Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
moniczka1979 napisał(a):
fijolek napisał(a):
Monia, chyba dzis kur.. musze do stu liczyc.. i jeszcze sprawdzilam prognoze na ten tydzien.. 😠 w czwartek ma byc na minusie....aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!! MA DOSYC!!!!!

co ty se banie ryjesz ze na minusie....pierdziel to...nerwy to na mala raczej dobrze nie wplyna...wez se walnij moze jakas czekolade czy cus na poprawe humoru albo na jakies zakupy idz.... 🙂

no zaraz chyba sobie pojde do parku na spacer. i zahacze w sklepie o marsa..

no dotlenisz sie to moze kurewski humor ci przejdzie ...hehehehe
😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Brzuszki 🙂

Widzę, że większość z nas spędziła weekendzik na świeżym powietrzu 🙂
My też mieliśmy spacerowy weekendzik - w końcu razem 🙂

No i dzisiaj też jakiś badaniowy dzień, bo ja też dzisiaj byłam na badaniach, a jutro wizytka u lekarza 🙂

Ja dzisiaj coś słaba jestem...chyba wahania ciśnienia i ten wiaterek tak na mnie działa...


Ojejjj właśnie zobaczyłam trójkę (30 tydzień) u mnie w profilu 🤪
Ale to leci!


Miłego dnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chata posprzatana 🙂obiad zrobiony..klopssiki z koperkiem w sosiku i do tego kasza 🙂insulinke se zapodalam i teraz czekam na obiadek 30 minutek 🙂u mnie piekne sloneczko..wiec opierdziele kotlecika i polece z psiem na spacerek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
chata posprzatana 🙂obiad zrobiony..klopssiki z koperkiem w sosiku i do tego kasza 🙂insulinke se zapodalam i teraz czekam na obiadek 30 minutek 🙂u mnie piekne sloneczko..wiec opierdziele kotlecika i polece z psiem na spacerek 🙂

a w jakim sosie daj przepis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja laski usiadłamw koncu bo nie daję rady.Prania narobiłam wszystkie linki w ogródku zawieszone i przed domem stoi cala suszarka heh...obiad sie powoli gotuje a Kasia teraz musi odpoczac bo juz sie Mały buntuje chyba...
Moniczko masz racje ze zabierzesz się za wszystko po przeprowadzce,mnie kusilo wczesniej a nie mialabym gdzie tego trzymac a ze pokoj malego gotowy a maz jutro przywiezei komode to sie wzielam,matke zatrudnie do prasowania heh i sie zaraz pouklada...
Taka piekna pogoda,tyle chcialabym zrobic...a nie moge,nogi mi odmawiaja posluszenstwa i jakies dziwne skurcze i kucie w kroczu jak wieszalam pranie...a wczoraj jakie skurcze wieczorem mialam,tak sie wystraszylam i malo co nie plakalam... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

