Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
kmatus napisał(a):

Pewnie, że będzie dobrze. Lekarka mi powiedziała, ze to dosyć rzadko się zdarza - raczej pracodawca zażądał kontroli przez Zus 😮 więc jednym słowem donieśli na mnie.. wiedziałam, że nie mam po co tam wracać


no nie mów że z pracy ktoś chciał cie sprawdzić 😮 😮 😮 😮
chamstwo niezłe 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
linkaa napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
linkaa napisał(a):
Mi to sie dzis nudzi niesamowicie :/
rano byłam ze swoim zarezerwować sobie godzine i date slubu w kościele, a teraz moj pojechal do siebie a ja zostałam sama i nie wiem co ze soba zrobic 😞 chciłabym żeby juz bym kwiecień przynajmniej nie było by czasu na nude :P 🙂



i na kiedy ustaliliście ?


na godzine 12 24 wrzesnia 🙂 nie wiem jak u was jest ale u mnie jak sie idzie juz z zapowiedzami pare miesiacy przed to jeszcze ksiadz pyta z małego katechizmu wszystko :/




szok 😲 😲 nie u mnie nic takiego nie ma przynajmniej sie nie spotkalam z tym


a u nas tak i jeszcze bedzie sie wchodziło pojedynczo i ksiadz bedzie zadawał pytania czy sie kochalismy przed slubem czy nie ma patologi u nas w domu, jednym slowem masakra i oprócz tego musimy isc na 3 spotkania przed slubne ktore sie odbywaja raz w miesiacu:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kmatus napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
kmatus napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
hej ho, hej ho 😁
Kmatus Ty masz tak jak ja, leżące zwolnienie prawda?
Zadzwoń do zusu i zapytaj się, czy w takim wypadku też masz przyjść, bo kiedyś czytałam, że łapią na tym dziewczyny. W sensie, że mają leżące a do zusu się fatygują. Ale nie wiem jak to z badaniem jest, bo o tym też nie słyszałam 🙂
Ola ja to się boje kupować rzeczy od sprzedawców, co mają tak mało komentarzy. Wiadomo, może dopiero zaczynać (i pewnie tak jest 😁), ale mam zawsze film 😁

Tak Klaudia mam leżące, rozmawiałam już z moją lekarką która mi wystawi zaświadczenie że nie mogę się stawić właśnie dlatego że muszę leżeć i kropka i sama prześle im dokumentację


wlasnie moze chcieli sprawdzic czy rzeczywiscie sa podstawy do tego ze musisz lezec Beznadziejni oni wogole sa Do mnie moga sie doczepic bo zmienilam lekarza i na zwolnieniu bedzie inne nazwisko 😞 mam nadzieje ze bedzie ok jeszcze tylko 2 mce 🙂

Pewnie, że będzie dobrze. Lekarka mi powiedziała, ze to dosyć rzadko się zdarza - raczej pracodawca zażądał kontroli przez Zus 😮 więc jednym słowem donieśli na mnie.. wiedziałam, że nie mam po co tam wracać


to niezle a umowe masz na czas nieokreslony ? i gdzie tu zmienilo sie podejscie do przyszlych mam chyba nigdy nie bedzie takiej firmy nie wazne jaka by byla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
linkaa napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
linkaa napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
linkaa napisał(a):
Mi to sie dzis nudzi niesamowicie :/
rano byłam ze swoim zarezerwować sobie godzine i date slubu w kościele, a teraz moj pojechal do siebie a ja zostałam sama i nie wiem co ze soba zrobic 😞 chciłabym żeby juz bym kwiecień przynajmniej nie było by czasu na nude :P 🙂



i na kiedy ustaliliście ?


na godzine 12 24 wrzesnia 🙂 nie wiem jak u was jest ale u mnie jak sie idzie juz z zapowiedzami pare miesiacy przed to jeszcze ksiadz pyta z małego katechizmu wszystko :/




szok 😲 😲 nie u mnie nic takiego nie ma przynajmniej sie nie spotkalam z tym


a u nas tak i jeszcze bedzie sie wchodziło pojedynko i ksiadz bedzie zadawał pytania czy sie kochalismy przed slubem czy nie ma patologi u nas w domu, jednym slowem masakra i oprócz tego musimy isc na 3 spotkania przed slubne ktore sie odbywaja raz w miesiacu:/


o spotkaniach slyszalam ale o przepytywaniu nie Ja jestem wrogo nastawiona do księży wiec u mnie to by nie przeszlo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak napisał(a):
kmatus napisał(a):

