Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
justina1975 napisał(a):
Kasiu Gwiazdko..to prawda,kazda cera inaczej rozne kremy znosi.Ja mialam zawsze uczulenia na krem z Loreal',a Oil'of olaz byl znakomity.Jak narazie uzuwam polska Ziaje,tez jest dobry 😎


jak bylam w Polsce na swieta, to uzywalam na noc od mojej mamy z Ziaja krem Oliwkowy! rewelacja! natluszczal cere znakomicie na noc! bo na dzien to za tlusty 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
justina1975 napisał(a):
Tak samo i u nas.Ostatnio zamowilismy pizze z serkiem,lososie,tunczykiem i czosnkiem...i makaron z sosem lososiowym....mmmhhh..bylo pycha.Cos innego niz zawsze 😉


ja tez uwielbiam jak sobie zamawiamy albo idziemy gdzies zjesc 🙂

zawsze cos innego! chociaz codziennie tego nie robimy 🙂

w zeszla sobote zamawialismy salate, pizze, i brokuly z kalafiorkiem, zapiekane, w sosie holenderskim! to bylo jedzonko! mmmmm!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a bylismy tez na kolacyjce w restauracji to moj maz ( bo uwielbia) zamowil dla siebie zeberka w sosie miodowym, ziemniaczki zapiekane do tego i salata!

nie przepadam jakos teraz za mieskiem, ale sprobowalam od niego troszke i powiem Wam rewelacja!

jak to dobrze sobie pojesc, jak ktos ugotuje i poda 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny ale mam lenia totalnego... 🤢
Pozmywałam naczynka i padłam 😮
hehe ... zaraz muszę sie brać za ogólne porządki w kuchni i za obiadek 🙂
A propo czy macie jakiś patent na domowe frytki ?? 😁 mam frytkownicę ale mam ochote na takie grubsze domowe fryty tylko nie wiem jak je zrobic zeby wyszly na place lizać 🙂??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Antenka222 napisał(a):
Ja właśnie wzięłam prysznic..musiałam się ogolić tu i ówdzie 🙃 i powiem Wam, że golenie na ślepo to coś strasznego i męczącego..:/



Znam ten ból Kochana ... 🤨
Ale na szczęście mam wielkie lustro na przeciwko kabiny prysznicowej i przezroczysta kabinę tak że się moge przejrzeć to pomaga ale tylko trochę ...już nie długo wszystko wróci do normy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...