Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

a jak to jest z cesarka Justynka..boz tego co wiem (z przypadkow kolezanek)to jezeli doktor decyduje o cesarce to podaje termin kiedy do szpitala i kiedy i o ktorej godzinie ja wykona tak???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
a jak to jest z cesarka Justynka..boz tego co wiem (z przypadkow kolezanek)to jezeli doktor decyduje o cesarce to podaje termin kiedy do szpitala i kiedy i o ktorej godzinie ja wykona tak???


Olcia niewiem nie mialam nigdy cesarki najgorsze jest to ze tu moze do konca byc niewiadoma bo podobno jeszcze podczas akcji porodowej moze zmienic pozycje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justiks23 napisał(a):
ola1978 napisał(a):
a jak to jest z cesarka Justynka..boz tego co wiem (z przypadkow kolezanek)to jezeli doktor decyduje o cesarce to podaje termin kiedy do szpitala i kiedy i o ktorej godzinie ja wykona tak???


Olcia niewiem nie mialam nigdy cesarki najgorsze jest to ze tu moze do konca byc niewiadoma bo podobno jeszcze podczas akcji porodowej moze zmienic pozycje

Olcia jesli jest wskazanie do cesarki to lekarz ustala termin w ktorym masz sie stawic do szpitala...ale chyba nie podaje w jakich godzinach...z tego co wiem... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wismar86 napisał(a):
ola1978 napisał(a):
jakos kiepsko sie dzisiaj czuje 😞nic mnie nie boli a jaks jestem do bani;(




Ja wczoraj mialam taki"słaby" dzień dzisisja juz jest lepiej.... mimo ze nocka zarwana....
ja tez jakos dziwnie spie..i podczas snu podkladam chyba rece pod glowe bo rano mnie tak nadgarstki bola strasznie 😞 masakra 😞....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiecie..mnie mala nie kopala pod cyckami moze tak od 2 tyg zaczela..wiec moze i ona jest odwrocona juz glowka w dol...a wiecie ze mam jutro wizyte...i dostaje skierowanie na 3d i 4d poniewaz musze przejsc kontrole(ze wzgledu na cukrzyce)...mimo iz to fajne przezycie..to tym razem sie obawiam...wiec jutro ginekolog a on da mi terminek na usg..i bede jechala juz z mezem na badania...wiec zawsze razniej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
wismar86 napisał(a):
ola1978 napisał(a):
jakos kiepsko sie dzisiaj czuje 😞nic mnie nie boli a jaks jestem do bani;(




Ja wczoraj mialam taki"słaby" dzień dzisisja juz jest lepiej.... mimo ze nocka zarwana....
ja tez jakos dziwnie spie..i podczas snu podkladam chyba rece pod glowe bo rano mnie tak nadgarstki bola strasznie 😞 masakra 😞....

kochana cos mi sie wydaje ze masz to co ja....tzw.zespol ciesni nadgarstka....tez mnie bola...lewy tylko po nocy,a prawy caaaly dzien i to coraz bardziej....to podobno mija po ciazy,ewentualnie po karmieniu...podobno...a moj gin nawet mnie nastraszyl ze jak nie minie to operacja czeka... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
wismar86 napisał(a):
ola1978 napisał(a):
jakos kiepsko sie dzisiaj czuje 😞nic mnie nie boli a jaks jestem do bani;(




Ja wczoraj mialam taki"słaby" dzień dzisisja juz jest lepiej.... mimo ze nocka zarwana....
ja tez jakos dziwnie spie..i podczas snu podkladam chyba rece pod glowe bo rano mnie tak nadgarstki bola strasznie 😞 masakra 😞....



No ja mam nadzieje ze to chwilowe i nastepne nocki juz normalnie przespie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniczka1979 napisał(a):
ola1978 napisał(a):
wismar86 napisał(a):
ola1978 napisał(a):
jakos kiepsko sie dzisiaj czuje 😞nic mnie nie boli a jaks jestem do bani;(




Ja wczoraj mialam taki"słaby" dzień dzisisja juz jest lepiej.... mimo ze nocka zarwana....
ja tez jakos dziwnie spie..i podczas snu podkladam chyba rece pod glowe bo rano mnie tak nadgarstki bola strasznie 😞 masakra 😞....

kochana cos mi sie wydaje ze masz to co ja....tzw.zespol ciesni nadgarstka....tez mnie bola...lewy tylko po nocy,a prawy caaaly dzien i to coraz bardziej....to podobno mija po ciazy,ewentualnie po karmieniu...podobno...a moj gin nawet mnie nastraszyl ze jak nie minie to operacja czeka... 🤨
wrrr a to nie jest od spania ze sie podklada...bo ja spie z rekami pod glową i mi cierpnie i dlatego i co teraz Moniczka??/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
moniczka1979 napisał(a):
Ola a teraz cie pobolewa???
tak tera zprawa reka w zgieciu w nadgrarstku 😞

no wiec sama sobie odpowiedz....jak ci reka dretwieje to trzyma tak dlugo????raczej nie....tak wiec ja uwazam ze to jest to co ja mam....i nie jest to od tego ze spisz z rekoma pod glowa....niestety...zapytaj sie jutro lekarza,powiedz mu ze przypuszczasz ze masz zespol ciesni nadgarstka i co on na to....mi nic nie zalecal,powiedzial ze to minie po porodzie a jak nie to operacyjnie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniczka1979 napisał(a):
ola1978 napisał(a):
moniczka1979 napisał(a):
Ola a teraz cie pobolewa???
tak tera zprawa reka w zgieciu w nadgrarstku 😞

