Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
enough for today
biszkopt się udał bo rozkroiłam go na pół i zakalca nie ma 🙂 ubiłam 36% śmietanę, dodałam do niej troszkę galareti, przełożyłam biszkopta i stoi w lodówce co by się śmietana nie rozpłynęła, jeszcze tylko czekam aż galaretka stężeje i wyleje ją na wierzch.. wgląda smakowicie 😜 ale plecy to mnie dziś tak bolą że ledwo żyję, nie wiem kiedy się znów pokuszę na takie ciacho 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

alexia_79 napisał(a):
enough for today
biszkopt się udał bo rozkroiłam go na pół i zakalca nie ma 🙂 ubiłam 36% śmietanę, dodałam do niej troszkę galareti, przełożyłam biszkopta i stoi w lodówce co by się śmietana nie rozpłynęła, jeszcze tylko czekam aż galaretka stężeje i wyleje ją na wierzch.. wgląda smakowicie 😜 ale plecy to mnie dziś tak bolą że ledwo żyję, nie wiem kiedy się znów pokuszę na takie ciacho 🙂

bravo gdyby nie moje dolegliwości to już jutro byłabym na ciachu bo miałam możliwość wyjazdu do Wa-wy na weekend no ale dupa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
enough for today
biszkopt się udał bo rozkroiłam go na pół i zakalca nie ma 🙂 ubiłam 36% śmietanę, dodałam do niej troszkę galareti, przełożyłam biszkopta i stoi w lodówce co by się śmietana nie rozpłynęła, jeszcze tylko czekam aż galaretka stężeje i wyleje ją na wierzch.. wgląda smakowicie 😜 ale plecy to mnie dziś tak bolą że ledwo żyję, nie wiem kiedy się znów pokuszę na takie ciacho 🙂

bravo gdyby nie moje dolegliwości to już jutro byłabym na ciachu bo miałam możliwość wyjazdu do Wa-wy na weekend no ale dupa

to masz chociaż oklaska 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
dziewczyny pewnie sto razy już o tym pisałyście a teraz ja mam pytanie
czy te x landery to dobre wózki??????????

dużo osób je kupuje, bo są tanie ale np mojemu koledze połamał się stelaż, nie wiem czy akurat źle trafił czy są takie cienkie, mi się z kolei kolorystyka nie podobała... ale to rzecz gustu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
dziewczyny pewnie sto razy już o tym pisałyście a teraz ja mam pytanie
czy te x landery to dobre wózki??????????

dużo osób je kupuje, bo są tanie ale np mojemu koledze połamał się stelaż, nie wiem czy akurat źle trafił czy są takie cienkie, mi się z kolei kolorystyka nie podobała... ale to rzecz gustu 🙂

tanie????????????????
to ja nie wiem co ja dziś widziałam i co gorsze wyciągałam pawła ze sklepu bo głupi tak się napalił że w szoku byłam, my tu kasy nie mamy a on już do bankomatu leciał żeby ten wózek kupić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
dziewczyny pewnie sto razy już o tym pisałyście a teraz ja mam pytanie
czy te x landery to dobre wózki??????????

dużo osób je kupuje, bo są tanie ale np mojemu koledze połamał się stelaż, nie wiem czy akurat źle trafił czy są takie cienkie, mi się z kolei kolorystyka nie podobała... ale to rzecz gustu 🙂

tanie????????????????
to ja nie wiem co ja dziś widziałam i co gorsze wyciągałam pawła ze sklepu bo głupi tak się napalił że w szoku byłam, my tu kasy nie mamy a on już do bankomatu leciał żeby ten wózek kupić

A co drogie? 1200-1300 zł za wózek 2-funkcyjny to dużo? 🥴
Ja też mam tani wózek bo też polski - my zapłaciliśmy 1500 zł razem z fotelikiem Maxi Cosi Cabrio Fix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
dziewczyny pewnie sto razy już o tym pisałyście a teraz ja mam pytanie
czy te x landery to dobre wózki??????????

dużo osób je kupuje, bo są tanie ale np mojemu koledze połamał się stelaż, nie wiem czy akurat źle trafił czy są takie cienkie, mi się z kolei kolorystyka nie podobała... ale to rzecz gustu 🙂

tanie????????????????
to ja nie wiem co ja dziś widziałam i co gorsze wyciągałam pawła ze sklepu bo głupi tak się napalił że w szoku byłam, my tu kasy nie mamy a on już do bankomatu leciał żeby ten wózek kupić

