Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
marinka napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
Ja jestem takiego zdania,że jak nie dostaniemy w spadku niani to nie bedziemy kupowac..


Ja tez takiego zdania 🙂


ja uważam ze na poczatku to bedziemy bez przerwy do maluszka latac.. i patrzec 😁 uwazam ze to fajna sprawa ale w domu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
ja na pewno nie kupie tej niani jak nie dostane, szkoda mi tyle kasy i nie mam jej.[/quote
Ja też może dostane w spadku a kupywac nie bede bo sporo koszuje.Za to strasznie bym chciała wózek inglesiny clasic ale c ena nowego porazajaca szukam używanego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bea29 napisał(a):
marinka napisał(a):
ja na pewno nie kupie tej niani jak nie dostane, szkoda mi tyle kasy i nie mam jej.[/quote
Ja też może dostane w spadku a kupywac nie bede bo sporo koszuje.Za to strasznie bym chciała wózek inglesiny clasic ale c ena nowego porazajaca szukam używanego


Bea ja wiem co to za wozek 🙂 Mojej mamie bardzo sie podoba i jak ostatnio go ogladala to fajnie wyglada 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasidelko88 napisał(a):
Hello Wszystkim,

mam takie pytanie na które na normalnym forum żadna kobieta by nie chciała odp. ale tutaj cezmu nie 😜
Dziewczynki ile Wam przybyło kg od początku ciąży??
Ile kg ważyłyście przed ciążą a ile obecnie pokazuje Wam waga 🤪??


Kochana mi przybyło 6 kg. wazylam 60 a traz 66 A Ty?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
kasidelko88 napisał(a):
Hello Wszystkim,

mam takie pytanie na które na normalnym forum żadna kobieta by nie chciała odp. ale tutaj cezmu nie 😜
Dziewczynki ile Wam przybyło kg od początku ciąży??
Ile kg ważyłyście przed ciążą a ile obecnie pokazuje Wam waga 🤪??


Kochana mi przybyło 6 kg. wazylam 60 a traz 66 A Ty?



Ja przed ciaza 62kg a teraz 69,5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasidelko88 napisał(a):
O qrczę 😲

6kg to malutko...ja już 11 przybyłam a apetyt mi dopiero zaczyna rosnąć 😁
Przed ważyłam 58kg teraz 69kg 😮 dziwnie się z tym czuję...
Ale ogólnie znajomi mówią że poza brzuszkiem i biustem to mi nic nie urosło 🤪


No w sumie chyba ok na razie ikt mnie nie opiedziela jak na poczatku , że malo czy cos. W sobote zobacze ile pokaze waga szpitalna moze tam wiecej 🙂:P Ale i u rodzicow i moja tak wskazuje. Wiesz ja tez nie moge za duzo przytyc ze wzgledu na moja wade ortoedyczna... Ale jakos nie oszczedzam sie w jedzeniu bo w sumie nie mam po co. Do konca iazy mozna mi jeszcze pzytyc gora 6 kg wiec moze sie zmeszcze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja przed ciążą ważyłam coś ok 61-62 dokładnie nie wiem a teraz 67 albo juz 68 ja sie troszke pilnuje bo od dzieciństwa byłam pączus chociaz zjesc teraz za duzo nie moge bo mam wrazenie ze mi sie nie miesci takie dziwne uczucie np teraz tak mam po obiedzie który zjadłam o 17 wiec na kolacje cos czuje jabluszko i jogurcik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jejuś to prowadzę 🥴
Ja tez tak miałam na początku że zwyczajnie nie mogłam zjeść tyle co przed ciążą bo czułam przepełnienie teraz już mogę zjeść troszkę więcej ☺️ ale chyba 69kg jak na 6 miesiąc to nie tak dużo co dziewczyny dodam że mam 170cm wzrostu ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja przytylam 10kg i dobrze mi z tym. uwazam ze to w normie. Oprocz brzucha i biustu poszlo troszke w nogi i pupe. Ale ja wychodze z zalozenia ze ten slodki ciezar nogi musza miec sile nosic 🙃 gdybym juz miala na liczniku wiecej jak 15kg pewnie bym panikowala.. a tak to na spokojnie. Zalozylam sobie ze nie chcialabym wrzucic wiecej jak 20kg. Moze uda sie zmiescici w 15kg 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...