Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Adka, przecudne ubranka! Ochy i achy miałam od samego początku 😁 , ale różowy płaszczyk przebił wszystko! 🤪

Obiadkowo też mam lenia - byłam na małych zakupach i na nic nie miałam ochoty, więc doszłam do wniosku, że obiadu dziś nie będzie 🙃 Ale wracając spotkałam moją mamę z pięknie pachnącym kurczakiem, podwiozła mnie do sklepu z kurczakami z rożna i kwestia obiadu rozwiązana 😁

Ola, mam nadzieję, że czytasz w miarę regularnie - mam dla Ciebie info odnośnie kotów i małych dzieci 😁 Odwiedziła mnie koleżanka z 6-miesięczną córeczką, koty obwąchały stópki Małej, nosidełko i na tym się skończyło. Kotka usiadła nawet koło mnie i Małej na łóżku, Mała ją dotknęła, nic się nie stało żadnej ze stron 😁. Kotka uciekła dopiero, gdy Mała centralnie kichnęła na kotkę 😜 Myślę, że nie ma się czym martwić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fijolku super, że wszystko wporządku.. 🙂 CIeszymy się razem z Tobą.. 🙂
Co do twardnienia brzucha to mi lekarz kazał brać magnez 4 tabletki dziennie i luteine też 4 tabletki ale to nic nie pomagało to teraz biore magnez 4 tabletki i feonoterol 6 tabletek na dobę ale powiem Wam że brzuch i tak twardnieje. na kolejnej wizycie 28 lutego pewnie znowu mi zwiększy dawkę fenoterolu do 8 tabletek i zobaczymy...z tego co wiem jak lekarz już przepisze fenoterol to bierze się go do końca trwania ciąży bo podobno jak się odstawi odrazu to akcja porodowa zaczyna się odrazu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Antenka222 napisał(a):
Fijolku super, że wszystko wporządku.. 🙂 CIeszymy się razem z Tobą.. 🙂
Co do twardnienia brzucha to mi lekarz kazał brać magnez 4 tabletki dziennie i luteine też 4 tabletki ale to nic nie pomagało to teraz biore magnez 4 tabletki i feonoterol 6 tabletek na dobę ale powiem Wam że brzuch i tak twardnieje. na kolejnej wizycie 28 lutego pewnie znowu mi zwiększy dawkę fenoterolu do 8 tabletek i zobaczymy...z tego co wiem jak lekarz już przepisze fenoterol to bierze się go do końca trwania ciąży bo podobno jak się odstawi odrazu to akcja porodowa zaczyna się odrazu...


hmm..ale jak wam się dokładnie objawia to twardnienie..bo ja jak dłużej pochodzę albo coś robię (sprzątam,zmywam naczynia itp). to po jakimś czasie czuje że no ten brzuch jest twardy ale jak się położe na kilka kilkanascie min to sie robi mieciutki zpowrotem i zregóły dostaje kopniaka i wszystko wraca do normy aż znowu jakis czas cos porobię a jak jest u Was?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasidelko88 napisał(a):
Antenka222 napisał(a):
Fijolku super, że wszystko wporządku.. 🙂 CIeszymy się razem z Tobą.. 🙂
Co do twardnienia brzucha to mi lekarz kazał brać magnez 4 tabletki dziennie i luteine też 4 tabletki ale to nic nie pomagało to teraz biore magnez 4 tabletki i feonoterol 6 tabletek na dobę ale powiem Wam że brzuch i tak twardnieje. na kolejnej wizycie 28 lutego pewnie znowu mi zwiększy dawkę fenoterolu do 8 tabletek i zobaczymy...z tego co wiem jak lekarz już przepisze fenoterol to bierze się go do końca trwania ciąży bo podobno jak się odstawi odrazu to akcja porodowa zaczyna się odrazu...


hmm..ale jak wam się dokładnie objawia to twardnienie..bo ja jak dłużej pochodzę albo coś robię (sprzątam,zmywam naczynia itp). to po jakimś czasie czuje że no ten brzuch jest twardy ale jak się położe na kilka kilkanascie min to sie robi mieciutki zpowrotem i zregóły dostaje kopniaka i wszystko wraca do normy aż znowu jakis czas cos porobię a jak jest u Was?


mi brzuch twardnieje po wysiłku tak jak piszesz KASIDELKO88 po sprzątaniu, zmywaniu, jak dłużej stoje w kuchni nawet czasami jak siedze przed kompem to czuje jak robi się twardy a najczęściej mi twardnieje jak zbliża się pora spania albo stoję pod prysznicem...najważniejesze jest to żeby szyjka się nie skracała...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
qrczę zaczynam się martwić bo mi moja Pani dr jak jej o tym powiedziałam nie przepisała ani magnezu ani luteiny tylko nospe kazała mi brac 🤢
A czy dzidzi szkodzi taki twardy brzuszek?


