Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
kamikusia napisał(a):
aisak napisał(a):
o jerunie Kamikusia 70 cm 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
toż cie rozerwie 😁 😁 😁


haha 😁 ale jest ładniusi 😁 bedzie robil jako przytulanka 😁


bo twoj w kompleksy wpadnie przy takich rozmiarach 😁 😁 😁 😁

moj ma jeszcze wieeekszego 😁 hahahahahahahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
a wiecie coo 😁 🤪 🤪 Moj juz jutro przyjezdza 🤪 🤪 tak sie ciesze, stesknilam sie za nim, ale ciekawe ile wytrzymamy bez klotni 😁 no i powiedzial, ze tydzien bez laptopa bede miala i internetu, tylko z nim bede spedzala czas 🙂 ale pozniej to chyba nie dam tego nadrobic 🙂 poza tym zjadlabym sobie golabka, ale ja nie umiem robic, to by moja mama musiala zrobic 😜 a ja dzisiaj mam kurczaka na obiadek 🙂


oj to bedziesz miala fajnyyyyyyyyyyyyy tydzień 😜 😜 😜 😜 😜
tylko zebys nie dostała skurczy 😜 😜 😜
a ja mam dziś ogórkową 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
Dorka i Kasienka macie po oklasku 😉


😘 😘
tez przed chwilą dostałaś
Asia nam nie grozi jako ostatnie rozpakowanie sie 😉 😉 😉


noo wiem, wiem 🙂 nie chcialabym byc ostatnia.. naczytac sie tych wszystkich opowiadan o Waszych porodach i pozniej ja 🤪 umarlabym ze strachu 😁 ale mi to nie grozi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
kamikusia napisał(a):
no i zaczęła mnie ta wątroba boleć ;(


a siedzisz czy lezysz? Bo mnie boli jak siedze najczesciej.. gdy sie poloze obojetnie czy na plecach, czy na lewym boku przestaje bolec 🙂

no wlasnie siedze 😞 jak leze to przestaje bolec. ale nie chce mi sie lezec 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
aisak napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
Dorka i Kasienka macie po oklasku 😉


😘 😘
tez przed chwilą dostałaś
Asia nam nie grozi jako ostatnie rozpakowanie sie 😉 😉 😉


noo wiem, wiem 🙂 nie chcialabym byc ostatnia.. naczytac sie tych wszystkich opowiadan o Waszych porodach i pozniej ja 🤪 umarlabym ze strachu 😁 ale mi to nie grozi 😉

pewnie ja bede ostatnia, bo mam termin na 28 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
a wiecie coo 😁 🤪 🤪 Moj juz jutro przyjezdza 🤪 🤪 tak sie ciesze, stesknilam sie za nim, ale ciekawe ile wytrzymamy bez klotni 😁 no i powiedzial, ze tydzien bez laptopa bede miala i internetu, tylko z nim bede spedzala czas 🙂 ale pozniej to chyba nie dam tego nadrobic 🙂 poza tym zjadlabym sobie golabka, ale ja nie umiem robic, to by moja mama musiala zrobic 😜 a ja dzisiaj mam kurczaka na obiadek 🙂


oj to bedziesz miala fajnyyyyyyyyyyyyy tydzień 😜 😜 😜 😜 😜
tylko zebys nie dostała skurczy 😜 😜 😜
a ja mam dziś ogórkową 🙂


haha no wiem wiem musze uwazac 😁 juz Mu zapowiedzialam, ze nie bedziemy za bardzo szalec, bo moze cos sie stac.. i przyjal to ze stoickim spokojem haha 😁 nie no cos tam na pewno bedzie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamikusia napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
kamikusia napisał(a):
no i zaczęła mnie ta wątroba boleć ;(


a siedzisz czy lezysz? Bo mnie boli jak siedze najczesciej.. gdy sie poloze obojetnie czy na plecach, czy na lewym boku przestaje bolec 🙂

no wlasnie siedze 😞 jak leze to przestaje bolec. ale nie chce mi sie lezec 🙂


hehe no ja wlasnie teraz tez siedze i mnie juz zaczyna pobolewac, ale nie chce mi sie lezec 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
a powiedzcie mi ktoras z was cos kiedys mowila o otrebach na zaparcia ??


