Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
No własnie.. u każdej brzuszek innej wielkości.. mi mówią ze mały mam jak na ten miesiąc.. naewno pozniej mnie zaskoczy.. słyszałam ze w 7 miesiącu wielkosc brzuszka i kg ida do góry.. 😮 😮


ja tez tak slyszalam 🙃 takze wszystko przed nami 🙃

podobno ostatnie 2 miesiace najwiecej wchodzi, bo wtedy wlasnie dzidzia wagowo rosnie szybko!
😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiagwiazdka napisał(a):
damy rade 🙂 dieta po ciazy i wrocimy do swoich figurek 🙃
najwazniejsze, zeby dzidzie byly zdrowe!
😘


no dokłądnie bedziemy dążyć do rozmiaru rzeczy sprzed ciązy.. 🙂 w sumie poza brzuszkiem we wszytsko sie mieszcze 🙂 i tez jestem tego zdnia zdrowie dziecka najwazniejsze 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
kasiagwiazdka napisał(a):
damy rade 🙂 dieta po ciazy i wrocimy do swoich figurek 🙃
najwazniejsze, zeby dzidzie byly zdrowe!
😘


no dokłądnie bedziemy dążyć do rozmiaru rzeczy sprzed ciązy.. 🙂 w sumie poza brzuszkiem we wszytsko sie mieszcze 🙂 i tez jestem tego zdnia zdrowie dziecka najwazniejsze 🙂 😘


To to przede wszystkim... A przecież od czego są gorsety... 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiagwiazdka napisał(a):
justina1975 napisał(a):
Ojejku...ja juz 10 kg przytylam od poczatku ciazu..a co to bedzie do konca ciazy 😁 Niektorzy zartuja,ze pewnie blizniaki nosze 😁 😆


a moze i dwojeczka jest 😜


Brzuszki, kazda z nas przechodzi to inaczej, jedna tyje, druga nie, jedna wiecej, druga mniej, takze chyba reguly nie ma.
Ja mam koleznake, pierwsze dziecko, dziewczynka i przytyla 40 kg!!! 🤪
to jest dopiero waga! ale ogolnie byla bardzo napuchnieta! a wyobrazcie sobie, ze juz 2 miesiace po ciazy 30 kg zeszlo!!! a teraz Nataszka ma 8 miesiecy i mamusia wyglada jak przed ciaza! 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie brzuszki! Widze ze tu dyskusja trwa na temat wyglady przed w czasie i po ciazy. No wiec u mnie nie jest on nie wiadomo jak duzy, napewno nie wyglada na 24 tydzien czyli 6 miesiac, z kg tez nie najgorzej +5kg od poczatku, pewnie wydyma mnie na koniec ale nie przeraza mnie to, moze dlatego ze rozmawialam juz z wieloma mamami i wychodzi na to ze po porodzie szybko gubi sie to co sie przybralo, no i sa te wszystkie pasy i gorsety 🙂 takze glowa do gory dziewczyny!
kasiagwiazdka gratuluje synusia, chyba najwiekszy jak do tej pory na forum, moj wazy ok.550gram 🙂
Barakuda no wreszcie wiadomo ze dziewczynka, kolejna ksiezniczka sie szykuje gratuluje!
a dla tych co nie mialy jeszcze robionej krzywej cukrowej wezcie sobie pol cytryny i wycisnijcie sok do glukozy, troche pomaga 🙂 no a gdy ktoras z was mialaby problem z wymiotami to troche lipa bo wtedy uznaje sie badanie za nieudane 😞 takze spiac sie i przetrzymac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiagwiazdka napisał(a):
justina1975 napisał(a):
Hey Animosiu!Na zdjeciu Twoj brzuszek elegancki 🙂 U mnie tak urosl,ze kazdy sie pyta,czy juz niedlugo porod 😉,a tu dopiero w maju.
Pozdrowionka


moj tez rosnie teraz w szybkim tempie! 🙃 🙃

moj zmienia sie teraz tez bardzo szybko. i nawet wczoraj zauwazylam ze mi pepek zanika.. 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eunia91 napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
kasiagwiazdka napisał(a):
damy rade 🙂 dieta po ciazy i wrocimy do swoich figurek 🙃
najwazniejsze, zeby dzidzie byly zdrowe!
😘


no dokłądnie bedziemy dążyć do rozmiaru rzeczy sprzed ciązy.. 🙂 w sumie poza brzuszkiem we wszytsko sie mieszcze 🙂 i tez jestem tego zdnia zdrowie dziecka najwazniejsze 🙂 😘


