Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
bea29 napisał(a):
fijolek napisał(a):
bea29 napisał(a):
CZeśc dziewczyny ja dzis od szóstej nie spie jakies ciemne mysli mi po glowie chodzą 😞 czy ja czasem nie za stara do wychowania synka i czy bede maiała siłe go wychować a wszystko dlatego że ostatnio słysze rózne opinie od moich (kolezanek powiedzmy)które przy kzdej okazji dziwią sie ze zdecydowalismy sie na dziecko jeszcze jedno majac poukadane zycie ustabilizowane i powiem Wam szczerze mam dosc takiego uswiadamiania mnie .Niewiem czy to zazdrosc przez nie przemawia czy głupota 🙂i choc mowie ze nie przejmowalam sie nigdy ludzkim gadaniem to troche mnie to wkurza .
No wygadalam sie juz mi troche lzej 🙂


37 i pół wiec jestem w kwiecie wieku ! 🙂

a przypomnisz mi ile masz wiosenek na koncie? 🙂

sluchaj, olej te dupy wogole i sie nie przejmuj. szkoda Twojego czasu. Zajmij sie lepiej glaskaniem brzucha i pozdrow BRZUCHOL od cioci Fijolkowej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
bea glowa do goooooooooooory i przestan sie przejmowac. Nie ma co!!!

Aneczka fajnie zwiczysz 🙂

a co do niani czy cos w tym stylu my nie kupujemy. Drogie to jest. Jak dostaniemy od kuzynku Piotrka to fajnie a jak nie to nie bede kupowac. Nie mielismy przy 1 dziecku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bea29 nie przejmuj się takim gadaniem, taka już niestety ludzka natura. Też mam jednego 'przyjaciela' który przy każdej rozmowie uświadamia mnie jak w dzisiejszych czasach ciężko utrzymać dziecko i że porywam się z motyką na słońce, ale mam to gdzieś, każda z Nas sama wie najlepiej co robić i wg mnie założenie rodziny to najbardziej piękna i świadoma część kobiety. Co inni mogą mieć do tego? Głowa do góry:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_88 napisał(a):
a co do elektronicznej niani to póki co dzidziuś będzie mieszkał z Nami w pokoju więc chyba nie potrzebujemy 🙂

ja chcialabym z tego korzystac zeby wlasnie nie przebywac z dzieckiem ciagle w pokoju. Np jak bede w kuchni, albo pod prysznicem. Nie wiem, moze jestem przewrazliwiona, ale bardzo chcialabym miec te nianie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mam koleżankę, która jest samotną mamą i zdana jest tylko na siebie, niestety, nie stać ją na elektroniczną nianię więc po prostu pakowała synka jak był jeszcze malutki do gondolki i jeździła z wózkiem tam gdzie akurat była... zawsze to jakiś sposób.. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_88 napisał(a):
bea29 nie przejmuj się takim gadaniem, taka już niestety ludzka natura. Też mam jednego 'przyjaciela' który przy każdej rozmowie uświadamia mnie jak w dzisiejszych czasach ciężko utrzymać dziecko i że porywam się z motyką na słońce, ale mam to gdzieś, każda z Nas sama wie najlepiej co robić i wg mnie założenie rodziny to najbardziej piękna i świadoma część kobiety. Co inni mogą mieć do tego? Głowa do góry:*


wlasnie przede wszystkim chodzi mi o takie głupie gadanie ludzkie nikomu niepotrzebne
a co do ciezkich czasów Justynko ja swoja córczke pierwsza na studiach urodziłam mieszkajac kontem u dziadków i byłam szczesliwa teraz mam dom i reszte wygód i ciesze sie zyciem poprostu ludzie ciągle gonia za pieniazkmi zapominajac co w życiu ważne 🙂
marinka pozdrawiam serdecznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewelka_17 napisał(a):
dziewczynki a do kiedy uzywa sie gondole?

ja mam zamiar korzystać jeszcze przez okres zimowy dlatego szukam wózka który ma profilowane dno tak żeby posadzic dziecko w gondoli czyli gdzies do 9 miesiaca
A co do nniani to super sprawa jesli dziecko nie jest stale gdzies blisko nas i trzeba biegac po schodachi sprawdzac czy oddycha jak spi bo ja pamietam że miałam taki odruch bo bałam sie ze nie oddycha ja za długo spalo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie brzuszki 🙂 troche nie zagladałam bo weekend z miskiem i jakos tak zleciało
Aneczka super ćwiczysz ja próbuje zmobilizowac sie w domu i lipa 😞
Bea myśle że bedziesz bardzo dobrą dojrzałą mamą a ci ludzie którzy tak mówią to jacyś zacofancy bo teraz kobiety coraz później decydują się na macieżyństwo bo najpierw kariera itd a ty już masz pociechy prawie dorosłe więc taki mały szkrab zobaczysz jak zmieni wasze życie na duuuuzo lepsze i bogatsze 🙂 głowa do góry
moja mama urodziła moją siostre w wieku 38 lat i powiem ci że z perspektywy czasu teraz ma 60 to dla mnie nadal jest młodą kobieta której zazdroszcze jak fantastycznie dogaduje się z małymi dziećmi każde dziecko w rodzinie ją kocha i mysle że to własnie dlatego że wychowała naszą trójke zaczynając młodo a kończąc jako dojrzała mama a teraz jest najcudowniejszą babcią na świecie 😁
no i znowu się rozpisałam 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
Jamargaretka, gratuluje dziewczynki 🙂 zdjecie boskie tak ładnie buziulke widac 🙂 😘 😘



na własnie z buzią były problemy bo albo zasłaniała nóżką albo rączką 🙂 wogole starszny śpioch - pani doktor musiała ją budzić żeby wszystko posprawdzać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a co do niani to też pewnie dostaniemy w spadku ale tą normalną widziałam że są nawet takie z ekranem i monitorem oddechu, faktycznie jak ktoś ma duży dom to się sprawdza ale na początku to pewnie same nie bedziemy chciały odstapic maleństwa nawet na krok 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...