ja mowilam, bo mi moj lekarz polecil i pomagaja.. ja sobie dodawalam troche do jogurtu..


wlasnie sobie dzisiaj kupilam zobaczymy czy pomoga 🙂 a jakie sa w smaku pewnie bleeee :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
a powiedzcie mi ktoras z was cos kiedys mowila o otrebach na zaparcia ??


ja mowilam, bo mi moj lekarz polecil i pomagaja.. ja sobie dodawalam troche do jogurtu..


wlasnie sobie dzisiaj kupilam zobaczymy czy pomoga 🙂 a jakie sa w smaku pewnie bleeee :P


wlasnie niee 😁 mi smakuja nawet 😜 tak w jogurcie smaczne 🙂 ale zbytnio smaku to nie maja.. ale ostatnio kupilam sobie takie z zurawina, to one sa suszone inne, tez dobre 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
a powiedzcie mi ktoras z was cos kiedys mowila o otrebach na zaparcia ??


ja mowilam, bo mi moj lekarz polecil i pomagaja.. ja sobie dodawalam troche do jogurtu..


wlasnie sobie dzisiaj kupilam zobaczymy czy pomoga 🙂 a jakie sa w smaku pewnie bleeee :P


wlasnie niee 😁 mi smakuja nawet 😜 tak w jogurcie smaczne 🙂 ale zbytnio smaku to nie maja.. ale ostatnio kupilam sobie takie z zurawina, to one sa suszone inne, tez dobre 😜


ja mam jakies zwykle jak bede w jakims wiekszym sklepie to poszukam jakis innych 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamikusia napisał(a):
uciekam. Idę troszke poprasowac 🙂


a ja kupilam proszek do prania i nie moge sie zabrac do wyprania ciuszkow malej ale przyszla mi paczka z ciuszkami tymi uzywanymi z allegro wiec jak odbiore je w niedziele to w przyszlym tygodniu je wypiore A powiedzcie mi jak pralyscie ciuszki tylko biale oddzielalyscie od reszty i czy macie proszek czy platki mydlane ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
a powiedzcie mi jak ma do mnie przyjsc paczka pocztowa priorytetowa z allegro, to ile tak okolo bede czekala na nia? 🙂


jak była nadana dzis przed 9 rano, to powinna być jutro


ja wysylam paczki i zazwyczaj ida 2 dni max 4 ale to roznie bywa czasem wysylam i sa juz na drugi dzien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
kamikusia napisał(a):
uciekam. Idę troszke poprasowac 🙂


a ja kupilam proszek do prania i nie moge sie zabrac do wyprania ciuszkow malej ale przyszla mi paczka z ciuszkami tymi uzywanymi z allegro wiec jak odbiore je w niedziele to w przyszlym tygodniu je wypiore A powiedzcie mi jak pralyscie ciuszki tylko biale oddzielalyscie od reszty i czy macie proszek czy platki mydlane ??


ja segreguje na biale i kolory i mam proszek Dzidziuś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
kamikusia napisał(a):
uciekam. Idę troszke poprasowac 🙂


a ja kupilam proszek do prania i nie moge sie zabrac do wyprania ciuszkow malej ale przyszla mi paczka z ciuszkami tymi uzywanymi z allegro wiec jak odbiore je w niedziele to w przyszlym tygodniu je wypiore A powiedzcie mi jak pralyscie ciuszki tylko biale oddzielalyscie od reszty i czy macie proszek czy platki mydlane ??


ja oddzielalam tylko na jasne i ciemne, tak jak piore inne rzeczy.. poza tym pralam w proszku i dolewalam pozniej plyn do plukania i tyle 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...