Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
http://cgi.ebay.co.uk/GRACO-MOSAIC-TRAVEL-SYSTEM-PUSHCHAIR-%20CARSEAT-RRP-299-/310286335759?%20pt=UK_Baby_BabyTravel_Pushchairs_GL&hash=item483e81bf0f o moze teraz sie otworzy 🙂


🙂 dzis widziłam taki własnie w sklepie , mama prowadziła .. ma szeroka spaceówke na (+)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Z wózkami to jest dopiero problem, chciałoby sie i ładny i funkcjonalny i wygodny a pogodzić wszystko gdy sie nie zna trudno (mówię na własnym przykładzie), podoba mi się bardzo np ten
http://allegro.pl/wozek-v3-coneco-totalna-wyprzedaz-ceny-hurtowe-i1406007130.html
co sądzicie o nim?


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hey Kasienkagwiazdka! Mi sie podoba Twoj pierwszy przyklad kolorkow do pokoiku malutkiego,czyli niebieski,zielen i granat(chociaz granat niekoniecznie) Ale kombinacja moze byc rozna,oby nie rozowa dla chlopczyka 🙂 Ale dla dziecka nigdy nie bedzie za psatrokato,bo im wiecej kolorow tym weselszy pokoik,a przemalowac mozna przeciez jak dorosnie.
Pozdrowionka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka tu masz link sklepu z którego będziemy zamawiać mają tam różne wzory można dobrać koła i wszystko inne bo dzwoniłam, a co do twoic wózków to słyszałam że xlander jest dobry ale moja koleżanka go ma i w tym co ona ma jest minus taki że roączka nie jest przekładana i spacerówka może być tylko w pozycji jak mały jest plecami do mamy (brak kontaktu wzrokowego) no i mi odradzała że ciężki i już kupiła inny a mały ma niecały rok może ona trafiła na taki model nie wiem dziś w sklepie też z mężem oglądaliśmy xlander`a i amortyzatory miał straszne ledwo sie go dotknęło i chodził cały, ale wiesz pewnie rzecz gustu i modelu (są napewno lepsze modele niż ten co oglądałam lub ma moja koleżanka) ale ja szukam coś z coneco ale też nie wiem czy nie okaże się badziewny...eh 😉



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny na syndrom wicia gniazda jeszcze za wcześnie co? 🤪
Bo ja dzisiaj caaaaaały dzień sprzątam 😲
Niedawno przeprowadziliśmy się do domku i tutaj cały czas jest coś do roboty, a do tej pory nie miałam na niektóre czynności siły i dzisiaj jak się dopadłam to skończyć nie mogę!
Ale chyba na dzisiaj tyle, bo już zmęczona jestem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
http://cgi.ebay.co.uk/GRACO-MOSAIC-TRAVEL-SYSTEM-PUSHCHAIR-%20CARSEAT-RRP-299-/310286335759?%20pt=UK_Baby_BabyTravel_Pushchairs_GL&hash=item483e81bf0f o moze teraz sie otworzy 🙂

moja przyjaciolka jakis czas temu korzystala z wozka formy GRACO. Byla zachwycona. Lekki, zwrotny i podobno wogole wow 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joma napisał(a):
Aneczka1983 już grzecznie siedzę 🙂
Jeszcze tylko pranie za chwilkę wywieszę i mogę odpoczywać 🙂
Niestety sama, bez Męża, ale z Dzidkiem 🙂

A Ty co porabiasz? 🙂


😘


ja tez bez męża..wróci dopiero jutro wieczorkiem 😞 siedze i czytam na forach o mutsym 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
No to ok 🙂 bo słyszałam ze sa te małe kułeczka nie sa rewelacja, ostatnio nawet widziłam jak kobietka sie meczyła po sniegu 😮 a tym bedziej za rok to spacerówka musi dac rade 😘

potwierdzam, male kola nie daja podobno rady na trudnej nawirzchni jaka jest np snieg czy tez sciezka w parku.. ale podobno sprawdzaja sie w markecie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
Aneczka tu masz link sklepu z którego będziemy zamawiać mają tam różne wzory można dobrać koła i wszystko inne bo dzwoniłam, a co do twoic wózków to słyszałam że xlander jest dobry ale moja koleżanka go ma i w tym co ona ma jest minus taki że roączka nie jest przekładana i spacerówka może być tylko w pozycji jak mały jest plecami do mamy (brak kontaktu wzrokowego) no i mi odradzała że ciężki i już kupiła inny a mały ma niecały rok może ona trafiła na taki model nie wiem dziś w sklepie też z mężem oglądaliśmy xlander`a i amortyzatory miał straszne ledwo sie go dotknęło i chodził cały, ale wiesz pewnie rzecz gustu i modelu (są napewno lepsze modele niż ten co oglądałam lub ma moja koleżanka) ale ja szukam coś z coneco ale też nie wiem czy nie okaże się badziewny...eh 😉




tylko x lander xq z 2010 ma spacerowke w dwie strony ale wtedy sa male kolka.
XA ma duze kola ale w jedna strone jest.
sprawdzalam jego amortyzatory i nie budza moich zastrzezen.. raczka co prawda moglaby byc sztywniejsza ale mysle ze kwestia przyzwyczajenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...