Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
kamikusia napisał(a):
uciekam. Idę troszke poprasowac 🙂


a ja kupilam proszek do prania i nie moge sie zabrac do wyprania ciuszkow malej ale przyszla mi paczka z ciuszkami tymi uzywanymi z allegro wiec jak odbiore je w niedziele to w przyszlym tygodniu je wypiore A powiedzcie mi jak pralyscie ciuszki tylko biale oddzielalyscie od reszty i czy macie proszek czy platki mydlane ??


ja oddzielalam tylko na jasne i ciemne, tak jak piore inne rzeczy.. poza tym pralam w proszku i dolewalam pozniej plyn do plukania i tyle 🙂



aha bo ja mam platki mydlane ale nie wiem jak ich uzyc do prania w pralce 🙂 bo instrukcja na odwrocie jest za bardzo skomplikowana 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
kamikusia napisał(a):
uciekam. Idę troszke poprasowac 🙂


a ja kupilam proszek do prania i nie moge sie zabrac do wyprania ciuszkow malej ale przyszla mi paczka z ciuszkami tymi uzywanymi z allegro wiec jak odbiore je w niedziele to w przyszlym tygodniu je wypiore A powiedzcie mi jak pralyscie ciuszki tylko biale oddzielalyscie od reszty i czy macie proszek czy platki mydlane ??


ja oddzielalam tylko na jasne i ciemne, tak jak piore inne rzeczy.. poza tym pralam w proszku i dolewalam pozniej plyn do plukania i tyle 🙂



aha bo ja mam platki mydlane ale nie wiem jak ich uzyc do prania w pralce 🙂 bo instrukcja na odwrocie jest za bardzo skomplikowana 🙂


ktoras tam tez kupila platki, ale nie pamietam ktora..hm 🙃 poczytaj moze w internecie jak to sie pierze, bo ja tez nie wiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
kamikusia napisał(a):
uciekam. Idę troszke poprasowac 🙂


a ja kupilam proszek do prania i nie moge sie zabrac do wyprania ciuszkow malej ale przyszla mi paczka z ciuszkami tymi uzywanymi z allegro wiec jak odbiore je w niedziele to w przyszlym tygodniu je wypiore A powiedzcie mi jak pralyscie ciuszki tylko biale oddzielalyscie od reszty i czy macie proszek czy platki mydlane ??


ja oddzielalam tylko na jasne i ciemne, tak jak piore inne rzeczy.. poza tym pralam w proszku i dolewalam pozniej plyn do plukania i tyle 🙂



aha bo ja mam platki mydlane ale nie wiem jak ich uzyc do prania w pralce 🙂 bo instrukcja na odwrocie jest za bardzo skomplikowana 🙂


ktoras tam tez kupila platki, ale nie pamietam ktora..hm 🙃 poczytaj moze w internecie jak to sie pierze, bo ja tez nie wiem 🙂




chyba tak zrobie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak napisał(a):
Dorota znalazłam na necie, ze kobitki zanim nasypią płatki mydlane, do przegródki, to rozpuszczają we wrzącej wodzie i to wlewają do przegródki gdzie proszek wsypujesz


wlasnie tez czytalam ze najpierw trzeba rozpuscic ale kurde ile tych platkow i w jakiej ilosci wody 😞 tego juz nie znalazlam cos pisalo ze 1 lyzeczka na 2 l wody ale przeciez 2 l nie wleje do pojemniczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
aisak napisał(a):
Dorota znalazłam na necie, ze kobitki zanim nasypią płatki mydlane, do przegródki, to rozpuszczają we wrzącej wodzie i to wlewają do przegródki gdzie proszek wsypujesz


wlasnie tez czytalam ze najpierw trzeba rozpuscic ale kurde ile tych platkow i w jakiej ilosci wody 😞 tego juz nie znalazlam cos pisalo ze 1 lyzeczka na 2 l wody ale przeciez 2 l nie wleje do pojemniczka


no masz racje, jak tam 2 litry wlejesz 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
a ktoras z Was robi cos na Walentynki ? 🙂



ja szczerze mowiac nie uznaje tego swieta bo jestem tego zdania ze walentynki powinny byc codziennie i codziennie trzeba okazywac sobie uczucia a nie raz do roku


ja tam tez jestem tego zdania 🙂 ale mysle, ze pojdziemy sobie gdzies do kina albo na kolacje moze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
a ktoras z Was robi cos na Walentynki ? 🙂


ja tak Dorota, nie przepadam za ty świętem, po porostu drażni mnie to ze ludzie nagle w jeden dzień chcą okazać i pokazać jak to sie kochają,ale nie neguje jak ktoś sobie coś planuje, jakiś wypad czy coś, ja osobiscie nie lubie w ten dzien wychodzic, bo wszedzie pelno ludu, ani usciąśc, ani do kina sie dostać, wolę sobie w inny dzien na jakąs kolacyjka isc 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
a ktoras z Was robi cos na Walentynki ? 🙂


ja tak Dorota, nie przepadam za ty świętem, po porostu drażni mnie to ze ludzie nagle w jeden dzień chcą okazać i pokazać jak to sie kochają,ale nie neguje jak ktoś sobie coś planuje, jakiś wypad czy coś, ja osobiscie nie lubie w ten dzien wychodzic, bo wszedzie pelno ludu, ani usciąśc, ani do kina sie dostać, wolę sobie w inny dzien na jakąs kolacyjka isc 😉


zgadzam sie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja juz wlasnie wstawilam i czekam az Darek wroci. Ja rowniez nie lubie walentynek i ich nie uznaje. Zawsze prosilam Darka bysmy tego swieta nie obchodzili ale on jakos zawsze musial cos tam wymyslic. Skoro lubi.. Ja moge dac mu mocniejszego buziaka i przypomniec tylko jak kazdego innego dnia ze go kocham 🙂 Ale nie neguje nikogo kto to lubi i cos tam sobie mplanuje 🙂 Kazdy robi to co lubi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
hej, a co tu takie pustki dzisiaj??


i jak tam wrzenia po pierwszych lekach w szkole rodzenia 🙂


a dziękuje dobrze oprócz tego że grupa strasznie duża, nie które pytania uczestników głupie i mój wiecznie żartujący i tym samym wkurzający mnie mój mąż to pozytywne wrażenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...