ps oczywiscie nigdy nospy nie wzięłam bo wydało mi sie to ciut dziwne... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magnez możesz sobie sama kupić w aptece bez recepty i brać on Ci nie zaszkodzi...ja biore
'' magne B6 '' a twardy brzusio dzidzi nie szkodzi..jak Ci sie nie skraca szyjka to nie masz się co martwić...mi brzuch twardnieje od 20 tyg też się bardzo martwiłam a lekarz mi powiedział ze jeżeli szyjka sie nie skraca to nie ma się co martwić na zapas...
więc głowa do góry i nie martw się..: 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu sliczne zdjecie...

Ja nie biore nic ale mnie bardziej niz brzuch łapały bóle w lewej pachwinie no i doktorek tez zalecił nospę,ale powiedział ze pomaga na chwile wiec jesli bol nie jest zbyt uciazliwy to powstrzymac sie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewczynki! troche mnie nie bylo, ale juz nadrabiam zaleglosci.
Fijolku ciesze sie ze z twoim malenstwem wszystko ok, a kg sie nie przejmuj zrzucimy je szybko, ja na przyklad mam 9kg na plusie ale nie martwie sie tym.
Adka ciuszki sliczne ksiezniczka bedzie w nich wygladac cudownie!!!
A ja jutro jade po lozeczko,posciel,materacyk,kocyk i przewijak -znalazlam super hurtownie we wroclawiu i napewno tam z mezem wpadniemy.
No to chyba na tyle, ale napewno do was wroce. buziaki i kopniaki od maluszka :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
manki napisał(a):
Gosiu sliczne zdjecie...

Ja nie biore nic ale mnie bardziej niz brzuch łapały bóle w lewej pachwinie no i doktorek tez zalecił nospę,ale powiedział ze pomaga na chwile wiec jesli bol nie jest zbyt uciazliwy to powstrzymac sie.

😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzusie Kochane ja wpadłam, żeby się z Wami pożegnać i życzyć miłego i spokojnego weekendu.. 🙂
Ja jadę do rodziców na weekend i wracam dopiero w poniedziałek popołudniu.. 🙂
Buziaki 3majcie się cieplutko:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja dopiero teraz wróciłam i nadrobiłam wszystkie 20 stron zaległości 😉

Ubranka Adki są prześliczne!!! Nie mogę się doczekać, aż zacznę kupować dla swojej Księżniczki 🙂

Co do twardnienia brzucha... u mnie zaczęło się tak ok 21 tygodnia i lekarz przepisała mi Nospę Fortę i Luteinę. Przez jakiś czas ustępowało (tzn. brzuszek napinał się tylko ok 2 razy dziennie) ale dzisiaj troszkę sobie pofolgowałam i bardzo mi twardnieje... 😞
Na samym początku jeszcze musiałam tydzień leżeć plackiem, żeby nie pobudzać macicy do skurczów. No i nici z baraszkowania z mężem 😞

Wizytę mam dopiero 3 marca, więc zobaczymy co mi powie.

Miłego weekendu Dziewczynki 🙂 I miłego wieczorku 🙂 :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pojawiam się jeszcze raz 🙂. Mnie też czasami brzuszek twardnieje, ale to tylko jak zbyt długo chodzę. Od siebie z domu do miasta mam dobre 2km, a że samochodu brak to trzeba zazwyczaj na piechotę iść, a to jest strasznie męczące. Buziaki i miłego weekendu życzę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
A ja dopiero teraz wróciłam i nadrobiłam wszystkie 20 stron zaległości 😉

Ubranka Adki są prześliczne!!! Nie mogę się doczekać, aż zacznę kupować dla swojej Księżniczki 🙂

Co do twardnienia brzucha... u mnie zaczęło się tak ok 21 tygodnia i lekarz przepisała mi Nospę Fortę i Luteinę. Przez jakiś czas ustępowało (tzn. brzuszek napinał się tylko ok 2 razy dziennie) ale dzisiaj troszkę sobie pofolgowałam i bardzo mi twardnieje... 😞
Na samym początku jeszcze musiałam tydzień leżeć plackiem, żeby nie pobudzać macicy do skurczów. No i nici z baraszkowania z mężem 😞

Wizytę mam dopiero 3 marca, więc zobaczymy co mi powie.

Miłego weekendu Dziewczynki 🙂 I miłego wieczorku 🙂 :*


tez mam wizyte 3 marca 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...