A co drogie? 1200-1300 zł za wózek 2-funkcyjny to dużo? 🥴
Ja też mam tani wózek bo też polski - my zapłaciliśmy 1500 zł razem z fotelikiem Maxi Cosi Cabrio Fix

nie no wielofunkcyjny 3w1 około 2000
ale j anawet nie o tym tylko dziś trafił nam się używany- nieużywany xlander limited edition z 2009 roku, gondola i fotelik jeszcze w foli nie używane
chcieli za to 1700 plus wiele gratisów, typu śpiworki nowe, laktator aventu nawet nie otwierany i wiele wiele innych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
dziewczyny pewnie sto razy już o tym pisałyście a teraz ja mam pytanie
czy te x landery to dobre wózki??????????

dużo osób je kupuje, bo są tanie ale np mojemu koledze połamał się stelaż, nie wiem czy akurat źle trafił czy są takie cienkie, mi się z kolei kolorystyka nie podobała... ale to rzecz gustu 🙂

tanie????????????????
to ja nie wiem co ja dziś widziałam i co gorsze wyciągałam pawła ze sklepu bo głupi tak się napalił że w szoku byłam, my tu kasy nie mamy a on już do bankomatu leciał żeby ten wózek kupić

A co drogie? 1200-1300 zł za wózek 2-funkcyjny to dużo? 🥴
Ja też mam tani wózek bo też polski - my zapłaciliśmy 1500 zł razem z fotelikiem Maxi Cosi Cabrio Fix

nie no wielofunkcyjny 3w1 około 2000
ale j anawet nie o tym tylko dziś trafił nam się używany- nieużywany xlander limited edition z 2009 roku, gondola i fotelik jeszcze w foli nie używane
chcieli za to 1700 plus wiele gratisów, typu śpiworki nowe, laktator aventu nawet nie otwierany i wiele wiele innych

trzeba było brać 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta brać
to liczymy kasę na wszystko a ten się dziś na xlandera napalił
z resztą zapomniałam dodać że tam obejrzałam go tak powierzchownie, wszystko mi się podobało i fajnie się prowadził
ale dopiero w domu jak szukałam tego na necie to zobaczyłam że akurat ten z tej całej limited edition to była edycja dla BOYS 🤪
i dopiero w domu na necie przeczytałam że na tej niebieskiej grafice ma napisane It's a boy
bo jest jeszcze wersja różowa , no ale ta była niebieska więc i tak sprawa nieaktualna bo LENA nie będzie jeździła z takim napisem na wózku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
ta brać
to liczymy kasę na wszystko a ten się dziś na xlandera napalił
z resztą zapomniałam dodać że tam obejrzałam go tak powierzchownie, wszystko mi się podobało i fajnie się prowadził
ale dopiero w domu jak szukałam tego na necie to zobaczyłam że akurat ten z tej całej limited edition to była edycja dla BOYS 🤪
i dopiero w domu na necie przeczytałam że na tej niebieskiej grafice ma napisane It's a boy
bo jest jeszcze wersja różowa , no ale ta była niebieska więc i tak sprawa nieaktualna bo LENA nie będzie jeździła z takim napisem na wózku

to rzeczywiście nie ma tematu... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a tak poza tym to co jeszcze???
Ola zajęcia kiedy?????

kurde fajnie ci ciastko już gotowe (prawie) a u mnie nic nie ma i nie wiem czy jutro znajdę w sobie tyle chęci zeby coś upiec, chyba że do mamusi sie ładnie uśmiechnę to może, może
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
no a tak poza tym to co jeszcze???
Ola zajęcia kiedy?????

kurde fajnie ci ciastko już gotowe (prawie) a u mnie nic nie ma i nie wiem czy jutro znajdę w sobie tyle chęci zeby coś upiec, chyba że do mamusi sie ładnie uśmiechnę to może, może

a no nic, łóżeczko wymienione, teraz już tylko na komodę czekam.. ciacho już też gotowe, kurde nie chce mi się jutro tych urodzin, nie mam siły siedzieć przy stole, no ale cóż.. w ten weekend ostatnie zajęcia w szkole rodzenia, w sumie szkoda bo fajnie było 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
kurcze jakieś urwanie glowy z tymi wózkami ja też nie moge się zdecydować na żaden 🤢

