Skocz do zawartości

8 tydzień ciąży | Forum o ciąży


Gość Gość

Rekomendowane odpowiedzi

hej dziewczyny. jestem tu nowa. właśnie zaczął mi się 8 tydzień. jestem zestresowana nieco bo zaszłam w dwa miesiące po poronieniu. niby wszystko ok. żadnych nudności. Biorę duphaston. i czekam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • Mamusia
Słoneczko - dziś właśnie dostałam oficjalne potwierdzenie od lekarza - 8 TYDZIEŃ!!! a nie tak jak myślałam - 7 🙂 Do dziś, przechodziłam horror. Bałam się że coś jest nie tak, po tylu latach oczekiwania 🙂 Usłyszałam - "JEST ZDROWE"
Kochana, miałam koleżankę.Po usilnych staraniach - w końcu udało jej się zajść w ciążę - niestety straciła maleństwo.To była jej 1 ciąża, młoda dziewczyna - powód poronienia - brak.Ku swojemu zaskoczeniu - w podobnym jak Ty czasie - zaszła znów w ciążę. Bała się, ale tym razem nie było żadnych przykrych dolegliwości 🙂 Pracowała - póki miała siłę 🙂 Urodziła pięknego zdrowego synka 🙂 Rozumiem Twój strach - będziesz bać się póki nie urodzisz.Ale gdy dotrwasz do końca i usłyszysz te słowa, co ja dziś - zapomnisz o całym strachu 🙂 Wierzę w Ciebie 🙂))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
czesc wam kobiety 🙂[color=purple][/color]
mi tez sie zaczol 8tydzien..
ale ja bym mogla calymi dniami spac i jesc,,, mam nadzieje ze to przejdzie 🙂) ppo jakims czasie 😁 staram sie nie spac tak duzo ale to nic nie daje bo usiade na kanapie wlacze telewizor i do 20min.. usne 😁
hehh 🙂
pozdrawiam 🙂 🙂 🙂 🙂 😁 😉 😉 😉 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Ja poroniłam 16 lipca w 7 tygodniu. I zaraz po pierwszej miesiąxzce znów zaszłam w ciążę. Obecnie jest to 8 tydzień. Biorę tabletkki na podtrzymanie luteine. Czuję się fatalnie, mdłości mnie chyba wykończą...ale cieszę się niesamowicie!!! 🙂 Modlę się każdego dnia o naszą fasolkę 🙂 Ale wierzę że wszystko będzie ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
hEJ Dziewczyny jestem w 8 tyg ciązy, tez mam pewne obawy ale czuje się bardzo dobrze mimo odczuwania ciaglego głodu 🙂
Wierze ze wszystko bedzie dobrze. Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Cześć Dziewczyny
U mnie właśnie rozpoczął się 8 tydz. Jest to moja druga ciąża. Mam już 5cio letnią córeczkę. W obecnej ciąży nie czuję się najlepiej. Boli mnie żołądek i mam uczucie pełności w gardle-takie jakby mdłości - mam nadzieję że to niedługo minie 🙂
28.02 kolejna wizyta u lekarza. Mam nadzieję, że wszystko będzie OK

Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • Mamusia
motylekkolorowy napisał(a):
Witam wszystkie szczęśliwe mamy, my z maluszkiem również jesteśmy w 8 tygodniu. To moje pierwsze dziecko, ale jak na razie znoszę ciążę bardzo dobrze. 😁
Co prawda bardzo chce mi się spać, ale co tam jakoś to przeżyję 🙂


Motylku, zapraszamy do Wrześnióweczek 2011 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂 zobaczenie bobaska, takiej małej fasolki to coś pięknego, zwłaszcza bijące serduszko. Dopiero po tym doszło do mnie, że w brzuszku jest dzidzia. Też się martwię o to czy wszystko będzie ok. Oczywiście mdłości to dzień powszedni u mnie, senność mnie rozśmiesza, bo co przytulę się do poduszki to śpię. Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamuśki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam. Jestem tu nowa,dopiero się zarejestrowałam 😉 Pierwszą wizyte miałam jak byłam w 4tc,prócz woreczka ciążowego nie było nic widać,przed wczoraj miałam kolejną wizyte potwierdzającą ciąże..miał to być 7 tydzień,ale okazało się że to juz 8 i czwarty dzień już leci 🙂 🙂 Widziałam już naszego Małego szkraba,coś niesamowitego usłyszeć jego bicie serduszka 🤪 😁 Maleństwo ma juz 19 mm 🙂 Pozdrawiam przyszłe mamy !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
  • Mamusia
ja tez bylam na pierwszej wizycie w 4 tyg tez byl tylko pecherzyk zoltkowy nastepna wizywta byla przed swietami w czwartek i okaalo sie 7 tyg ciazy i bicie serduszka juz tez bylo dziewczyny powiedzcie do tej pory mialam mdlosci wymioty a teraz ledwo bola piersi jestem troche zaniepokojona 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny....
ja tez zaszlam 3 miesiace po poronieniu wczesniej juz 2 razy poronilam teraz jestem w 8 tyg ciazy i do ej pory mialam nudnosci senne bylam piersi bolaly... teraz czuje sie dobrze nudnosci ustały piersi nie bola.... sutki troche czy to jakies zle sygnały?? czy to tylko moja paranoja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...