Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Anonimosia napisał(a):
Dziewczyny, a boli Was pępek? Mnie ogólnie już od kilku dni. A jak dotknę pępka to jeszcze gorzej.

Anonimosia, mnie jakoś bardzo nie boli ale bardzo wrażliwy jest i zaczyna się mocno wypłycać- ba! nawet jest już prawie w zaniku 😉 Tak chyba ma być.
Dziewczynki, ja jutro rano mam USG połówkowe i może w końcu już będę wiedziała co nosze pod sercem... No i oczywiście trzymajcie kciuki za wyniki badania!!! A już w czwartek 3d i 4d w prywatnej klinice ( tak dla pewności i trochę na pamiątkę ).
Pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Barakuda napisał(a):
Anonimosia napisał(a):
Dziewczyny, a boli Was pępek? Mnie ogólnie już od kilku dni. A jak dotknę pępka to jeszcze gorzej.

Anonimosia, mnie jakoś bardzo nie boli ale bardzo wrażliwy jest i zaczyna się mocno wypłycać- ba! nawet jest już prawie w zaniku 😉 Tak chyba ma być.
Dziewczynki, ja jutro rano mam USG połówkowe i może w końcu już będę wiedziała co nosze pod sercem... No i oczywiście trzymajcie kciuki za wyniki badania!!! A już w czwartek 3d i 4d w prywatnej klinice ( tak dla pewności i trochę na pamiątkę ).
Pozdrawiam 🙂


Hej Barakuda! 🙂
Mój jest już kompletnie płytki, a jedna krawędź "wyszła" na zewnątrz i odstaje . Tylko kurcze, pobolewa 🤨
To daj znać jak po USG i czy synek czy córcia 🙂 Mam nadzieję, że się tym razem ujawni! 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anonimosia napisał(a):
Barakuda napisał(a):
Anonimosia napisał(a):
Dziewczyny, a boli Was pępek? Mnie ogólnie już od kilku dni. A jak dotknę pępka to jeszcze gorzej.

Anonimosia, mnie jakoś bardzo nie boli ale bardzo wrażliwy jest i zaczyna się mocno wypłycać- ba! nawet jest już prawie w zaniku 😉 Tak chyba ma być.
Dziewczynki, ja jutro rano mam USG połówkowe i może w końcu już będę wiedziała co nosze pod sercem... No i oczywiście trzymajcie kciuki za wyniki badania!!! A już w czwartek 3d i 4d w prywatnej klinice ( tak dla pewności i trochę na pamiątkę ).
Pozdrawiam 🙂


Hej Barakuda! 🙂
Mój jest już kompletnie płytki, a jedna krawędź "wyszła" na zewnątrz i odstaje . Tylko kurcze, pobolewa 🤨
To daj znać jak po USG i czy synek czy córcia 🙂 Mam nadzieję, że się tym razem ujawni! 😜

Dam znać na 100% i pewnie jakieś fotki przyniosę ( Mam nadzieję, że będzie synek ale córcia też będzie najukochańsza na świecie ) 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewczynki! Nocke dzisiaj mialam spokojna, przylozylam tylko glowe do poduszki i obudzilam sie rano 🙂
Aneczko dziekuje za mile slowa w sprawie zdjecia maila juz podalam i czekam na zdjecia twojej ksiezniczki.
Adka wiem co czujesz to piekne kiedy niby nie zainteresowani, niby dla nich to na porzadku dziennym a potem hops i mowia tak wzruszajace teksty 🙂
Justyna_88 wreszcie jakas wroclawianka 🙂 niestety szkola rodzenia odpada,moj maz dlugo pracuje a w weekendy zazwyczaj tez mamy inne plany dlatego choc wiem ze potem mozemy zalowac nie wybieramy sie. A ty? a gdzie rodzic zamierzasz????
Anonimosia mnie tez boli brzuszek a raczej jego miesnie no i pepek, ale nie denerwuje sie tym jakos, no coz uroki bycia brzuchatka 🙂
Barakuda czekamy na wiesci z usg, tymbardziej ze jestes juz chyba jedna z nielicznych ktore nie wiedza co tam maja w srodku 🙂
Buziaki dziewuszki, milego popoludnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hussi31 napisał(a):
Witajcie dziewczynki! Nocke dzisiaj mialam spokojna, przylozylam tylko glowe do poduszki i obudzilam sie rano 🙂
Aneczko dziekuje za mile slowa w sprawie zdjecia maila juz podalam i czekam na zdjecia twojej ksiezniczki.
Adka wiem co czujesz to piekne kiedy niby nie zainteresowani, niby dla nich to na porzadku dziennym a potem hops i mowia tak wzruszajace teksty 🙂
Justyna_88 wreszcie jakas wroclawianka 🙂 niestety szkola rodzenia odpada,moj maz dlugo pracuje a w weekendy zazwyczaj tez mamy inne plany dlatego choc wiem ze potem mozemy zalowac nie wybieramy sie. A ty? a gdzie rodzic zamierzasz????
Anonimosia mnie tez boli brzuszek a raczej jego miesnie no i pepek, ale nie denerwuje sie tym jakos, no coz uroki bycia brzuchatka 🙂
Barakuda czekamy na wiesci z usg, tymbardziej ze jestes juz chyba jedna z nielicznych ktore nie wiedza co tam maja w srodku 🙂
Buziaki dziewuszki, milego popoludnia 😘


