Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

zdrowiutka i machala nozkami tak fajnie 🙂i oczko otworzylo sie 🙂jakby mrugnela do mamci 🙂moja kochana kruszynka 🙂dziewczyny jak wrzucalam to zdjecie to przez program image/shack tak jak podalam mi Fijolek..mam pytanie czy te zdjecie sie gdzies zaisze w necie bo nie chcialabym raczej 😞jak usunac te zdjecie z tego programu bo tam po angielsku wszystko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki, my już po wizycie 🙂. Będzie CHŁOPAK 🙂. Maluszek jest bardzo ruchliwy, machał rączkami i nóżkami. W pewnym momencie gdy ziewnął lekarz i mąż aż wybuchli śmiechem 🙂. Wg USG wychodzi że jestem w 20 tyg i 3dniu, termin przesunął mi się na 28.05. ale to się może jeszcze zmienić. Zmierzyć się go nie dało, ale synuś waży ok 343g. Główkę ma pod moim pępkiem 🙂. Mam zrobić sobie badania: morfologię, mocz, obciążenie glukozą, HBS oraz ponownie tokskoplazmozę. Pozdrawiam serdecznie wszystkie brzuchatki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki, my już po wizycie 🙂. Będzie CHŁOPAK 🙂. Maluszek jest bardzo ruchliwy, machał rączkami i nóżkami. W pewnym momencie gdy ziewnął lekarz i mąż aż wybuchli śmiechem 🙂. Wg USG wychodzi że jestem w 20 tyg i 3dniu, termin przesunął mi się na 28.05. ale to się może jeszcze zmienić. Zmierzyć się go nie dało, ale synuś waży ok 343g. Główkę ma pod moim pępkiem 🙂. Pozdrawiam serdecznie wszystkie brzuchatki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje...jak ja zobaczylam to jakbym sie bie na zdjeciu z chrztu widziala 🙂haha no powaznie identyczna.ale to pewnie moja wyobraznia..Fijolek to Ty tez raczek..no prosze..raczki dobre znaczki..domatorki,rodzinne.wybuchowe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
dziekuje...jak ja zobaczylam to jakbym sie bie na zdjeciu z chrztu widziala 🙂haha no powaznie identyczna.ale to pewnie moja wyobraznia..Fijolek to Ty tez raczek..no prosze..raczki dobre znaczki..domatorki,rodzinne.wybuchowe 🙂


no i placzki.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
Fijolek..moze wiesz jak zlikwidowac zdjecie z imageshack....czytam i nic 😞nie chce by latalo po internecie 😞

wiesz co, ja jestem zarejestrowana i mam swoje konto, ale nie wiem czy kasuje sie te zdjecia.. 😞 mysle ze nie powinnas sie obawiac ze spotkasz gdzie indziej swoje zdjecie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justiks23 napisał(a):
fijolek napisał(a):
dziewczyny, a bedziecie sobie robic sesje fot z brzuszkiem? 😜


ja od kilku dni molestuje meza zeby mi zrobil nowe hihi : 🤪

ja zawsze marzylam zeby miec taka przez profesjnalnego fot zrobiona i znalazlam takiego 🙂 tylko musimy dograc terminy.. a to moze byc trudne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
justiks23 napisał(a):
fijolek napisał(a):
dziewczyny, a bedziecie sobie robic sesje fot z brzuszkiem? 😜


ja od kilku dni molestuje meza zeby mi zrobil nowe hihi : 🤪

ja zawsze marzylam zeby miec taka przez profesjnalnego fot zrobiona i znalazlam takiego 🙂 tylko musimy dograc terminy.. a to moze byc trudne.
no ja na taka sie nie zdecyduje po pierwszej ciazy mam masakryczne rozstepy no i zbedne kilogramy hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justiks23 napisał(a):
fijolek napisał(a):
justiks23 napisał(a):
fijolek napisał(a):
dziewczyny, a bedziecie sobie robic sesje fot z brzuszkiem? 😜


ja od kilku dni molestuje meza zeby mi zrobil nowe hihi : 🤪

ja zawsze marzylam zeby miec taka przez profesjnalnego fot zrobiona i znalazlam takiego 🙂 tylko musimy dograc terminy.. a to moze byc trudne.
no ja na taka sie nie zdecyduje po pierwszej ciazy mam masakryczne rozstepy no i zbedne kilogramy hihi

ja wierze ze delikatny retusz 🙂 no i baaardzo chce miec zdjecia z moim mezem..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fiolek udalo mi sie chyba skasowac mam tylko prosbe wejdz i sprawdz bo nie wiem czy dobrze robie..zobacz tylko czy skasowane jest te zdjecie...a co do brzuszkow to nie wiem czy cm wystarczy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...