Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

a teraz ide wstawic mezowi kasze i bardzo Was caluje i bede tesknila ale lece moje kochane pa p ado jutraaaaaa 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
a teraz ide wstawic mezowi kasze i bardzo Was caluje i bede tesknila ale lece moje kochane pa p ado jutraaaaaa 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘


no własnie i o to mi chodziło kochana....papapap.. 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
beata2186 napisał(a):
ola1978 napisał(a):
moniczka1979 napisał(a):
Olcia jesli chodzi o ulozenie twojej malej to juz moze byc obrocona glowka w dol...jak najbardziej...a ty mialas jakie polozenie??
moj maly byl oki obrocony...ale moja mala chyba jest nie obrocona bo kopie mnie pod cyckami i konczy na pipce 🙂


ja tez tak mam hhee 😜 ale na usg mi lekarz pokazal ze to pod zebrami kopniecia to nozkami dzidzius robi a to na pipce to raczkami uderza....bo jest obrocony glowka w dol wiec sama tez tak sadzilam...ale fajnie to wygladalo jak pokazywal....

wlasnie to chcialam powiedziec Oli. 🙂 ja czuje jak mi Fasola pod zebra wchodzi. zdecydowanie mocniejsze ruchy czuje pod zebrami bo mnie pietkami uderza (lezy kregoslupem do mojego brzucha). a raczkami czasmi uderza w moj pecherz.. ał.


fijolku, moj Synek tez na pecherz tak naciska!!! czasem czuje jakbym miala zaraz w majtki zrobic!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
moniczka1979 napisał(a):
ja tez zaraz znikam bo siorka juz idzie do mnie...takze w razie co to pozniej zajrze...trzymta sie laski... 😉 hehehe... 😘 😘 😘


pa kochana lap buziaka i milej pogawedki 😘

mmmmmm beti jaki slodziak mmmmmmchce jeszcze....hehehe
😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniczka1979 napisał(a):
beata2186 napisał(a):
moniczka1979 napisał(a):
ja tez zaraz znikam bo siorka juz idzie do mnie...takze w razie co to pozniej zajrze...trzymta sie laski... 😉 hehehe... 😘 😘 😘


pa kochana lap buziaka i milej pogawedki 😘

mmmmmm beti jaki slodziak mmmmmmchce jeszcze....hehehe
😘




mmm nie kus kochana bo sie nie odkleje.... 😜 albo znow mi cos poleci hahhahahha 😘 😘 masz i musi ci starczyc 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
moniczka1979 napisał(a):
beata2186 napisał(a):
moniczka1979 napisał(a):
ja tez zaraz znikam bo siorka juz idzie do mnie...takze w razie co to pozniej zajrze...trzymta sie laski... 😉 hehehe... 😘 😘 😘


pa kochana lap buziaka i milej pogawedki 😘

mmmmmm beti jaki slodziak mmmmmmchce jeszcze....hehehe
😘




mmm nie kus kochana bo sie nie odkleje.... 😜 albo znow mi cos poleci hahhahahha 😘 😘 masz i musi ci starczyc 😜

z jezorem odrazu????hehehe och .... prrrrrrr szaaaaaalona 😁 hehehe
stawiam KROPE 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej jestem wczesniej bo decyzja o kredycie doiero jutro 😠
wiec tak teoretycznie niema sie co martwic bo u wielorodek mlody ma czas do zaczecia akci porodowej bardziej martwi mnie ta niepewnosc jutro mam wizyte wiec sie okaze co zleci moja pani dotor pewnie jakas kontrola i kolejne usg za jakis czas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie ponownie kochane!
Olcia nie przejmuj sie opinia kolezanki na temat wozka, ja tez mam wozek polskiego producenta, nie wiele o nim pisze w internecie ale powolalam sie na opinie innych mam i pana w sklepie 🙂 a swoja droga szkoda ze w internecie sa opinie i wiadomosci tylko na temat wozkow powiedzmy powyzej 1tys, a jesli kogos na niego nie stac?????
Fijolku no mam nadzieje ze juz humorek troszke lepszy, niestety my ciezarne tak mamy latwo nas wyprowadzic z rownowagi, wiem to po sobie wystarczy nie takie zagranie,slowo i sie we mnie gotuje!
Justiks gratuluje zdrowego i duzego dzieciaczka, ciekawe jak bedzie u mnie, jutro o tej porze bede juz po wizycie 🙂
A poki co stawiam (.) i ide sie polozyc bo od wczoraj mnie boli lewy bok i jakos mi tak z tym ciezko. No to co trzymajcie sie i buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochane Majóweczki - ale poszalałyście. od wczoraj nocy mialam do nadrobienia 43 strony. rano mialam badania a pozniej pospotykalam się ze znajomymi i zleciał cały dzień. dopiero wróciłam do domciu. dzidzia waży prawie 1600 - ale ja tam mało co widziałam na tym usg. i znów trafiłam na beznadziejną dr. ostatnio siała panikę że za mało wód płodowych - a było w normie. a teraz zaczęła krzyczeć, że dzidzia jest za mała - i mówi " ona ma teraz wymiary idealne do 30 -31 tygodnia". a ja mówie - no bo własnie to jest 30 tydzien - a ona - "acha. bo przez moment wydawało mi sie, że bardziej zaawansowana ciąża"/ech głupia baba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do mojego opadajacego brzucha to od poczatku ciazy mam go nisko, wszyscy aby mowili a co Ty masz tak nisko brzuch? 😮 moze akurat tak mam ulozone cialo ;p z 2 tygodnie mam usgi badania zobaczymy co powiedza 🙂 jak dzisiaj bylam na dworzu i tyle matek wyszlo z wozkami to ja im zazdroszcze i tez bym juz chciala 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heja.A ja tak na raty wpadam.Bardz szybko sie ostatnio mecze i co 15 minut musze usiasc.Tez skarb mnie pod piersiami kopie i konczy pod brzuszkiem 🙂 Zamowilam sobie poduszke podluzna pod bok i na karmienie. Okropnie zle sypiam w nocy 🤔 i chodze jak mara w dzien.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...