Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Tyska ta też nie wygląda najgorzej

http://allegro.onet.pl/10-ele-posciel-hafty-moskitiera-70-x-140-milpol-i1450697345.html
no wlasnie zastanawiam sie nad ta, ale musze wszyskie obcykac z tych pierwszych co wyslalas bo juz mi sie podobaja 🙂

no ja też się napaliłam na tą białą LOVE ale kurde 300 zł 🥴 na żywo wygląda pięknie...
kurde piekne sa te LOVE... ale cholerka tyle kasy i to bez wypelnienia, bez przescieradelka i tego czegos na baldachim.. ale sa piekne

ja wypełnienie mam to mi nie jest potrzebne a stojak pod baldachim kupiłam za 20 zł - zobaczę jeszcze jak pójdę do Świata dziecka - powiem żeby mi ją rozłożyli - mąż mnie z chałupy wygoni 🥴
no moj jak sie pyta o wydatki, tak jak wczoraj np jakie nam jeszcze zostaly wieksze, to jak mu powiedzialam o poscieli i ze z 270 zl to nie zareagowal wogole bo na szczescie nie ma zielonego pojecia o tym ile takie rzeczy kosztuja 🙂 Wiec dla niego to nie jest duzo lub malo 🙂 Poprostu tak kosztuje i tyle. Gdyby wiedzial ze sa o wiele tansze i bez takich bajerow i pierdol jakie mi sie podobaja to mnoze by fikal 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Tyska ta też nie wygląda najgorzej

http://allegro.onet.pl/10-ele-posciel-hafty-moskitiera-70-x-140-milpol-i1450697345.html
no wlasnie zastanawiam sie nad ta, ale musze wszyskie obcykac z tych pierwszych co wyslalas bo juz mi sie podobaja 🙂

no ja też się napaliłam na tą białą LOVE ale kurde 300 zł 🥴 na żywo wygląda pięknie...
kurde piekne sa te LOVE... ale cholerka tyle kasy i to bez wypelnienia, bez przescieradelka i tego czegos na baldachim.. ale sa piekne

ja wypełnienie mam to mi nie jest potrzebne a stojak pod baldachim kupiłam za 20 zł - zobaczę jeszcze jak pójdę do Świata dziecka - powiem żeby mi ją rozłożyli - mąż mnie z chałupy wygoni 🥴
no moj jak sie pyta o wydatki, tak jak wczoraj np jakie nam jeszcze zostaly wieksze, to jak mu powiedzialam o poscieli i ze z 270 zl to nie zareagowal wogole bo na szczescie nie ma zielonego pojecia o tym ile takie rzeczy kosztuja 🙂 Wiec dla niego to nie jest duzo lub malo 🙂 Poprostu tak kosztuje i tyle. Gdyby wiedzial ze sa o wiele tansze i bez takich bajerow i pierdol jakie mi sie podobaja to mnoze by fikal 🙂

mój też nie wie ale sobie znajdzie w necie i będzie marudził 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
jejkku namacilas mi teraz ta posciela... tak mi sie podoba i taka droga.. a jeszcze bym musiala dokupywac wypelnienie i i nne drobiazgi.. to przeciez wyjdzie z ponad 400 zl 🤔 katastrofaaa

to może idź do jakiegoś sklepu jeszcze, popatrz bo czasem są całkiem fajne i nie takie drogie, tu trzeba za firmę zapłacić 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
jejkku namacilas mi teraz ta posciela... tak mi sie podoba i taka droga.. a jeszcze bym musiala dokupywac wypelnienie i i nne drobiazgi.. to przeciez wyjdzie z ponad 400 zl 🤔 katastrofaaa

to może idź do jakiegoś sklepu jeszcze, popatrz bo czasem są całkiem fajne i nie takie drogie, tu trzeba za firmę zapłacić 🥴
no ja zdaje sobie z tego sprawe.. ale nigdzie nie widzialam takiej slicznej.. 😞 a u mnie to nic ladnego nie ma, wszystko takie oklepane juz. Ale dobra pomysle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Ktoś znów ma kompleksy 😁
a ktoz to taki 🤨 ?

domyślam się kto ale zaraz zgłoszę adminowi żeby sprawdził IP kompa i potwierdził moje przypuszczenia 🙂
Hehe 🙂 Mowisz??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola a zobacz ta http://allegro.pl/fantastyczny-komplet-poscieli-gluck-7-elementow-i1444837711.html baldachim to z tego samego widze materialu co reszta... a szkoda bo wolalabym z tego szyfonu delikatnego. Ale jak Ci sie to widzi?? I ten material??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem na chwilę bo nie wiem kiedy ten ciołek przyjedzie
a któz tam sie wbija w dyskusję co??????????ja się pytam?????????????
albo w sumie się nie pytam bo mnie to nie obchodzi , pewnie nic ciekawego do powiedzenia nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
jestem na chwilę bo nie wiem kiedy ten ciołek przyjedzie
a któz tam sie wbija w dyskusję co??????????ja się pytam?????????????
albo w sumie się nie pytam bo mnie to nie obchodzi , pewnie nic ciekawego do powiedzenia nie ma

Jak tam sie czujesz slonce?? Gdzie twoj wybyl?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
Ola a zobacz ta http://allegro.pl/fantastyczny-komplet-poscieli-gluck-7-elementow-i1444837711.html baldachim to z tego samego widze materialu co reszta... a szkoda bo wolalabym z tego szyfonu delikatnego. Ale jak Ci sie to widzi?? I ten material??

