Skocz do zawartości

ile przytyłyście? | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
mi tez sie wydaje ze nie przytylam duzo ale jak to moja polozna mowi przed ciaza bylam szczupla i tak juz bedzie jak mnie wazyla na samym poczatku to wazylam 55 czy 56kg a teraz 64.5kg czasem wydaje mi sie ze to za malo bo brzucha tez nie mam duzego..Mam tylko nadzieje ze dzidzia ma wystarczajaco duzo miejsca. Szczerze mowiac to chcialabym miec wiekszy brzusio ale jeszcze 12 tygodni wiec pewnie jeszcze urosnie 🙂
Dodi_W Co do imienia Twojej corci...To powiem ze bardzo dobry wybor hehe zartuje ale imie samo w sobie mi sie podoba. Ja jezszcze nie wiem imienia dla mojego maluszka bo nie wiem czy to chlopiec czy dziewczynka..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 776
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja kończę 14 tydzien, staje na wagę, i ... tak jak na poczatku ciazy 61, tak i 61 kg dalej, no moze 61,5 czasami.
Wiem, ze w I trymestrze nie nalezy tyc, no i niekiedy sie nawet chudnie. Ja mialam przez cały czas stałą wagę. No ale ponoć teraz w II trymestrze ciało będzie przybierac na wadze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Mamusia
aż mi wstyd... 33 tydzień i 4 dni i 20 kg do przodu... o tyle o ile na początku ciąży najpierw schudłam potem przytyłam- ale tyłam w normie, prawidłowo- teraz mi przybywa i przybywa tych kg... masakra...a jeść wcale mi się nie chce, apetytów nie mam... bułka na śniadanko, kisielek, obiadek, kolacyjka, w międzyczasie jabłuszko albo batonik... wsio a skąd tych kg to nie wiadomo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
Ja 31 tydzień ciąży i 16kg na plusie

Kajtucha nie martw się nie jesteś sama...lekarz mi już powiedział skąd tyle kilogramów na + --->>> od wody organizm odkłada sporo wody poza tym wolę tyle przytyć niż się bać że za mało...Nie ma co oszczędzać na dziecku 😉))Pozdrawiam was 😉))I nie martwcie się wagą:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...