Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej brzuchatki 🙂 dziś zaczynamy 25tydzień, leci to tak strasznie szybko 🙂. Marcelek bardzo aktywny, kopniaki coraz mocniejsze 🙂. Odebrałam wyniki badań, wygląda na to że wszystko dobrze, glukoza w porządku (na czczo 73, po godz 110), toksoplazmoza ok. Lekarz kazał powtórzyć, doczytałam się że jak na początku tokso wyjdzie negatywna to później się jeszcze raz badanie powtarza. Jest mały problem z refundacją. NFZ nie podpisał umowy z przychodnią i lekarzem do którego chodzę i jak na razie on przyjmuje tylko prywatnie. Nie wiadomo kiedy się ta sytuacja rozwiąże, oby jak najszybciej. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej brzuchatki 🙂 dziś zaczynamy 25tydzień, leci to tak strasznie szybko 🙂. Marcelek bardzo aktywny, kopniaki coraz mocniejsze 🙂. Odebrałam wyniki badań, wygląda na to że wszystko dobrze, glukoza w porządku (na czczo 73, po godz 110), toksoplazmoza ok. Lekarz kazał powtórzyć, doczytałam się że jak na początku tokso wyjdzie negatywna to później się jeszcze raz badanie powtarza. Jest mały problem z refundacją. NFZ nie podpisał umowy z przychodnią i lekarzem do którego chodzę i jak na razie on przyjmuje tylko prywatnie. Nie wiadomo kiedy się ta sytuacja rozwiąże, oby jak najszybciej. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justiks23 napisał(a):
manki napisał(a):
justiks23 napisał(a):
dziewczyny jakbyscie byly tak mile to prosze o glosiki 😉

http://www.benc.pl/konkurs/z/1643/


A ja nie moge kliknac bo mi sie wyswietla ktos lub cos za badzo kombinuje czy jakos tak


a teraz
http://www.benc.pl/konkurs/z/1643/


Teraz sie udalo i kliknelam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
manki napisał(a):
justiks23 napisał(a):
manki napisał(a):
justiks23 napisał(a):
dziewczyny jakbyscie byly tak mile to prosze o glosiki 😉

http://www.benc.pl/konkurs/z/1643/


A ja nie moge kliknac bo mi sie wyswietla ktos lub cos za badzo kombinuje czy jakos tak


a teraz
http://www.benc.pl/konkurs/z/1643/


Teraz sie udalo i kliknelam.


dziekuje kochana 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wywalilam sie jak bylo slisko..i tak chodzilam,bylam u jednej lekarki nic nie stwierdzila..dzisiaj reka spuchla wiec znowu poszlam i wsadzili w szyne..w srode ide na glukoze.i na badania..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
wywalilam sie jak bylo slisko..i tak chodzilam,bylam u jednej lekarki nic nie stwierdzila..dzisiaj reka spuchla wiec znowu poszlam i wsadzili w szyne..w srode ide na glukoze.i na badania..


to trzymaj sie tam Olenko jakos 🙂 ja teraz zmykam pozniej zagladne a i mam prosbe jakbyscie mogly to przeslijcie link do swoich znajmych pozdrawiam i milego dnia dziewczynki 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamusie! Ostatnio u mnie z czasem nie za bardzo.Ciagle z mezem to tu i tam.Dzisiaj mam chwilke czasu,to Was cieplutko pozdrawiam.Ale chyba zaraz sie zdrzemne na godzinke,bo pozniej na krotko do pracy.Nasze malenstwo rosnie jak na drozdzach i jest bardzo aktywne.W piatek idziemy wreszcie do ginekologa 🙂 Juz sie nie moge tej wizyty doczekac,zeby skarba zobaczyc!
Serdecznie wszystkich pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
hej Ewelka..masz juz wyniki z glukozy??da sie to przelknac?

Ola, sluchaj-da sie przelknac. Zalezy oczywiscie jaka ilosc pijesz. Nalezy to jak najszybciej wypic. Ja mialam 75mg i samo wypicie jakos dalam rade, ale potem mi sie odbijalo i ten posmak.. no ja nie wspominam tego najlepiej.. ale da sie przezyc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
hej Ewelka..masz juz wyniki z glukozy??da sie to przelknac?

Ola, sluchaj-da sie przelknac. Zalezy oczywiscie jaka ilosc pijesz. Nalezy to jak najszybciej wypic. Ja mialam 75mg i samo wypicie jakos dalam rade, ale potem mi sie odbijalo i ten posmak.. no ja nie wspominam tego najlepiej.. ale da sie przezyc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Fijolek..musze Ci powiedziec ze moja kruszynka byla bardzo spokojna dotychczas kopala z rana w poludnie i troszke wieczorem a od wczoraj..przechodzi sama siebie..wciaz i w nocy i w dzien..czy to normalne??czy cos jej nie pasuje???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzisiaj bylam u kolezanki i troszke podpytalam o rozne rzeczy zwiazane z dziecmi - sama jest mama 6 mc chlopczyka wiec z wieloma rzeczami jest na biezaco.
Zdecydowalam nie kupowac lozeczka z szufladka - w tych szufladach niewiele co sie miesci - oczywiscie zalezy co chcemy trzymac. 🙂
jestem pod wielkim wrzenie niani elektronicznej wraz z czujniekiem oddechu. Konieczie musze to zakupic. 😉 zaraz zaczynam poszukiwania.
Tronke dowiedzialam sie o kosmetykach i roznych pierdolkach zwiazanych z pielegnacja niemowlecia. Cenne spotkanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
hej Fijolek..musze Ci powiedziec ze moja kruszynka byla bardzo spokojna dotychczas kopala z rana w poludnie i troszke wieczorem a od wczoraj..przechodzi sama siebie..wciaz i w nocy i w dzien..czy to normalne??czy cos jej nie pasuje???

hmm trudno mi powiedziec. moja szaleje ostatnio bardzo. Moze weszla w jakis cekawszy okres? 🙂 ale mimo solidnych kopniakow, podoba mi sie to 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...