Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

tyminka napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
No nie ma nikogo... 😞 Ja tez tak jestem i nie, bo siedzę na allegro...


co kupujesz?



Póki co nic.... obserwuję na razie rzeczy dla dziecka... różniste....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
ja zdechnę za chwilkę
mam wrażenie jakby mi ktoś wkładał rurę o średnicy 20 cm do cipki , normalnie zaraz mnie rozerwie na strzępy

może rozwarcie masz 😮
Matylda dzwoń do lekarza - szybko !!!


kochana nie chcę żebyś mnie od razu krytykowała, ale jeśli się nie zmieni to dopiero jutro zadzwonię
pisałam już kilka razy o tym kroczu, to się powtarza przy większym wysiłku i przy przekręcaniu w łóżku masakra, nikomu tego nie życzę i ja dlatego też w nocy niewiele śpię bo nie mogę
poczytałam teraz wszystkie możliwe artykuły i watki na wszystkich forach i tam piszą że to normalne jeśli dziecko uciska mocno a szyjkę a u mnie tak jest, albo co gorsza może to być rozejście spojenia łonowego
nie wiem od tygodnia to czuję raz słabiej raz bardziej ale dziś po tym łażeniu to nieźle
ja w ogóle chodze jak kaczka i ściany podpieram
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
ja zdechnę za chwilkę
mam wrażenie jakby mi ktoś wkładał rurę o średnicy 20 cm do cipki , normalnie zaraz mnie rozerwie na strzępy

może rozwarcie masz 😮
Matylda dzwoń do lekarza - szybko !!!


kochana nie chcę żebyś mnie od razu krytykowała, ale jeśli się nie zmieni to dopiero jutro zadzwonię
pisałam już kilka razy o tym kroczu, to się powtarza przy większym wysiłku i przy przekręcaniu w łóżku masakra, nikomu tego nie życzę i ja dlatego też w nocy niewiele śpię bo nie mogę
poczytałam teraz wszystkie możliwe artykuły i watki na wszystkich forach i tam piszą że to normalne jeśli dziecko uciska mocno a szyjkę a u mnie tak jest, albo co gorsza może to być rozejście spojenia łonowego
nie wiem od tygodnia to czuję raz słabiej raz bardziej ale dziś po tym łażeniu to nieźle
ja w ogóle chodze jak kaczka i ściany podpieram

Ja Ci powiem tak: jeśli nie pójdziesz z tym do szpitala żeby obejrzeli to jesteś GŁUPIA i tyle - skończyłam, nie będę się ciągle powtarzać 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
a ja mam focha i jestem zła 😠

Czemu jesteś zła i na kogo masz focha?

Na Matyldę i jej lekkomyślność 😠

Trzeba jej wpierdolić normalnie,że tak powiem!!!!!

Normalnie kwiaty jej wyślę jak donosi tę ciążę 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
a ja mam focha i jestem zła 😠

Czemu jesteś zła i na kogo masz focha?

Na Matyldę i jej lekkomyślność 😠

Trzeba jej wpierdolić normalnie,że tak powiem!!!!!

Normalnie kwiaty jej wyślę jak donosi tę ciążę 🥴

Musi donosić,ale nie moze tak wszystkiego lekcewazyc bo moze stac sie faktycznie nieszczesciie!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
a ja mam focha i jestem zła 😠

Czemu jesteś zła i na kogo masz focha?

Na Matyldę i jej lekkomyślność 😠

Trzeba jej wpierdolić normalnie,że tak powiem!!!!!

Normalnie kwiaty jej wyślę jak donosi tę ciążę 🥴

Musi donosić,ale nie moze tak wszystkiego lekcewazyc bo moze stac sie faktycznie nieszczesciie!!

No mi tego tłumaczyć nie trzeba, ale to jej dziecko i jej odpowiedzialność za nie 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczybyz ja sobie niczego nie lekceważę
pisałam kiedyś że jak będe czuła ze trzeba jechać to pojadę tak jak wtedy po upadku
i zapewne pojadę jutro
tylko ja za bardzo nie mam gdzie się udać 😞
mój lekarz powiedział żeby nigdy nie panikować i przyjeżdżać i dzwonić tylko w razie krwawień, skurczy bądź ostrych bóli w dole brzucha z resztą
na pogotowie tu do tych baranów nie pójdę bo u mnie to jest masakra a w razie co to nawet nie wiem czy w szpitalu jest jeszcze odział ginekologiczno położniczy, w ogóle nie wiem czy jest jeszcze szpital w Biłgoraju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Dziewczybyz ja sobie niczego nie lekceważę
pisałam kiedyś że jak będe czuła ze trzeba jechać to pojadę tak jak wtedy po upadku
i zapewne pojadę jutro
tylko ja za bardzo nie mam gdzie się udać 😞
mój lekarz powiedział żeby nigdy nie panikować i przyjeżdżać i dzwonić tylko w razie krwawień, skurczy bądź ostrych bóli w dole brzucha z resztą
na pogotowie tu do tych baranów nie pójdę bo u mnie to jest masakra a w razie co to nawet nie wiem czy w szpitalu jest jeszcze odział ginekologiczno położniczy, w ogóle nie wiem czy jest jeszcze szpital w Biłgoraju

no tak i z tego też powodu trzeba olać ból i wierzyć że się "uda" ehhh 🤢 mi już ręce opadają
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez juz jestem.. pospalam z pol godzinki tylko i nudzi mi sie.. zastanawiam sie co by tu zjesc.. Ja Cie troche Matylda rozumiem.. ja zawsze tez staram sie nie panikowac i nie jade od razu do szpitala, tylko czekam i staram sie sama jakos zeby przeszlo.. a jak nie to zadzwon do tego swojego ginekologa chociaz, bo to juz moze byc powazna sprawa-rozwarcie moze sie powiekszylo, a tego chyba bys nie chciala.. 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
a tego że nie donoszę to jestem niemal pewna ale mam nadzieję ze jeszcze z miesiąc wytrzymamy

bez komentarza 🤨

no trochę głupio to zabrzmiało ale chodziło mi o to że już dawno dawno temu lekarze mówili że będę miała ciężko donoszeniem ciąży bo chuda jestem, bo macica malenka bo coś tam
ten lekarz też na drugiej wizycie mówił że wątpi żebym dotrwała do 38 tygodnia
ale powiedział że nic nie jest przesądzone
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...