manki napisał(a):
No ja laski usiadłamw koncu bo nie daję rady.Prania narobiłam wszystkie linki w ogródku zawieszone i przed domem stoi cala suszarka heh...obiad sie powoli gotuje a Kasia teraz musi odpoczac bo juz sie Mały buntuje chyba...
Moniczko masz racje ze zabierzesz się za wszystko po przeprowadzce,mnie kusilo wczesniej a nie mialabym gdzie tego trzymac a ze pokoj malego gotowy a maz jutro przywiezei komode to sie wzielam,matke zatrudnie do prasowania heh i sie zaraz pouklada...
Taka piekna pogoda,tyle chcialabym zrobic...a nie moge,nogi mi odmawiaja posluszenstwa i jakies dziwne skurcze i kucie w kroczu jak wieszalam pranie...a wczoraj jakie skurcze wieczorem mialam,tak sie wystraszylam i malo co nie plakalam... 🤢
bo ponoc nie wolno zbyt dlugo rak do gory trzymacManki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też już zrobiłam co miałam zrobić. Chętnie bym się gdzieś przeszła i z kimś znajomym spotkała bo nie lubię samotnych spacerów, ale wszyscy w pracy 😞. Z teściową nie chce mi się zbytnio siedzieć i gadać 😞, jak ja bym chciała być na swoim 😞 chyba sobie po prostu na balkonie posiedzę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nadrobiłam w koncu zaległości w czytaniu 😜 😜 😜
Fijolku kochana,główka do góry,wiem co przezywasz...rozumiem Cie doskonale...ale co zrobic...ale nie długo bedzie po i bedziesz zadowolona i zdarzysz wszystko urzadzic i spakowac sie do szpitala,a torba pewnie jeszcze dlugo bedzie na ciebie czekac.
Olu dziekuje kochana,tez o tym slyszalam i czytalam wiec dzis juz spokoj z praniem,reszta jutro i koniec 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sie wkurwilam ze szok 🤨pisze przyjaciolke(tez jest w ciazy i ma termin na maja)i pokazuje foto wozka a ona zle zrozumiala co ja napisalam albo zel przeczytala i napisala ze no wez przestan takiego wozka jabym nigdy nie kupila..kurwa jak mi sie przykro zrobilo 😞 poczulam sie jakbym kupila cos lumpeksowego dla dziecka 😞 ona kupila tego na pojedynczej ramie.. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
tak sie wkurwilam ze szok 🤨pisze przyjaciolke(tez jest w ciazy i ma termin na maja)i pokazuje foto wozka a ona zle zrozumiala co ja napisalam albo zel przeczytala i napisala ze no wez przestan takiego wozka jabym nigdy nie kupila..kurwa jak mi sie przykro zrobilo 😞 poczulam sie jakbym kupila cos lumpeksowego dla dziecka 😞 ona kupila tego na pojedynczej ramie.. 😞

Olka nie przejmuj sie kazdy kupuje taki jaki mu sie podoba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Joasia1988 napisał(a):
Ja też już zrobiłam co miałam zrobić. Chętnie bym się gdzieś przeszła i z kimś znajomym spotkała bo nie lubię samotnych spacerów, ale wszyscy w pracy 😞. Z teściową nie chce mi się zbytnio siedzieć i gadać 😞, jak ja bym chciała być na swoim 😞 chyba sobie po prostu na balkonie posiedzę...

no ja tez mam ten problem nie ma z kim isc na spacer ale biore sluchawki slucham radia i samotnie spaceruje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
tak sie wkurwilam ze szok 🤨pisze przyjaciolke(tez jest w ciazy i ma termin na maja)i pokazuje foto wozka a ona zle zrozumiala co ja napisalam albo zel przeczytala i napisala ze no wez przestan takiego wozka jabym nigdy nie kupila..kurwa jak mi sie przykro zrobilo 😞 poczulam sie jakbym kupila cos lumpeksowego dla dziecka 😞 ona kupila tego na pojedynczej ramie.. 😞



Myśle ze nie ma sie czym przejmowac, chociaz to przykre uslyszeccosik takiego od przyjaciolki,ale wózeczek jest super, i wazne Ze Tobie sie podoba, a co inni mysla to ich sprawa.... pełen looz... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
tak sie wkurwilam ze szok 🤨pisze przyjaciolke(tez jest w ciazy i ma termin na maja)i pokazuje foto wozka a ona zle zrozumiala co ja napisalam albo zel przeczytala i napisala ze no wez przestan takiego wozka jabym nigdy nie kupila..kurwa jak mi sie przykro zrobilo 😞 poczulam sie jakbym kupila cos lumpeksowego dla dziecka 😞 ona kupila tego na pojedynczej ramie.. 😞

Olus Słoneczko Nasze kochane czym Ty się przejmujesz???Każdy lubi co innego,mój wózek też nie wszystkim się podoba,wązne że my jesteśmy zadowoleni i żeby dobrze słuzył Maleństwu.Olej tą swoją "przyjaciółę" i huk...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniczka1979 napisał(a):
Olcia nie przejmuj sie ta "kolezanka"...bo na przyjaciolke to ona mi nie wyglada....
super masz wozeczek...serio... 🙂nie denerwuj sie bo nie warto... 🙂
masz buziaka 😘
no pewnie Monia masz racje 🙂 Buziaczki dla Was 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
olej kolezanke od wozka. Kazdy kupuje to co mu sie podoba i na co nas stac. A ze kolezanka ma innygust to jej problem a nie Twoj.
p.s. pochlonelam dwa batony Pawełki, posiedzialam na sloncu, ekipe wywalilam za drzwi i jest mi lepiej. Jeszcze bym sie kielicha napila... ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...