Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

nadrobiłam wkońcu zaległości... 🙂
Olcia nie denerwuj się wózio jest super.... 🙂
Fijolku spokojnie bo dzidzi to na dobre nie wyjdzie...Rozumiem Cię bo ja też najpierw się cieszę na remont a później wszystko i wszystkich przeklinam... 🤢
Co do rozstępów to ja mam na cyckach, smaruje ale narazie nie widać różnicy... 😮
muszę się troszkę ogarnąć i wybiorę się na spacerek bo u nas też pogoda super... 🙂
buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
olej kolezanke od wozka. Kazdy kupuje to co mu sie podoba i na co nas stac. A ze kolezanka ma innygust to jej problem a nie Twoj.
p.s. pochlonelam dwa batony Pawełki, posiedzialam na sloncu, ekipe wywalilam za drzwi i jest mi lepiej. Jeszcze bym sie kielicha napila... ☺️


Super ze samopoczucie już lepsze 😉Ja pojadłam imieninowego sernika mamy i tez mi troszku lepiej ale zgaga męczy i Synus jakos mało aktywny dzis...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
olej kolezanke od wozka. Kazdy kupuje to co mu sie podoba i na co nas stac. A ze kolezanka ma innygust to jej problem a nie Twoj.
p.s. pochlonelam dwa batony Pawełki, posiedzialam na sloncu, ekipe wywalilam za drzwi i jest mi lepiej. Jeszcze bym sie kielicha napila... ☺️

no widzisz... 🙂jeszcze jakbys sie usmiechnela 🙂....to dawaj polewaj co tam masz...hehehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Majster wymierzyl mi ile plytek mam kupic na kuchnie,podal liste potrzebych rzeczy i poszedl bo poki co niema co robic...jutro maz przyjedzie to kupimy potrzebne rzeczy zeby jak najszybciej skonczyc ten remont bo mnie juz wykancza...zaraz pojde pranie pozbierac bo juz wiekszosc wyschla,ale prasowanie to se odpuszcze dzis...
Patrze ze ktos nam furtke od ogrodka wyrwal i lezy 😞i kawalek siatki rozwalone 😞Młodziez wiosne poczula i lata i rozrabia ...eh...zycie na wsi wcale nie takie spokojne jak myslicie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje dziewczynki 🙂 az mi ulzylo...naprawde uwierzcie ze moglam kupic inny drozszy ..firmowy ..naparawde nie zalowalabym Anulce mojej konfortu..ale ten mi tak przypadl do gustu ze jak juz sie przypasowalam do niego to odejsc nie moglam 😉dziekuje kochane jestescie 😘 😘 😘Fijolek a co pijemy??? 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No dobra dziewuszki, czas odpocząć od komputera. Idę sobie serek homogenizowany oszamię i pomarańczę 🙂 może maluszka to troszkę ruszy i zacznie szaleć jak rano 🙂. Jutro będę ponad pół dnia w Lublinie, więc pewnie się jutro wieczorkiem odezwę. Buziaki i miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
dziekuje dziewczynki 🙂 az mi ulzylo...naprawde uwierzcie ze moglam kupic inny drozszy ..firmowy ..naparawde nie zalowalabym Anulce mojej konfortu..ale ten mi tak przypadl do gustu ze jak juz sie przypasowalam do niego to odejsc nie moglam 😉dziekuje kochane jestescie 😘 😘 😘Fijolek a co pijemy??? 😁 😁 😁


MARTINI ROSSO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fijolek napisał(a):
ola1978 napisał(a):
dziekuje dziewczynki 🙂 az mi ulzylo...naprawde uwierzcie ze moglam kupic inny drozszy ..firmowy ..naparawde nie zalowalabym Anulce mojej konfortu..ale ten mi tak przypadl do gustu ze jak juz sie przypasowalam do niego to odejsc nie moglam 😉dziekuje kochane jestescie 😘 😘 😘Fijolek a co pijemy??? 😁 😁 😁


MARTINI ROSSO
oki dodaj mi troszke lodu i skoreczki z pomarancza 😉ooo jezusiu jakie smaczne 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
ola1978 napisał(a):
dziekuje dziewczynki 🙂 az mi ulzylo...naprawde uwierzcie ze moglam kupic inny drozszy ..firmowy ..naparawde nie zalowalabym Anulce mojej konfortu..ale ten mi tak przypadl do gustu ze jak juz sie przypasowalam do niego to odejsc nie moglam 😉dziekuje kochane jestescie 😘 😘 😘Fijolek a co pijemy??? 😁 😁 😁


MARTINI ROSSO

no to siup dziewczynki do dna za nasze humory 🙂 hehehehe....
to chyba przesilenie wiosenne 😉 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniczka1979 napisał(a):
ej dziewczyny a u mnie w mieszkanku okno otwarte od samego rana...i termometr w pokoju wskazuje 22 stopnie 🙂 super cieplutko,przyjemnie....czuc juz wiosne... 🙂
nom fajnie...zaraz kurtalki sie zdejmie 🙂u mnie tez ciepelko oj Monia..jak ja bym chciala spacerowac z moja ksiezniczka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniczka1979 napisał(a):
Olcia jeszcze troszeczke... 🙂 za 2 m-ce bedziemy juz szurac i sie lansowac przy naszych furkach z naszymi malenstwami 🙂 to juz za chwile...a im blizej tym bardziej sie boje.... 🤢
wiesz to moj pierwszy raz,w sensie porod 🙂
wiesz ja tez zaczynam sie bac 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniczka1979 napisał(a):
Olcia ty sie boisz??? eeeee.... 🙂ty twarda sztuka jestes-raz,dwa-juz wiesz jak to jest,juz rodzilas... 🙂a ja np nie mam pojecia jak to wyglada...rozumiesz... 🙂
wiesz kazdy sie boi chyba...kazdy porod jest inny ja wiem ze ja twarda sztuka..boje sie przez ta cukrzyce czy bedzie wszystko oki...boje sie samotnosci i obcych ludzi,jezyka..czekania na meza kiedy dojedzie...to moje obawy i oczywiscie ze bedzie dlugo i bolesnie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
Moniczka.. ja tez powoli łapie stresa.. że poród coraz bliżej.. 😮 😮

oj to wszystkie chyba juz to bardzo przezywamy.... 🙂
mam niusa!!!!!! 🙂
dzasta juz po usg 🙂
maly wazy 2062g i ma ulozenie posladkowe.... i sie nasz gluptasek tym zamartwia...ze takie ulozenie...poza tym wszystko dobrze,wieczorkiem pewnie napisze wiecej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...