem swędzi... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eunia91 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
eunia91 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
ja lubię jąderka
takie nie przemrożone trzymane w ciepełku np po ciepłej kąpieli jej takie fajne w dotyku


W dotyku są super bardzo lubię je miętosić... 😁 😁 tylko jak mam brać do buzi tonie mogę zdzierżyć włosów...

oj mloda młoda... jajka się goli ewentualnie przykraca włosy i po problemie 😜 ja też mam Sebusia - ucz się od starszych koleżanek 😉


No to ładnie... :P jak go proszę żeby przyciął to nie chce bo go potem swędzi... 😁


to chyba jakby golil, to bardziej by go swedzialo, a po przycieciu to nie swedzi 😁 wkreca Cie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
ej a jaka to 69 bo ja żadnej nie znam wiecie ja niedoświadczona????
a moze dlatego mi się w małżeństwie nie układa??????????????
zaraz wracam


pozycja 69 kochana to taka, gdzie facet robi Ci minetke, a Ty mu w tym samym czasie loda 😁
ehhh , ja musze isc ochlonac 🙂 Cos wrzuce na zab i obejrze cos malo krecacego 😜 Do potem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
ej a jaka to 69 bo ja żadnej nie znam wiecie ja niedoświadczona????
a moze dlatego mi się w małżeństwie nie układa??????????????
zaraz wracam


pozycja 69 kochana to taka, gdzie facet robi Ci minetke, a Ty mu w tym samym czasie loda 😁



sama liczba pokazuje gdzie głowa a gdzie nogi... :P
69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
ej a jaka to 69 bo ja żadnej nie znam wiecie ja niedoświadczona????
a moze dlatego mi się w małżeństwie nie układa??????????????
zaraz wracam

weź mnie nie rozbrajaj bo się znów oplułam 😁 😁 😁
w wielkim skrócie wygląda to tak:
[URL=http://www.iv.pl/][IMG]http://www.iv.pl/images/42275927658928944101.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eunia91 napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
ej a jaka to 69 bo ja żadnej nie znam wiecie ja niedoświadczona????
a moze dlatego mi się w małżeństwie nie układa??????????????
zaraz wracam


pozycja 69 kochana to taka, gdzie facet robi Ci minetke, a Ty mu w tym samym czasie loda 😁


zgadza sie 😁


sama liczba pokazuje gdzie głowa a gdzie nogi... :P
69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hihi 🙂 uwielbiam takie tematy 🙂 A ja mam taki problem że ja chce a mój mąż nie... I tak już koło trzech tygodni... Ale domyślam się że on kogoś ma i dlatego tak jest... 69? nie lubię.... to znaczy lubię jak on mi ale ja jemu nie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeju fajna ta 69 ja to kiedyś robiłam ale nie wiedziałam że to to!!!!!!!!!!!!!!11
jeju ale ja swoejo kiedyś obstrzygłam tak go dziabnęłam że krew się dwie godziny lała matko od
tamtej pory sam się strzyże
zdążył wtedy krzyknąć
"KURWA MAĆ"
ej bo my to w sumie nic nie robiliśmy ale już się tego nie da nadrobić no chyba że jak tu kiedyś przyjedzie do Leonka to ja go zaskoczę i od razu w dzwiach spodnie ściągnę i do roboty ale byłby zaskoczony ale teraz to chyba nie realne 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tynka napisał(a):
Hihi 🙂 uwielbiam takie tematy 🙂 A ja mam taki problem że ja chce a mój mąż nie... I tak już koło trzech tygodni... Ale domyślam się że on kogoś ma i dlatego tak jest... 69? nie lubię.... to znaczy lubię jak on mi ale ja jemu nie...


a to niespotykane ;o 😲 moze rzeczywiscie kogos ma.. bo faceci raczej zawsze maja ochote 😁 znaczy patrzac na Mojego, to jemu wiecznie sie chce haha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
jeju fajna ta 69 ja to kiedyś robiłam ale nie wiedziałam że to to!!!!!!!!!!!!!!11
jeju ale ja swoejo kiedyś obstrzygłam tak go dziabnęłam że krew się dwie godziny lała matko od
tamtej pory sam się strzyże
zdążył wtedy krzyknąć
"KURWA MAĆ"
ej bo my to w sumie nic nie robiliśmy ale już się tego nie da nadrobić no chyba że jak tu kiedyś przyjedzie do Leonka to ja go zaskoczę i od razu w dzwiach spodnie ściągnę i do roboty ale byłby zaskoczony ale teraz to chyba nie realne 😞

Co tam nierealne, zaczełaś gotować to i deser możesz zrobić tzn loda w ruchomym wafelku 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asiaa2028 napisał(a):
Tynka napisał(a):
Hihi 🙂 uwielbiam takie tematy 🙂 A ja mam taki problem że ja chce a mój mąż nie... I tak już koło trzech tygodni... Ale domyślam się że on kogoś ma i dlatego tak jest... 69? nie lubię.... to znaczy lubię jak on mi ale ja jemu nie...


a to niespotykane ;o 😲 moze rzeczywiscie kogos ma.. bo faceci raczej zawsze maja ochote 😁 znaczy patrzac na Mojego, to jemu wiecznie sie chce haha 😁

mój też od dawna nic nie mówił wiec też zaczełam sie domyślac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
Tynka napisał(a):
Hihi 🙂 uwielbiam takie tematy 🙂 A ja mam taki problem że ja chce a mój mąż nie... I tak już koło trzech tygodni... Ale domyślam się że on kogoś ma i dlatego tak jest... 69? nie lubię.... to znaczy lubię jak on mi ale ja jemu nie...


a to niespotykane ;o 😲 moze rzeczywiscie kogos ma.. bo faceci raczej zawsze maja ochote 😁 znaczy patrzac na Mojego, to jemu wiecznie sie chce haha 😁

mój też od dawna nic nie mówił wiec też zaczełam sie domyślac

tak na pewno, na 100%, idźcie wy.. z tymi waszymi teoriami spiskowymi 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
jeju fajna ta 69 ja to kiedyś robiłam ale nie wiedziałam że to to!!!!!!!!!!!!!!11
jeju ale ja swoejo kiedyś obstrzygłam tak go dziabnęłam że krew się dwie godziny lała matko od
tamtej pory sam się strzyże
zdążył wtedy krzyknąć
"KURWA MAĆ"
ej bo my to w sumie nic nie robiliśmy ale już się tego nie da nadrobić no chyba że jak tu kiedyś przyjedzie do Leonka to ja go zaskoczę i od razu w dzwiach spodnie ściągnę i do roboty ale byłby zaskoczony ale teraz to chyba nie realne 😞

Co tam nierealne, zaczełaś gotować to i deser możesz zrobić tzn loda w ruchomym wafelku 😁

phi
to go tu zaproszę na obiad z deserem ale to trochę lipa jeszcze sobie pomyśli ze to jakiś ostatni krzyk rozpaczy z mojej strony a tego bym nie chciała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...