Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja wrocilam wlasnie do domku. pol dnia na dworze i mnie sen ogarnal. Wedzilismy troszke no i otworzylismy sezon grillowy 🙂 Fasolka delektowala sie pierwszymi promykami slonka i chyba bylo jej dosc milo bo przyjemnie muskala w brzuchu a nie kopala.
no a teraz ide troszke polezec. 🙂
milej niedzieli. 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj pozazdrościc Wam wekeendów z męzami i spacerków 😞
Co prawda ja wybrałam sie na spacer ale wróciłam szybciutko,przejdę 500 m i huk musze wracać bo w główie się kreci,plecy bola nogi odmawiaja posluszenstwa 😞 😞 😞
Czemu tak???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heja wszystkie mamusie.A my caly Weekend na swiezym powietrzu.Rodzice mojego meza hoduja i ucza psy dobermany,juz od 25 lat.Wiecie kocham te psy i wcale nie sa takie zle,jak kazdy przwaznie o nich mysli.
Pogoda wspaniala! Dzisiaj caly dzien u nas 17 stopni! Czuje wiosne! Wreszcie!
Kasienka nie kus tak ta karpatka,bo ja postuje do Wielkanocy 🙂,zadnych slodkosci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u nas też cieplutko. byliśmy na spacerku - no i wreszcie sypialnia pomalowana i czysciutka. a że Dzidzia będzie z nami w sypialni - więc czuję się jakbyśmy to dla niej wysprzątali - mimo ze do maja to będzie jeszcze nie jedno sprzatanie/ a jutro mam "biegany" dzień. rano klasyczne badania - krewka i mocz - a po 13 usg 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jamargaretka napisał(a):
u nas też cieplutko. byliśmy na spacerku - no i wreszcie sypialnia pomalowana i czysciutka. a że Dzidzia będzie z nami w sypialni - więc czuję się jakbyśmy to dla niej wysprzątali - mimo ze do maja to będzie jeszcze nie jedno sprzatanie/ a jutro mam "biegany" dzień. rano klasyczne badania - krewka i mocz - a po 13 usg 🙂


ja tez rano krew i mocz i po 13 usg hahhah 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez ciesze sie taka pogoda! pomimo sporego wiatru bardzo milo 🙂

znajomi byli, ciacho zjedzone, prawie cala blacha- zostaly tylko 2 kawalki 🙃
mamusia dla Synusia dostala 3 parki bodow na krotki rekawek, ale dobrze bo na 62 cm, takze na lato jak ulal 🙂 🙂 🙂 taaakie slodziutkie! to takie mile, jak znajomi pamietaja o Naszym Syneczku 🙂

Justina, to powiem Ci, ze podziwiam Cie co do postowania 🙂 ja nie dalabym rady, zeby sobie nie zjesc jakiejs slodkosci 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam ponownie, troszkę cisza na forum, ale nic dziwnego 🙂 pogoda tak piękna że szkoda w domu siedzieć> Spędziliśmy pół dnia u moich rodziców, większość czasu na podwórku, siostrzeńcy się wybiegali, wybrudzili, że aż miło 🙂.
Co do badań, to ja też muszę się któregoś dnia wybrać, lekarz kazał mi zrobić morfologię i mocz, a do USG jeszcze tylko 16 dni 🙂. Oglądam sobie teraz X-factor 🙂.
Spokojnego wieczorku brzuszki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cisza...spokoj...

Ja obejrzałam X FACTOR a teraz juz w lozeczku,Synus szaleje 😁Zauwazylam ze on zawsze jest aktywny jak gra muzyka...chyba lubi muzyczke Skarbus malutki...nikogo niema wiec i ja uciekam...