ja tez chce zobaczyc fotki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hussi31 - ja chcę się zapisać na Łowiecką na darmową szkołę rodzenia ale zapisują dopiero od 24 tyg.
A rodzić... hm chyba na Kamieńskiego, w sumie we Wrocławiu mieszkam od 3 lat i dopiero teraz zbieram informacje na temat szpitali 😉 może Ty mi coś więcej doradzisz? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justyna - uwazam ze kamienskiego to dobry wybor, tymbardziej ze jest od niedawna wyremontowany.Ja wlasie tez nad nim sie zastanawiam albo na klinikach na grunwaldzkim, no coz mam jeszcze troche czasu - conajmniej do 30 tyg 🙂 od tak sobie wymyslilam, a do lekarza gdzie chodzisz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anonimosia napisał(a):

Jamargaretka, to dobrze, że dr wyłapała, przynajmniej wiesz, że trzeba na to zwrócić uwagę. Nie wie, czy 3d/4d pokaże coś więcej niż 2d.Tym bardziej, że te 3d robią tylko przez chwilę, lekarz i tak wszystko sprawdza (przepływy, wymiary, itd.) na 2d.

chcialam dopytac co oznacza ze 3D robia "tylko przez chwile"??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna88 wiem co mowisz bo ja tez tam chodze 🙂 do dr.Maslaka 🙂 ale ten swiat maly....
Fijolku chodzi o to ze ogolnie usg robione jest w 2d i trwa np.20min i wciagu tych 20min na troche (5-8min) lekarz przelacza obraz z 2d na 3d, mialam takie cos robione wiec to chyba o to chodzi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hussi31 napisał(a):
justyna88 wiem co mowisz bo ja tez tam chodze 🙂 do dr.Maslaka 🙂 ale ten swiat maly....
Fijolku chodzi o to ze ogolnie usg robione jest w 2d i trwa np.20min i wciagu tych 20min na troche (5-8min) lekarz przelacza obraz z 2d na 3d, mialam takie cos robione wiec to chyba o to chodzi...

no ale mozna przeciez isc od razu na badanie w 3D i tez trwa dluzej... no chyba ze to 3D w trakcie 2D jest za free.?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
justyna_88 napisał(a):
a czy słyszałyście coś o tym, że gdy łożysko ulokowane jest na przedniej ścianie to słabiej czuć ruchy? 🤔

hej ja tak mam. czasem jest slabo, a czasem mocniej.


bo właśnie ja czekam na takiego mega kopniaka, którego mógłby poczuć też mój boj, narazie słabiutkie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_88 napisał(a):
fijolek napisał(a):
justyna_88 napisał(a):
a czy słyszałyście coś o tym, że gdy łożysko ulokowane jest na przedniej ścianie to słabiej czuć ruchy? 🤔

hej ja tak mam. czasem jest slabo, a czasem mocniej.


bo właśnie ja czekam na takiego mega kopniaka, którego mógłby poczuć też mój boj, narazie słabiutkie 😉


Ja też mam przodujące łożysko i kopniaczki czuje różne ale najmocniejsze z boku brzuszka 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Barakuda napisał(a):
Anonimosia napisał(a):
Dziewczyny, a boli Was pępek? Mnie ogólnie już od kilku dni. A jak dotknę pępka to jeszcze gorzej.