Pewnie, że będzie dobrze. Lekarka mi powiedziała, ze to dosyć rzadko się zdarza - raczej pracodawca zażądał kontroli przez Zus 😮 więc jednym słowem donieśli na mnie.. wiedziałam, że nie mam po co tam wracać


no nie mów że z pracy ktoś chciał cie sprawdzić 😮 😮 😮 😮
chamstwo niezłe 😲

Tak Kasia, nawet wiem kto.. wiesz moja firma to sami single ( w większości po rozwodach) pracoholicy wiecznie imprezujący, ja byłam wyjątkiem - męzatka od 3 lat z jednym facetem ( to wogóle szok) i śmiałam jeszcze bezczelnie zajść w ciąże
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
kmatus napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
kmatus napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
hej ho, hej ho 😁
Kmatus Ty masz tak jak ja, leżące zwolnienie prawda?
Zadzwoń do zusu i zapytaj się, czy w takim wypadku też masz przyjść, bo kiedyś czytałam, że łapią na tym dziewczyny. W sensie, że mają leżące a do zusu się fatygują. Ale nie wiem jak to z badaniem jest, bo o tym też nie słyszałam 🙂
Ola ja to się boje kupować rzeczy od sprzedawców, co mają tak mało komentarzy. Wiadomo, może dopiero zaczynać (i pewnie tak jest 😁), ale mam zawsze film 😁

Tak Klaudia mam leżące, rozmawiałam już z moją lekarką która mi wystawi zaświadczenie że nie mogę się stawić właśnie dlatego że muszę leżeć i kropka i sama prześle im dokumentację


wlasnie moze chcieli sprawdzic czy rzeczywiscie sa podstawy do tego ze musisz lezec Beznadziejni oni wogole sa Do mnie moga sie doczepic bo zmienilam lekarza i na zwolnieniu bedzie inne nazwisko 😞 mam nadzieje ze bedzie ok jeszcze tylko 2 mce 🙂

Pewnie, że będzie dobrze. Lekarka mi powiedziała, ze to dosyć rzadko się zdarza - raczej pracodawca zażądał kontroli przez Zus 😮 więc jednym słowem donieśli na mnie.. wiedziałam, że nie mam po co tam wracać


to niezle a umowe masz na czas nieokreslony ? i gdzie tu zmienilo sie podejscie do przyszlych mam chyba nigdy nie bedzie takiej firmy nie wazne jaka by byla

tak na czas nieokreślony ale wiedziałam, że będą kłopoty jak mi szef powiedział miesiąc po tym jak mnie zatrudnił, że gdyby zauważył obrączke to by mnie nie przyjął..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kmatus napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
kmatus napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
kmatus napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
hej ho, hej ho 😁
Kmatus Ty masz tak jak ja, leżące zwolnienie prawda?
Zadzwoń do zusu i zapytaj się, czy w takim wypadku też masz przyjść, bo kiedyś czytałam, że łapią na tym dziewczyny. W sensie, że mają leżące a do zusu się fatygują. Ale nie wiem jak to z badaniem jest, bo o tym też nie słyszałam 🙂
Ola ja to się boje kupować rzeczy od sprzedawców, co mają tak mało komentarzy. Wiadomo, może dopiero zaczynać (i pewnie tak jest 😁), ale mam zawsze film 😁

Tak Klaudia mam leżące, rozmawiałam już z moją lekarką która mi wystawi zaświadczenie że nie mogę się stawić właśnie dlatego że muszę leżeć i kropka i sama prześle im dokumentację


wlasnie moze chcieli sprawdzic czy rzeczywiscie sa podstawy do tego ze musisz lezec Beznadziejni oni wogole sa Do mnie moga sie doczepic bo zmienilam lekarza i na zwolnieniu bedzie inne nazwisko 😞 mam nadzieje ze bedzie ok jeszcze tylko 2 mce 🙂

