Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
manki napisał(a):
no ja też ciagle dumam o tych rozkach,jak juz pisałam wczesniej mam 3 po chrzesniaku meza i taki kocyk dostalismy od jego brata http://allegro.pl/promocja-spiworek-kocyk-rozek-becik-okrycie-3w1-i1453019335.html wiec raczej wystarczy.
Dostalismy cos takiego,tylko nie widze tu naszego koloru...


fajny taki 3 w 1 , podoba mi sie ze ma kilka zastosowan 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie brzuszki weekendowo 🙂 pojezdzila ja troche dzisiaj i nakupowala 🙂
lozeczko drewex katarzynka II kolor teak - 139zl
okrycie kapielowe http://allegro.pl/terjan-recznik-okrycie-kapielowe-bawelna-100x100-i1453048418.html , wzor 4 ale niebieski kolor i cena inna - 20,50zl
kocyk w pszczolki http://www.soleobaby.pl/pl/index.php?id=kocyki - 23,50zl
materac gryka-pianka-kokos 75zl
przescieradlo frote -17zl
i posciel http://allegro.pl/show_item.php?item=1455048164 wzor C2 - 99zl
i cala jestem zadowolona 🙂 zaoszczedzilam troszke pieniazkow a i juz wiekszosc wyprawki mam, tak naprawde potrzeba jeszcze wozka, pieluch tetra i flanela, no i kosmetykow.
a teraz ide odpoczywac bo nie powiem troche wrazen mialam 🙂 buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej znów ja...
Hussi wypad na zakupy udany odpoczywaj teraz 🙂
fijolek jak zrobisz podrzuc troche bo mi sie juz skonczyly hihi

a ja na pogotowiu nie bylam bo zanim sie obejzalam maz pojechal do pracy a od wczoraj mamy ciche dni wiec wczesniej mu nic nie mowilam a jak poszlam sie ogarnac jego juz nie bylo 😞
troche mi przeszło znaczy boli mniej ale nadal niestety dzwonilam do mojego lekarza ktory wyjecha kazal wziac nospe a jak nie minie do rana na pogotowie jechac....tylko boje sie wziac nospy czy aby napewno nie zaszkodzi dzidzi 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczorek..Jak Wam sobota prawie minela? Ja z mezem mielismy w planach do tesciow jechac,ale jednak zostalismy w domu.Niestety ja nie mam prawka,a maz jeszcze dwa tyg.o kulach musi chodzic,no i do tego ja w ciazy.Wydaje mi sie,ze tesciowie powinni w takim wypadku nas czesciej odwiedzac 🙂 (godzina jazdy samochodem),a i tesciowa i tesc sa w wspanialej formie 🙂
My dzisiaj dlugo sobie pospalismy,sniadanko,obiadek,malutki spacerek,i zaraz kolacyjka.Jeszcz po zakupki pojde,z plecakiem na plecach 😉
Beatko,jak masz zle przeczucia i sie zle czujesz,to zadzwon do lekarza,i powiedz,ze to koniecznosc.Albo do meza,pomimo waszych cichych dni...w takich momentach one nie graja roli,dziecko jest wazniejsze!
Hussi super zakupki! My z tych rzeczy jeszcze nic nie mamy,ale wozek,lozeczko,komode,wanienke tak.
Pozdrowionka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj widze ze na forum cos cisza....ja wlasnie leze w lozeczku i pomyslslam ze zajrze..dzwonilam do lekarza i niestety on wyjechal jak pisalam jesli jutro nadal bedzie bolec jade na pogotowie...a maz juz wie ze mnie boli no ale niestety w pracy jest przyjechac nie moze i jeszcze mnie zrypal ze mu przed praca nic nie powiedzialam ze cos mi jest...w sumie ma racje...a wlasnie polozylam sie delikatnie na prawej stronie i maly tak mnie prawe zebra kopnal ze szok 🙂 chyba mu ta pozycja nie odpowiada...wogole zauwazylam ze bardzo lui prawa strone bo na ktorej ja nie leze to on i tak na prawo hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie wieczornie!

ale mi dzis sobota zleciala!

tez upichcilam ciasto na szybko- herbatniki przekladane budyniem waniliowym, na ostatnia warstwe herbatnikow galaretka truskawkowa i na to bita smietana posypana biala czekolada 🙂
pycha!!! jutro bedzie jeszcze lepsze jak smietana bedzie baaardziej zimna! 😜

Fijolku w tych rozkach, ktore chce zamowic, w kazdym wyjmowane sa te wklady usztywniajace, to jest praktyczne, bo z wkladem nie mogloby sie uprac!
chcialam zamowic jeden, ale nie moge sie zdecydowac ktory i zamowie dwa 🙂 na zmiane jakby sie dzidzi ulalo 😜
a ta oslonka na materacyk- nie przepuszczajaca wody, mysle, ze napewno to cos fajnego, zeby nie zabrudzic lub nie zamoczyc materacyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczynki dziekuje za slowa uznania, radosc po zakupach niezmierna, ale tak rozpierala mnie energia ze postanowilam upiec ciasto - serniczek, wlasnie sie studzi ale w czasie robienia a dokladnie miksowania moj maz musial przejac sprzet bo maluszek wystraszyl sie buczenia 🙂 teraz zas zlapalo mnie takie zmeczenie ze na wszelki wypadek zegnam sie z wami i zycze dobrej nocki. buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie "chudzinki" 😜,jestem tu nowa jako uzytkownik,wczesniej tylko zerkalam 🙂...mam na imie Monika,jestem z W-wy..u mnie wg OM 30 tydz...terminy w sumie mam 3...pierwszy termin 26.04.-ale to jest wg OM i 28dniowego cyklu,a ja takiego nie mialam..i moim zdaniem jest niewiarygodny...drugi termin podali mi w szpitalu jak trafilam w 11 tc i wypytali o wszystko dokladnie-05.05.,no i trzeci termin wg usg - polowkowego i ostatniego[12.02.]i tego terminu sie trzymam 🙂bo mi sie 2xpowtorzyl - 13.05...i wg usg wychodzi ze moja dzidzia jest jakies 2 tygodnie mlodsza...czyli 28tc...04.03.mam kolejne usg..moze bedzie jeszcze inny termin 🤢pozdrawiam wszystkie brzusie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie wiem czy widac to co napisalam wczesniej????? 😮

wklejam :"Witam wszystkie "chudzinki",jestem tu nowa jako uzytkownik,wczesniej tylko zerkalam...mam na imie Monika,jestem z W-wy..u mnie wg OM 30 tydz...terminy w sumie mam 3...pierwszy termin 26.04.-ale to jest wg OM i 28dniowego cyklu,a ja takiego nie mialam..i moim zdaniem jest niewiarygodny...drugi termin podali mi w szpitalu jak trafilam w 11 tc i wypytali o wszystko dokladnie-05.05.,no i trzeci termin wg usg - polowkowego i ostatniego[12.02.]i tego terminu sie trzymam bo mi sie 2xpowtorzyl - 13.05...i wg usg wychodzi ze moja dzidzia jest jakies 2 tygodnie mlodsza...czyli 28tc...04.03.mam kolejne usg..moze bedzie jeszcze inny terminpozdrawiam wszystkie brzusie"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...