Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No my myslelismy o tym kunercie cały czas,praktycznie bylismy zdecydowani,ale jak się napatrzyłam na Wasze fury i na allegro to juz nie jestem przekonana i myślimy...ale wózek w kwietniu kupujemy,wcześniej łożeczko na które tez juz bylam zdecydowana a teraz mi sie odwidzialo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
manki napisał(a):
No my myslelismy o tym kunercie cały czas,praktycznie bylismy zdecydowani,ale jak się napatrzyłam na Wasze fury i na allegro to juz nie jestem przekonana i myślimy...ale wózek w kwietniu kupujemy,wcześniej łożeczko na które tez juz bylam zdecydowana a teraz mi sie odwidzialo.

Pamietaj pierwsza mysl najlepsza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
MAnki takie zamówiliscy 🙂
http://www.meble.vox.pl/kolekcje-mebli-baby/modern--kremona/


Piękne te mebelki.... 🙂
Już się nie mogę doczekać jak zacznę urządzać pokój Małej... ale to dopiero w październiku... narazie mieszkamy u Teściów, więc tutaj szaleństwa nie będzie... :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
Aneczka1983 Śliczny ten kolorek 🙂 🙂

ewelka_17 Masz rację, że pierwsza myśl najlepsza 😉 My też najpierw upatrzyliśmy sobie TAKO a później zaczęły się kombinacje... a w rezultacie wróciło do tego co miało być na początku 😉

Bo najgorzej zmieniać zdanie zostać przy pierwszej decyzji i tyle 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
MAnki takie zamówiliscy 🙂
http://www.meble.vox.pl/kolekcje-mebli-baby/modern--kremona/


Piękne te mebelki.... 🙂
Już się nie mogę doczekać jak zacznę urządzać pokój Małej... ale to dopiero w październiku... narazie mieszkamy u Teściów, więc tutaj szaleństwa nie będzie... :/

a w pazdzierniku na wlasne mieszkanko idziecie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
manki napisał(a):
Aneczko sliczniusie te mebelki.Śliczny pokoik bedzie miała Martynka 🙂


DZieki kochana, wiesz co bałam sie ze ten kolorek rózowy wyjdzie.. ale ulżyło.. na puszce odcien sie troszke róznił, ale o taki kolorek jak na scianach mi chodziło 😁


oklask dla ciebie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewelka_17 napisał(a):
martyna_czaro napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
MAnki takie zamówiliscy 🙂
http://www.meble.vox.pl/kolekcje-mebli-baby/modern--kremona/


Piękne te mebelki.... 🙂
Już się nie mogę doczekać jak zacznę urządzać pokój Małej... ale to dopiero w październiku... narazie mieszkamy u Teściów, więc tutaj szaleństwa nie będzie... :/

a w pazdzierniku na wlasne mieszkanko idziecie?


Tak, nasz blok się buduje i w październiku mamy dostać klucze, więc jeszcze troszkę trzeba poczekać. Pobraliśmy się w maju 2009 i mieszkaliśmy przez rok w wynajętym mieszkanku, a u teściów od kwietnia 2010 mieszkamy, więc chciałoby się już z powrotem na swoje iść 🙂 Jeszcze troszkę... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wismar86 napisał(a):
Poiwem Wam ze ja od poczatku jestem uparta na x-landera xa i zdania nie zmienie,chcociaz nie powiem czasami na ulicy sie widzi roznie supraśne wózki....


Pierwsza mysl najlepsza, my tez co chwile zmienialismy zdanie, ale i tak suma sumarum wraca sie do kupna czegos co od poczatku sie podobało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
manki napisał(a):
Aneczko sliczniusie te mebelki.Śliczny pokoik bedzie miała Martynka 🙂


DZieki kochana, wiesz co bałam sie ze ten kolorek rózowy wyjdzie.. ale ulżyło.. na puszce odcien sie troszke róznił, ale o taki kolorek jak na scianach mi chodziło 😁


Najważniejsze że zadowolona jesteś,ja tez się bałam że ten Karmazynowy przypływ wyjdzie inaczej niz bym chciała,ale jest ok 🙂Dulux daje rade heh 😁 Teraz jeszcze ten caffe late mi się spodobał,Joma chyba mnie tak zaraziła heh...chciałabym go do kuchni ale niewiem czy będzie pasował no i biała czekolada też fajna.
U Małego jednak niema alpejskiej łaki,za intensywny ten kolor...jest limonkowe tabago,ale jakejs innej firmy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
wismar86 napisał(a):
Poiwem Wam ze ja od poczatku jestem uparta na x-landera xa i zdania nie zmienie,chcociaz nie powiem czasami na ulicy sie widzi roznie supraśne wózki....


Pierwsza mysl najlepsza, my tez co chwile zmienialismy zdanie, ale i tak suma sumarum wraca sie do kupna czegos co od poczatku sie podobało.

i o tym wlasnie mówie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...