kup ten co ja mam, Tutliputli też namówiłam 😉

Bebetto Magnum

http://allegro.onet.pl/bebetto-magnum-3w1-maxi-cosi-cabriofix-adac-i1398120653.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutliputli nie trzeba było namawiać 😜 😜 😜 Sama też potrafi podjąć decyzję 😜 😜
Usiadłam na chwilkę nadrobić i odsapnąć: z mojego pasierba to chyba jakiś piekarz urośnie 😮 😮
mamy już upieczonego Inwalidę ( z jabłkami i kremem ), Marchewkowe w piekarniku a ten jeszcze o Zebrę żebrze..
Dobrze, że jutro mamy teścia odwiedzić bo naprawdę zastanawiałbym się kto i kiedy to wszystko zje 😁 😁
Znowu musiałabym liczyć na te krasnoludki z lodówki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie się ten magnum podoba ale na na razie widziałam go w jednym sklepie tylko i to kolor nie bardzo ale wiem że mogę zamówić inny
a dziś były inne bebetto ale nie tak fajne , mnie się z nich tylko magnum ewentualnie silver(chyba) podoba
no i mój pierwszy tym ciągle chodzi mi po głowie czyli babyboom
Ola a ten sam fotelik maxi cosi ile????????????? tzn ile ty zapłaciłaś???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutliputli napisał(a):
Tutliputli nie trzeba było namawiać 😜 😜 😜 Sama też potrafi podjąć decyzję 😜 😜
Usiadłam na chwilkę nadrobić i odsapnąć: z mojego pasierba to chyba jakiś piekarz urośnie 😮 😮
mamy już upieczonego Inwalidę ( z jabłkami i kremem ), Marchewkowe w piekarniku a ten jeszcze o Zebrę żebrze..
Dobrze, że jutro mamy teścia odwiedzić bo naprawdę zastanawiałbym się kto i kiedy to wszystko zje 😁 😁
Znowu musiałabym liczyć na te krasnoludki z lodówki 😉

kaśka przeginasz z tymi ciastami , u mnie się nawet w święta tyle nie piecze bo nie ma komu zjeść
ale tą zebrą to dałaś mi do myślenia, moze jutro się zbiorę bo to przynajmniej umiem 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matyldusia napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
Tutliputli nie trzeba było namawiać 😜 😜 😜 Sama też potrafi podjąć decyzję 😜 😜
Usiadłam na chwilkę nadrobić i odsapnąć: z mojego pasierba to chyba jakiś piekarz urośnie 😮 😮
mamy już upieczonego Inwalidę ( z jabłkami i kremem ), Marchewkowe w piekarniku a ten jeszcze o Zebrę żebrze..
Dobrze, że jutro mamy teścia odwiedzić bo naprawdę zastanawiałbym się kto i kiedy to wszystko zje 😁 😁
Znowu musiałabym liczyć na te krasnoludki z lodówki 😉

kaśka przeginasz z tymi ciastami , u mnie się nawet w święta tyle nie piecze bo nie ma komu zjeść
ale tą zebrą to dałaś mi do myślenia, moze jutro się zbiorę bo to przynajmniej umiem 🤪


A ja piec umiem i uwielbiam 😁 😁
na ostatnie Święta miałam upieczone 6 blach ciasta 🤪 🤪 🤪
bo mi się tak ładnie udawały, to piekłam kolejne 😁 😁 😁
A żeby było śmiesznie: to mnie do ich jedzenia za bardzo nie ciągnie, tyle, że Adrianowi dogadzam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
mnie się ten magnum podoba ale na na razie widziałam go w jednym sklepie tylko i to kolor nie bardzo ale wiem że mogę zamówić inny
a dziś były inne bebetto ale nie tak fajne , mnie się z nich tylko magnum ewentualnie silver(chyba) podoba
no i mój pierwszy tym ciągle chodzi mi po głowie czyli babyboom
Ola a ten sam fotelik maxi cosi ile????????????? tzn ile ty zapłaciłaś???

w zestawie razem z wózkiem wychodzi najtaniej 🙂 nas wyniósł jakieś 400 zł, bo sam to ok 500 zł, mówiłam Ci że jak chcesz to gadaj z Pawłem, mam cały czas ten rabat na 20% do smyka, to możesz skorzystać czy wózek czy fotelik czy co tam chcesz 🙂
obiecałam że pomogę to pomogę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...