Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

a ja dalej nie mam co robić 😞
tzn mam ale mi się nie chce
idę sobie chyba kawusię zrobić żeby sobie ciut ciśnienie podwyższyć które za chwilę znacznie obniży mi cordafen

a chłop powiedział że moge szaleć z zakupami dla małej 🤪 🤪 🤪
chociaż "szaleć' to chyba za dużo powiedziane 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
alexia ile te czopki kosztują??
nie chciało mi się iść do apteki dziś bo jutro będę na wizycie kontrolnej u lekarza to od razu wtedy tam zajdę

jakieś grosze, 4 zł czy jakoś tak, nie pamiętam, zapytaj Tutliputli bo ona dziś kupowała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
a ja dalej nie mam co robić 😞
tzn mam ale mi się nie chce
idę sobie chyba kawusię zrobić żeby sobie ciut ciśnienie podwyższyć które za chwilę znacznie obniży mi cordafen

a chłop powiedział że moge szaleć z zakupami dla małej 🤪 🤪 🤪
chociaż "szaleć' to chyba za dużo powiedziane 🤢

co miał na myśli? ubrania akcesoria czy co? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ile muszę wydać na te rzeczy dla mnie do szpitala, tzn nie mam tu na myśli kapci czy koszuli tylko wiecie te higieniczne podkłady, majtki, podpaski, płyny saszetki ile mniej więcej muszę na to przeznaczyć????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
alexia ile te czopki kosztują??
nie chciało mi się iść do apteki dziś bo jutro będę na wizycie kontrolnej u lekarza to od razu wtedy tam zajdę

jakieś grosze, 4 zł czy jakoś tak, nie pamiętam, zapytaj Tutliputli bo ona dziś kupowała 🙂


teraz to chyba znikła nie zdążyłam 😞 ale to może pożniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
a ja dalej nie mam co robić 😞
tzn mam ale mi się nie chce
idę sobie chyba kawusię zrobić żeby sobie ciut ciśnienie podwyższyć które za chwilę znacznie obniży mi cordafen

a chłop powiedział że moge szaleć z zakupami dla małej 🤪 🤪 🤪
chociaż "szaleć' to chyba za dużo powiedziane 🤢

co miał na myśli? ubrania akcesoria czy co? 😮

no ogólnie powiedział że łóżeczko mogę zamówić , pościel i takie tam najpotrzebniejsze
wiesz materac, wanienki, kosmetyki to wszystko co na początek potrzebne a wózek w marcu też po wypłacie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
a ile muszę wydać na te rzeczy dla mnie do szpitala, tzn nie mam tu na myśli kapci czy koszuli tylko wiecie te higieniczne podkłady, majtki, podpaski, płyny saszetki ile mniej więcej muszę na to przeznaczyć????

podpaski jakieś 5 zł majteczki jednorazowe ok3-4 zł także calosciowe to jakieś 50 zl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a mnie się trochę humor poprawił bo dziś dostaliśmy to drugie mieszkanie i jak dobrze pójdzie to już za jakieś trzy tygodnie można będzie tam zamieszkać 🤪
co nie znaczy że tam pójdę bo nie wiem czy dotrwam te 3 tygodnie no i w ogóle stąd do mojego szpitala mam dużo bliżej no i w sumie nie chcę się tam męczyć w ciąży ani z małym dzieckiem więc najwcześniej dołączę do noego gdzieś latem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewelinaaleks napisał(a):
matyldusia napisał(a):
a ile muszę wydać na te rzeczy dla mnie do szpitala, tzn nie mam tu na myśli kapci czy koszuli tylko wiecie te higieniczne podkłady, majtki, podpaski, płyny saszetki ile mniej więcej muszę na to przeznaczyć????

podpaski jakieś 5 zł majteczki jednorazowe ok3-4 zł także calosciowe to jakieś 50 zl

aha to przy najbliżej okazji musze to zakupić a później resztę

ej ostatnio ta druga Ewelina pisała ze coś kiepsko się czuje i te NO SPY brała a teraz się nie odzywa 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aisak napisał(a):
Wiola i Ola fajne zdjęcia 😉 😉 😉 takie słoneczneeeeeeeeeeeeee 🙂
Ola całkiem inaczej wyglądasz na tym zdjęciu niż na poprzednim 😉

jak inaczej????????
ja obejrzałam jej galerię na NK kilka razy i dla mnie wygląda tak samo i nawet chyba bym ją juz rozpoznała w tłumie
tak jak w moim śnie, na bank dziś była OLA i Tyska i Wiola i któreś dwie co pamiętałam ale już zapomniałam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aisak napisał(a):
matyldusia napisał(a):
aisak napisał(a):
🙂