cena ok tylko jakaś mi się taka smutna wydaje 🥴 ciężko ocenić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
jestem na chwilę bo nie wiem kiedy ten ciołek przyjedzie
a któz tam sie wbija w dyskusję co??????????ja się pytam?????????????
albo w sumie się nie pytam bo mnie to nie obchodzi , pewnie nic ciekawego do powiedzenia nie ma


pewnie panna "kompleks" daria 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola co do Cordafenu to lekarz nie owijał w bawełne i powiedział że dwa pierwsze dni to może być katastrofa 😲 on z resztą obniża ciśnienie a ja i tak mam niskie
no i zapowiedział ogromne bóle głowy i wysypkę a raczej jakiś rumień na twarzy no i jeszcze wiele skutków ubocznych , co nie znaczy że mnie to czeka ale powiedział że właśnie tych dwóch, czyli bóli głowy i tego czerwonego na twarzy raczej nie uniknę , no ale jak trza to trza tym bardziej że nic "zastępczego" nie mógł mi dać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matyldusia napisał(a):
Ola co do Cordafenu to lekarz nie owijał w bawełne i powiedział że dwa pierwsze dni to może być katastrofa 😲 on z resztą obniża ciśnienie a ja i tak mam niskie
no i zapowiedział ogromne bóle głowy i wysypkę a raczej jakiś rumień na twarzy no i jeszcze wiele skutków ubocznych , co nie znaczy że mnie to czeka ale powiedział że właśnie tych dwóch, czyli bóli głowy i tego czerwonego na twarzy raczej nie uniknę , no ale jak trza to trza tym bardziej że nic "zastępczego" nie mógł mi dać


a nie myślałaś iść jeszcze do innego lekarza na konsultacje?
może by sie obyło bez tego leku?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyska_1 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
jestem na chwilę bo nie wiem kiedy ten ciołek przyjedzie
a któz tam sie wbija w dyskusję co??????????ja się pytam?????????????
albo w sumie się nie pytam bo mnie to nie obchodzi , pewnie nic ciekawego do powiedzenia nie ma

Jak tam sie czujesz slonce?? Gdzie twoj wybyl?

pojechał po sprzęty i kolegów bo akurat dziś sobie wymyślił ścinanie prawie dwustuletniego świerka który rośnie na mojej POSESJI ( w sumie od dziś już nie mojej) i nie byłoby by w tym nic dziwnego bo drzewo i tak do usuniecia ale , cholernie wieje, jest już późno bo on do południa siedział u kolegi no i zostało mu tak na prawdę dwa dni urlopu i wiem że tego syfu z podwórka nie uprzątnie i tak to będzie leżało do następnego urlopu czyli gdzieś do konca marca
i ponieważ on jest bardzo porywczy i we wszystkim zdeterminowany i wiem że najpierw robi a później myśli to już obawiam sie o swoje bezpieczeństwo no i nie tylko swoje jeszcze Lena LEON I FOXY bo świerk rośnie jakieś 7 metrów od DOMU!!!!!!!!!!!! 😮 😞 🤨 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Ola co do Cordafenu to lekarz nie owijał w bawełne i powiedział że dwa pierwsze dni to może być katastrofa 😲 on z resztą obniża ciśnienie a ja i tak mam niskie
no i zapowiedział ogromne bóle głowy i wysypkę a raczej jakiś rumień na twarzy no i jeszcze wiele skutków ubocznych , co nie znaczy że mnie to czeka ale powiedział że właśnie tych dwóch, czyli bóli głowy i tego czerwonego na twarzy raczej nie uniknę , no ale jak trza to trza tym bardziej że nic "zastępczego" nie mógł mi dać

no to kurcze jak trzeba to trzeba, ważne żeby maleństwo się jeszcze nie urodziło.. no i oszczędzaj się i nie denerwuj... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyminka napisał(a):
matyldusia napisał(a):
Ola co do Cordafenu to lekarz nie owijał w bawełne i powiedział że dwa pierwsze dni to może być katastrofa 😲 on z resztą obniża ciśnienie a ja i tak mam niskie
no i zapowiedział ogromne bóle głowy i wysypkę a raczej jakiś rumień na twarzy no i jeszcze wiele skutków ubocznych , co nie znaczy że mnie to czeka ale powiedział że właśnie tych dwóch, czyli bóli głowy i tego czerwonego na twarzy raczej nie uniknę , no ale jak trza to trza tym bardziej że nic "zastępczego" nie mógł mi dać


a nie myślałaś iść jeszcze do innego lekarza na konsultacje?
może by sie obyło bez tego leku?

NIE JA JUŻ NIC I NIKOGO NIE SZUKAM BO NIE MAM NA TO SIŁY
w sumie jest jaki jest ten lekarz ale mam do niego zaufanie bo jak pisałam sto razy ja tu nikogo lepszego nie znajdę!!!!!!!
co do tego leku to lojalnie uprzedził, powiedział jakie jest jego faktyczne przeznaczenie i żeby nie przerażać się tym że na ulotce jest napisane że w ciąża ZAKAZ zażywania tego leku
ale jak przyjechałam do domu zaczęłam szperać no i podawanie tego gdy grozi przedwczesny poród jest dosyć powszechne , z resztą jeśli OlA szukała czegoś na ten temat to pewnie potwierdzi
więc nie mam wyjścia tylko jeszcze nie zaczęłam bo miałam załatwienia dziś i wolałam nie ryzykować
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...