Pewnie, że będzie dobrze. Lekarka mi powiedziała, ze to dosyć rzadko się zdarza - raczej pracodawca zażądał kontroli przez Zus 😮 więc jednym słowem donieśli na mnie.. wiedziałam, że nie mam po co tam wracać


to niezle a umowe masz na czas nieokreslony ? i gdzie tu zmienilo sie podejscie do przyszlych mam chyba nigdy nie bedzie takiej firmy nie wazne jaka by byla

tak na czas nieokreślony ale wiedziałam, że będą kłopoty jak mi szef powiedział miesiąc po tym jak mnie zatrudnił, że gdyby zauważył obrączke to by mnie nie przyjął..

przepraszam ze sie wtracal w Wasza rozmowe, ale matko jedyna w jakiej Ty firmie pracujesz??
🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kmatus napisał(a):
aisak napisał(a):
kmatus napisał(a):

Pewnie, że będzie dobrze. Lekarka mi powiedziała, ze to dosyć rzadko się zdarza - raczej pracodawca zażądał kontroli przez Zus 😮 więc jednym słowem donieśli na mnie.. wiedziałam, że nie mam po co tam wracać


no nie mów że z pracy ktoś chciał cie sprawdzić 😮 😮 😮 😮
chamstwo niezłe 😲

Tak Kasia, nawet wiem kto.. wiesz moja firma to sami single ( w większości po rozwodach) pracoholicy wiecznie imprezujący, ja byłam wyjątkiem - męzatka od 3 lat z jednym facetem ( to wogóle szok) i śmiałam jeszcze bezczelnie zajść w ciąże


nie no dla mnie to jest nie do pomyślenia 😲 😲
ładnie ludzie potrafią dołki pod innymi kopać
pewnie wściekli ze musza teraz za ciebie pracować, to ci chamy 😲
tez bym sie zastanowiła czy wracać, albo na wychowawcze isc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
kmatus napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
kmatus napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
kmatus napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
hej ho, hej ho 😁
Kmatus Ty masz tak jak ja, leżące zwolnienie prawda?
Zadzwoń do zusu i zapytaj się, czy w takim wypadku też masz przyjść, bo kiedyś czytałam, że łapią na tym dziewczyny. W sensie, że mają leżące a do zusu się fatygują. Ale nie wiem jak to z badaniem jest, bo o tym też nie słyszałam 🙂
Ola ja to się boje kupować rzeczy od sprzedawców, co mają tak mało komentarzy. Wiadomo, może dopiero zaczynać (i pewnie tak jest 😁), ale mam zawsze film 😁

Tak Klaudia mam leżące, rozmawiałam już z moją lekarką która mi wystawi zaświadczenie że nie mogę się stawić właśnie dlatego że muszę leżeć i kropka i sama prześle im dokumentację


wlasnie moze chcieli sprawdzic czy rzeczywiscie sa podstawy do tego ze musisz lezec Beznadziejni oni wogole sa Do mnie moga sie doczepic bo zmienilam lekarza i na zwolnieniu bedzie inne nazwisko 😞 mam nadzieje ze bedzie ok jeszcze tylko 2 mce 🙂

Pewnie, że będzie dobrze. Lekarka mi powiedziała, ze to dosyć rzadko się zdarza - raczej pracodawca zażądał kontroli przez Zus 😮 więc jednym słowem donieśli na mnie.. wiedziałam, że nie mam po co tam wracać


to niezle a umowe masz na czas nieokreslony ? i gdzie tu zmienilo sie podejscie do przyszlych mam chyba nigdy nie bedzie takiej firmy nie wazne jaka by byla

tak na czas nieokreślony ale wiedziałam, że będą kłopoty jak mi szef powiedział miesiąc po tym jak mnie zatrudnił, że gdyby zauważył obrączke to by mnie nie przyjął..