jak myślisz że w ten sposób udzielasz się na forum to się mylisz 😠


hahahhahaa 😁 😁 😁 😁 😁 to sie usmiałam
tys to jest szalona baba 😁 😁 😁 😁

też tak zacznę i będę miała największą liczbę postów ha 🤪 ale jam jest mądra
czasem se myślę co by tu napisać to teraz już wiem będę buźkę wstawiać ( chociaż w moim przypadku to lepiej czasem milczeć niż sie kompromitować 😉)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
no a mnie się trochę humor poprawił bo dziś dostaliśmy to drugie mieszkanie i jak dobrze pójdzie to już za jakieś trzy tygodnie można będzie tam zamieszkać 🤪
co nie znaczy że tam pójdę bo nie wiem czy dotrwam te 3 tygodnie no i w ogóle stąd do mojego szpitala mam dużo bliżej no i w sumie nie chcę się tam męczyć w ciąży ani z małym dzieckiem więc najwcześniej dołączę do noego gdzieś latem


to rozumiem że wy razem nie mieszkacie??
a nie chciałabyś jak najszybciej być z ukochanym?
Pamiętaj wprowadz się zanim urodzisz niech on tez wie że nie tylko na tobie ciążą obowiązki niech od początku ci pomaga bo pożniej powie że dobrze sobie radzisz i on by tylko przeszkadzał tacy już są ci nasi kochani faceci.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
aisak napisał(a):
Wiola i Ola fajne zdjęcia 😉 😉 😉 takie słoneczneeeeeeeeeeeeee 🙂
Ola całkiem inaczej wyglądasz na tym zdjęciu niż na poprzednim 😉

jak inaczej????????
ja obejrzałam jej galerię na NK kilka razy i dla mnie wygląda tak samo i nawet chyba bym ją juz rozpoznała w tłumie
tak jak w moim śnie, na bank dziś była OLA i Tyska i Wiola i któreś dwie co pamiętałam ale już zapomniałam



ja nie mam Oli na NK 😞 moze temu mnie tak zaskoczyło to zdjęcie oczywiście pozytywnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak napisał(a):
matyldusia napisał(a):
aisak napisał(a):
Wiola i Ola fajne zdjęcia 😉 😉 😉 takie słoneczneeeeeeeeeeeeee 🙂
Ola całkiem inaczej wyglądasz na tym zdjęciu niż na poprzednim 😉

jak inaczej????????
ja obejrzałam jej galerię na NK kilka razy i dla mnie wygląda tak samo i nawet chyba bym ją juz rozpoznała w tłumie
tak jak w moim śnie, na bank dziś była OLA i Tyska i Wiola i któreś dwie co pamiętałam ale już zapomniałam



ja nie mam Oli na NK 😞 moze temu mnie tak zaskoczyło to zdjęcie oczywiście pozytywnie 🙂

a czyja to wina że mnie nie zaprosiłaś? 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
matyldusia napisał(a):
no a mnie się trochę humor poprawił bo dziś dostaliśmy to drugie mieszkanie i jak dobrze pójdzie to już za jakieś trzy tygodnie można będzie tam zamieszkać 🤪
co nie znaczy że tam pójdę bo nie wiem czy dotrwam te 3 tygodnie no i w ogóle stąd do mojego szpitala mam dużo bliżej no i w sumie nie chcę się tam męczyć w ciąży ani z małym dzieckiem więc najwcześniej dołączę do noego gdzieś latem


to rozumiem że wy razem nie mieszkacie??
a nie chciałabyś jak najszybciej być z ukochanym?
Pamiętaj wprowadz się zanim urodzisz niech on tez wie że nie tylko na tobie ciążą obowiązki niech od początku ci pomaga bo pożniej powie że dobrze sobie radzisz i on by tylko przeszkadzał tacy już są ci nasi kochani faceci.....

Paweł pracuje daleko od domu więc siłą rzeczy go nie ma 🙂 Tam byłaby sama zupełnie podczas nieobecności męża a tu chociaż mamę ma w razie co pod ręką 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
linkaa napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
o przypomniało mi się czy któraś z was ma przebity pępek i nosiła bądz jeszcze nosi w nim kolczyk??


ja mialam kolczyka ale sciągłam go jak sie dowiedziałam że jestem w ciąży 🙂

ja już od dawna nie noszę, kilka lat i nie zamierzam nigdy więcej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...