Dobrej Noculki kochane Brzucholki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie! ja caly dzien spedzony u tesciow, w wiekszosci na dworze, ale i troche planowalismy u nich na gorze jak co bedzie wygladac bo zdecydowalismy sie na przeprowadzke, ale to dopiero w okolicach wakacji teraz tylko maz bedzie mial zadanie zrobic tak zeby wprowadzic sie na gotowe 🙂 , jutro ide na badania krew i mocz (to jak chyba wiekszosc) a we wtorek o 16.40 wizyta i usg ciekawe co nowego u mojego syncia i czy dowiem sie czegos nowego 🙂 widze ze wogole wiele z nas ma w tym tygodniu wizyty, super bedzie duzo dobrych wiadomosci!!!
Zycze wam kochane dobrej i spokojnej nocki, my po takim dotlenieniu to tylko prysznic i spac, aha mamy kilka propozycji imion dla malego: Dawid, Jakub,Tomasz albo Marcin, no i co albo droga losowania,opini albo szybkiego zastanowienia sie bo wbrew pozorom za duzo czasu to juz mi nie zostalo, hmmm jakies 6 tygodni, uuu ale to brzmi.
Zatem do juterka kochane i 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hussi31 napisał(a):
Witajcie! ja caly dzien spedzony u tesciow, w wiekszosci na dworze, ale i troche planowalismy u nich na gorze jak co bedzie wygladac bo zdecydowalismy sie na przeprowadzke, ale to dopiero w okolicach wakacji teraz tylko maz bedzie mial zadanie zrobic tak zeby wprowadzic sie na gotowe 🙂 , jutro ide na badania krew i mocz (to jak chyba wiekszosc) a we wtorek o 16.40 wizyta i usg ciekawe co nowego u mojego syncia i czy dowiem sie czegos nowego 🙂 widze ze wogole wiele z nas ma w tym tygodniu wizyty, super bedzie duzo dobrych wiadomosci!!!
Zycze wam kochane dobrej i spokojnej nocki, my po takim dotlenieniu to tylko prysznic i spac, aha mamy kilka propozycji imion dla malego: Dawid, Jakub,Tomasz albo Marcin, no i co albo droga losowania,opini albo szybkiego zastanowienia sie bo wbrew pozorom za duzo czasu to juz mi nie zostalo, hmmm jakies 6 tygodni, uuu ale to brzmi.
Zatem do juterka kochane i 😘 😘 😘


moj mezczyzna ma na imie Marcin i ogolnei Marciny sa fajne :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam brzuszki porannie..pewnie jeszcze smacznie spicie...ja meza wyszykolawalam do pracy i mysle czy sie jeszcze polozyc na godzinke lub dwie ehhe 😜
My mielismy dosc fajny weekend oprocz tego ze bylismy na gieldzie wczoraj i ptem zakupioam sliczna koszule dla siebie to potem wpadli znajomi i meczyk z nimi ogladalismy hehe...ale weekend byl fajny bo Synuś chyba czul ze tatus w poblizu i tak slodko kopal caly dzien az z podziwu wyjsc nie moglam. 🙃...no i wkoncu moj mezulek jak trzymal reke na brzuszku dostal kopniaki od malego:lol:...ale sie ucieszyl miał takieo rogala caly dzien hehe 😁 😁....w sobote lekko poczul a wczoraj troche mocniej no i caly weekend moj maz byl przyklejony do mojego brzuszka...słodkie 🙃...dlatego uwazam wkoncu weekend za udany 🙂
A jak u was kochane...jak po weekendzie wypoczete?? 🙂 🙂 buziaki w brzuszki na dobry poczatek dnia....potem zajrze 😘 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien dobry...Wismardziekuje za zyczonka 😉..HussiTobie rowniez..Jamargaretka..chcialam tako wozek ale pojechalam i sie przymierzalam i kupilam inny 🙂Kasia gwiazdkaduzy chlopczyk...masz juz co dzwigac kochana...Gosiabuciki slodziutkie Justiks brzusio piekny 🙂...dziewczynki kupilam lozeczko.materacyk,przewijak,komode,wiozeczek 🙂teraz tylko odebrac wszystko...uspokoilam sie troche po tych zakupkach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SIEMANEJROOOO 🙂
CZESC DZIEWCZYNKI...
ja caly weekend praktycznie spedzilam na pakowaniu sie...pol pokoju mam zastawione kartonami...za 2 tygodnie ruszamy... 🙂
Beti mowilam ci malenka ze niebawem maz napewno poczuje Nikosia 🙂
Olcia fajowo ze udalo ci sie z zakupkami...czekamy na fotki....no przeciez trza sie pochwalic ciotkom... 🙂
ide se cos na sniadanko zrobie...bo glodna juz jestem....buziaki dla wszystkich brzuszkow... 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
hej no nie mam jak z fotami bo nie mam aparatu dobrego..dopiero jak kupie to wstawie 🙂a wozeczek piekny o jezusiu 🙂 🙂: 🙂

ja tam tez dobrego nie mam....z telefona zrob w razie co 🙂
widze ze w tym tygodniu wiekszosc z nas ma wizyty...ja tez w czwartek mam wizyte u gina a potem spotkanie w poradni cukrzycowej...i sie zacznie oooooostra dieta....eh....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam kabla a zakupy stoja w sklepie to jak Justi wroci od lekarza to ja poprosze to wrzuci fotke wozka bo ona wie jaki 🙂tzn ja mam fotke ale jak wrzucic?? stoja zakupy w sklepie bo do kombiaka naszego nie wlazlo i trzeba busikiem podjechac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TPO ZDJECIE Z INTERNETU ALE IDENTYCZNY KUPILAM 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...