Anonimosia, mnie jakoś bardzo nie boli ale bardzo wrażliwy jest i zaczyna się mocno wypłycać- ba! nawet jest już prawie w zaniku 😉 Tak chyba ma być.
Dziewczynki, ja jutro rano mam USG połówkowe i może w końcu już będę wiedziała co nosze pod sercem... No i oczywiście trzymajcie kciuki za wyniki badania!!! A już w czwartek 3d i 4d w prywatnej klinice ( tak dla pewności i trochę na pamiątkę ).
Pozdrawiam 🙂


Barakuda trzymam kciuki żeby wszytsko było oki no i żebyś dowiedziała się kogo nosisz po serduszkiem 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anonimosia napisał(a):
adka101 napisał(a):
Muszę się z Wami brzuszki podzielić moim szczęściem 😆
Wczoraj wieczorkiem mój mąż przytulił mój brzuszek tak bardzo mocno i powiedział
"Córeczko tak bardzo już bym chciał Cię przytulić i wycałować"
Wiecie co może to normalne słowa ale mnie tak ścisnęło w gardle i lezka szczęścia się zakręciła w oku 😆
Miłego dzionka Wam życzę 😘


Adka, wiem, co czujesz. Faceci jakoś tego tak nie okazują i nie przeżywają jak my. No i jak się trafi taka sytuacja to nas to kompletnie rozbraja 🙂


To prawda 😆
Mąż dotykał brzuszek mówił do dzidzi ale takich słów jeszcze nie usłyszałam a więc jak to powiedział aż mnie wzruszyły 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
Anonimosia napisał(a):

Jamargaretka, to dobrze, że dr wyłapała, przynajmniej wiesz, że trzeba na to zwrócić uwagę. Nie wie, czy 3d/4d pokaże coś więcej niż 2d.Tym bardziej, że te 3d robią tylko przez chwilę, lekarz i tak wszystko sprawdza (przepływy, wymiary, itd.) na 2d.

chcialam dopytac co oznacza ze 3D robia "tylko przez chwile"??


Fijolek, gdy miałam badanie w 13-14 tyg. wszystko trwało ok. 20-25 minut, z tego na 3D pani dr przełączyła dwa razy, żeby spróbować podejrzeć płeć (co wtedy się nie udało). A wszystkie pomiary itd. były robione normalnie w 2D.
A Ty miałaś 3d i inaczej to wyglądało? Idę w środę znowu do tej samej dr, więc wolałabym wiedzieć, czy za 300 zł powinnam oczekiwać czegoś więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Majowe Mamusie. Czytam Wasze posty juz od jakiegos czasu ale dopiero dzis sie zalogowalam. Melduję sie razem z synkiem, imienia jeszcze nie wybraliśmy.Dzis gra WOśP i mam glęboką nadzieję, ze NASZE dzieci nigdy nie będą musiały korzystać z takiej pomocy. Cel jednak szczytny i musze sie w koncu zebrac i pojsc zasilic puszkę 🙂.Pojdziemy z małym podziwiac Swiatełko do nieba 😉 Na Wybrzezu pada deszcz ale nie ma litości. Pozdrawiam Was dziewczyny i zycze przyjemnego, niedzielnego wieczoru.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gość napisał(a):
Witajcie Majowe Mamusie. Czytam Wasze posty juz od jakiegos czasu ale dopiero dzis sie zalogowalam. Melduję sie razem z synkiem, imienia jeszcze nie wybraliśmy.Dzis gra WOśP i mam glęboką nadzieję, ze NASZE dzieci nigdy nie będą musiały korzystać z takiej pomocy. Cel jednak szczytny i musze sie w koncu zebrac i pojsc zasilic puszkę 🙂.Pojdziemy z małym podziwiac Swiatełko do nieba 😉 Na Wybrzezu pada deszcz ale nie ma litości. Pozdrawiam Was dziewczyny i zycze przyjemnego, niedzielnego wieczoru.


Przepraszam, nie zalogowałam sie i wyszło bezimiennie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka ufff ale mam juz dosc na dzisiaj ,,, wróciłam z zakupów, jak wpadłam do 5 10 15 , to nie mogłam sie powstrzymac i znów wyszłam z pełną torba słodziutkich rzeczy 🙂 teraz juz siedze bo wszytsko boli, od chodzenia.. a maż nie mógł sie powstrzymac i w H&M kupił biały dresik "I love dad " 😁
Hussi juz wysyłam ... 🙂
BArakuda napewno wszytsko bedzie dobrze, fajnie zobaczysz maleństwo 🙂 🙂 daj znac 😘
Fijolek ja tez miałam połączone 3D/4D z 2D, bo cieżko uchwycić juz dzieciątko, na 2d robił wszelkie pomiary i przełanczał na 3d żeby zobaczyc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...