Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
marinka napisał(a):
A dziewczynka to nie wiem Moja teściowa chce Blanka ale znów mąż chce Marię lub Jagodę


Blanka, mnie się podoba. Ja marzę o Marysi, ale u nas przy dziewczynce przy doborze imienienia pierwsze skrzypce gra mój mąż Piotr, ale komisja musi zatwierdzić więc kto wie..? Może będzie Mania.... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to czekam cierpliwie na ten przypływ energii bo nie ukrywam przed świętami będzie sporo sprzątania 😁 teraz dopiero czekam na dostawe musteli przeciw rozstępom i będę smarować do tej pory standardowy balsam no i kupiłam oliwke w żelu ze niby takie rewelacyjne ale jakos wogóle nie chciała się wchłonąć i cały wieczór się lepiłam więc ją sobie odpuszczam a co do rozstępów to nie zauważyłam nowych ale ostatnio przyjrzałam się dolnej części piersi i chyba tam sie pojawiają
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monalissa, o jakich porządkach mówisz? Wiesz to za kilka tygodni już, a ciąża się rozwija. nie możemy przesadzać. u nas podzial ról jest taki, że ja w tygodniu dbam o ogólny porządek w domu: kurze, zmywanko, pranko. Czasem sięgne po odkurzacz, a resztę robi mój Piotrek. Nie prasuję bo mnie krzyż boli. Generalnie okien chyba raczej też nie będę myla.. mylam jakoś na początku ciąży.. ehh święta. jakoś nie czuję ich w tym roku. Ale ponieważ mieszkamy w nowym domku od polowy marca juz myślę gdzie postawię choinkę.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
No fajny ten przypływ energii) 🙂 🙂
A powiedzcie mi dziewuszki bolą was jeszcze piersi??


mnie nie bolą, ale wciąż rosną.. hehe podobno w II trymestrze nadal rosną, ale juz nie bola i nie ma obrzęku piersi. Choć nie powiem, sutki mam potwornie wrażliwe. Dziś szaleję bez staniczka. a co 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mustela to podobno jeden z najlepszych prepartaów dla przyszlych i nowych mam.
Wejdź na ich stronkę i zerknij co piszą.
http://www.mustela.pl/pl/main.html#/gamy-produktow/dziewiec-9-miesiecy

ja nastepny produkt też pewnie będę kupować z tej serii. Z resztą znalazl się na mojej liście do św. Mikolaja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
z porządkami przedswiatecznymi oczywiście nie bede przesadzac z oknami tez sie zastanowie ale u rodziców bedę musiała sie przyłożyc bo mama z bratem w londku a ojciec raczej okien nie umyje 😁 ale mam jeszcze siostre i pewnie w tym roku to ja jej bede pomagac i ona bedzie dowodzic 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
Heja... ja mam dzis lenia.. leze w salonie pod kocykiem 😁 a co do siedzenia w pracy w ciaży to ja juz sie odzwyczaiłam tak dobrze jest w domku.. 🙃

ale dlugo jestes juz na L4?

jestem na L4 od 13 wrzesnia , od momentu jak lekarz potwierdził ciaze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...