przepraszam ze sie wtracal w Wasza rozmowe, ale matko jedyna w jakiej Ty firmie pracujesz??
🤨

haha no w prywatnej gdzie właściciele to 35 latkowie których interesuje tylko kasa.. Oshee - izotoniki nie wiem czy znacie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Wróciłam od fryzjera, w końcu jestem podobna do ludzi 😁
Tylko moja fryzjera a przy okazji sąsiadka rzuciła tekstem:
"oooo nie widziałam Pani 2 miesiące a już taki się Pani grubasek zrobiła" 😮 🥴 i weź się tu nie załam 🤔

Ola dzisiaj nic nie może Ci zepsuć humoru.. piękny brzusio a nie żaden grubasek, weź się nie przejmuj babą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Wróciłam od fryzjera, w końcu jestem podobna do ludzi 😁
Tylko moja fryzjera a przy okazji sąsiadka rzuciła tekstem:
"oooo nie widziałam Pani 2 miesiące a już taki się Pani grubasek zrobiła" 😮 🥴 i weź się tu nie załam 🤔


"grubasek" weź ładnie ci dowaliła 🥴 mogła darować ci takich komplementów 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
http://allegro.pl/ciuszki-dla-dziewczynik-60-sztuk-gratisy-i1439816222.html


ooooooooo 60 sztuk 🤪 zazaz bede ogladac tylko musza mi sie zdjecia powgrywać


fajne ciuszki dobrze ucelowałas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
aisak napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
http://allegro.pl/ciuszki-dla-dziewczynik-60-sztuk-gratisy-i1439816222.html


ooooooooo 60 sztuk 🤪 zazaz bede ogladac tylko musza mi sie zdjecia powgrywać


nom 60 szt w rożnych rozmiarach mysle ze sie oplacalo


nooooooooo super zestawik, tak ok. 3 zł sztuka ci wyszło
no nie wiem czy twoja Amelka zdarzy wszystko załozyć, duzo tego 🤪
ale ciuszki śliczne 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zwracam sie do dziewczyn które mają już dzieci bo moja znajoma ma pewien problem z 15 miesięczną córeczką która nie chce kłaść się spać o wyznaczonej porze tzn. około 21.00(dla mnie to jakieś 2 godz za późno ale to nie moje dziecko).
Problem w tym że ich pociecha do tego stopnia się buntuje podczas usypiania że płacze tak długo i tak gwałtownie aż doprowadza to do wymiotów (mała terrorystka).
Obecnie maja rozwiązanie typu że mała zasypia razem z nimi w łóżku a potem ją przekładają do jej łóżeczka - cyrk na kółkach.
Co byście zaradziły w takiej sytuacji??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
aisak napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
http://allegro.pl/ciuszki-dla-dziewczynik-60-sztuk-gratisy-i1439816222.html


ooooooooo 60 sztuk 🤪 zazaz bede ogladac tylko musza mi sie zdjecia powgrywać


nom 60 szt w rożnych rozmiarach mysle ze sie oplacalo


nooooooooo super zestawik, tak ok. 3 zł sztuka ci wyszło
no nie wiem czy twoja Amelka zdarzy wszystko załozyć, duzo tego 🤪
ale ciuszki śliczne 😉


tez sie zastanawiam czy wszystko zalozy ale sa rozne rozmiary wiec mysle ze nie bedzie zle 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasidelko88 napisał(a):
Zwracam sie do dziewczyn które mają już dzieci bo moja znajoma ma pewien problem z 15 miesięczną córeczką która nie chce kłaść się spać o wyznaczonej porze tzn. około 21.00(dla mnie to jakieś 2 godz za późno ale to nie moje dziecko).
Problem w tym że ich pociecha do tego stopnia się buntuje podczas usypiania że płacze tak długo i tak gwałtownie aż doprowadza to do wymiotów (mała terrorystka).
Obecnie maja rozwiązanie typu że mała zasypia razem z nimi w łóżku a potem ją przekładają do jej łóżeczka - cyrk na kółkach.
Co byście zaradziły w takiej sytuacji??



ja to powiem szczerze ze nie mam jeszcze doswiadczenia w takich sprawach, wiec chyab nie pomoge ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...