😆

To to przede wszystkim... A przecież od czego są gorsety... 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie 🙂

My już po USG 🙂
Cudowne przeżycie 🙂
Maluszek zdrowiutki 🙂
Waży sobie 400g 🙂
No i chłopak potwierdzony 🙂
Termin porodu dokładnie taki sam jak z OM - 25.05 🙂
Cudownie było zobaczyć jego buźkę :blush
Nie mogę teraz oderwać od niego wzroku 😉
Z badania jesteśmy bardzo zadowoleni - wszystko dokładnie i profesjonalnie 🙂
A w piątek kolejna wizyta - tym razem u lekarza prowadzącego.

Uffff 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joma napisał(a):
Witajcie 🙂

My już po USG 🙂
Cudowne przeżycie 🙂
Maluszek zdrowiutki 🙂
Waży sobie 400g 🙂
No i chłopak potwierdzony 🙂
Termin porodu dokładnie taki sam jak z OM - 25.05 🙂
Cudownie było zobaczyć jego buźkę :blush
Nie mogę teraz oderwać od niego wzroku 😉
Z badania jesteśmy bardzo zadowoleni - wszystko dokładnie i profesjonalnie 🙂
A w piątek kolejna wizyta - tym razem u lekarza prowadzącego.

Uffff 🙂


Joma bardzo się cieszę że synuś zdrowiutki i jest wszystko oki. 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Joma gratuluje, kolejny zdrowy chlopak w naszej brzuszkowej rodzinie 🙂
dziewczynki a powiedzcie jak z waszym "miejscem" w brzuszku? bo u mnie mimo ze maly to w niektore dni (np.dzisiaj) mam wrazenie jakby mial za chwile peknac mimo ze nie jadlam przez caly dzien za duzo, naciaga sie rozciaga hmm to chyba jedyny minus jaki do tej pory mi dolega w ciazy, oby nie bylo gorzej. Powoli szykuje sie do lozka jakas padnieta jestem.Dobrej nocy brzuszki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej fajnie że nie tylko ja czuje się jak napompowany do granic wytrzymałości balon 😁
czasami to nawet siedziec nie moge bo mi nie wygodnie i tylko chodzenie pomaga a skóra na brzuchu taka napięta
aaaaaaaaa przypomniało mi się a w sylwestra siedzieliśmy u siostry w niewielkim gronie ale tak się najadłam że ziewać nie mogłam bo w brzuchu nie było miejsca na powietrze i aż bolało no mówie wam sama z siebie się smiałam 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hussi31 napisał(a):
Joma gratuluje, kolejny zdrowy chlopak w naszej brzuszkowej rodzinie 🙂
dziewczynki a powiedzcie jak z waszym "miejscem" w brzuszku? bo u mnie mimo ze maly to w niektore dni (np.dzisiaj) mam wrazenie jakby mial za chwile peknac mimo ze nie jadlam przez caly dzien za duzo, naciaga sie rozciaga hmm to chyba jedyny minus jaki do tej pory mi dolega w ciazy, oby nie bylo gorzej. Powoli szykuje sie do lozka jakas padnieta jestem.Dobrej nocy brzuszki


witaj hussi! ja mam ten sam problem co Ty! tez brzuch czasem mi sie napnie ze az boli 🤢
dzis mowilam o tym Pani Dr, zbadala szyjke macicy i jest super, tak wiec nie ma sie o co martwic jesli szyjka dobrze, to sa skurcze macicy i moze tak byc, najlepiej, zeby w tym momencie nie dotykac brzuszka i nie glaskac, tylko polozyc sie i odpoczac! 🙂 nawet piersi tez nie dotykac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...