no wiec sama sobie odpowiedz....jak ci reka dretwieje to trzyma tak dlugo????raczej nie....tak wiec ja uwazam ze to jest to co ja mam....i nie jest to od tego ze spisz z rekoma pod glowa....niestety...zapytaj sie jutro lekarza,powiedz mu ze przypuszczasz ze masz zespol ciesni nadgarstka i co on na to....mi nic nie zalecal,powiedzial ze to minie po porodzie a jak nie to operacyjnie....
boze jak sie wystraszylam teraz...no masz racje wsumie tak dlugo nie boli....sluchaj ale to nie grozi jakas amputacja czy czyms 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
moniczka1979 napisał(a):
ola1978 napisał(a):
moniczka1979 napisał(a):
Ola a teraz cie pobolewa???
tak tera zprawa reka w zgieciu w nadgrarstku 😞

no wiec sama sobie odpowiedz....jak ci reka dretwieje to trzyma tak dlugo????raczej nie....tak wiec ja uwazam ze to jest to co ja mam....i nie jest to od tego ze spisz z rekoma pod glowa....niestety...zapytaj sie jutro lekarza,powiedz mu ze przypuszczasz ze masz zespol ciesni nadgarstka i co on na to....mi nic nie zalecal,powiedzial ze to minie po porodzie a jak nie to operacyjnie....
boze jak sie wystraszylam teraz...no masz racje wsumie tak dlugo nie boli....sluchaj ale to nie grozi jakas amputacja czy czyms 🤨

nie sadze... 🙂 nie martw sie...gdzies czytalam ze czesto przy cukrzycy ciazowej ta przypadlosc wystepuje....tak wiec by sie zgadzalo...bo i ty i ja mamy cukrzyce pieprzona....a ten prawy nadgarstek u mnie tak boli ze czasem wyje z bolu jak mam cos do reki wziazc...a juz nie wspomne jak ide na kibelek...cierpie strasznie przy podcieraniu tylka....koszmar... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniczka1979 napisał(a):
justiks23 napisał(a):
ola1978 napisał(a):
a jak to jest z cesarka Justynka..boz tego co wiem (z przypadkow kolezanek)to jezeli doktor decyduje o cesarce to podaje termin kiedy do szpitala i kiedy i o ktorej godzinie ja wykona tak???


Olcia niewiem nie mialam nigdy cesarki najgorsze jest to ze tu moze do konca byc niewiadoma bo podobno jeszcze podczas akcji porodowej moze zmienic pozycje

Olcia jesli jest wskazanie do cesarki to lekarz ustala termin w ktorym masz sie stawic do szpitala...ale chyba nie podaje w jakich godzinach...z tego co wiem... 🙂


Dżem doberek 🙂 Z tego co ja wiem bo moja koleżanka w październiku rodziła przez cesarkę to lekarz podał jej dokładnie dzień i godzinę porodu no ale przyszła rano tego dnia a o 13 miała mieć zabieg i okazało się że odesłali ją do domu bo nie było miejsca 🙂 i rodziła za dwa dni wtedy już miejsce było i też miała cesarkę na 13tą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monikato Ty masz cukrzyce jednak???wczoraj pisalam z taka fajna dziewczyna Jasią..troche mnie uspokoila ona ma cukrzyce od poczatku ciazy...masz diete i co powtorke badan?a insulina?czemu nie piszesz mi nic na ten temat...zjadlam ciastko i mialam w sobote..10.8 cukier..zobacz ile to bylo 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gusia333 napisał(a):
moniczka1979 napisał(a):
justiks23 napisał(a):
ola1978 napisał(a):
a jak to jest z cesarka Justynka..boz tego co wiem (z przypadkow kolezanek)to jezeli doktor decyduje o cesarce to podaje termin kiedy do szpitala i kiedy i o ktorej godzinie ja wykona tak???


Olcia niewiem nie mialam nigdy cesarki najgorsze jest to ze tu moze do konca byc niewiadoma bo podobno jeszcze podczas akcji porodowej moze zmienic pozycje

Olcia jesli jest wskazanie do cesarki to lekarz ustala termin w ktorym masz sie stawic do szpitala...ale chyba nie podaje w jakich godzinach...z tego co wiem... 🙂


Dżem doberek 🙂 Z tego co ja wiem bo moja koleżanka w październiku rodziła przez cesarkę to lekarz podał jej dokładnie dzień i godzinę porodu no ale przyszła rano tego dnia a o 13 miała mieć zabieg i okazało się że odesłali ją do domu bo nie było miejsca 🙂 i rodziła za dwa dni wtedy już miejsce było i też miała cesarkę na 13tą 🙂
no wlasnie moje kumpele tez co do godziny terminy mialy..ale pewnie co szpital to inaczej...to faktycznie Twoja kumpela przezyla koszmar....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
Monikato Ty masz cukrzyce jednak???wczoraj pisalam z taka fajna dziewczyna Jasią..troche mnie uspokoila ona ma cukrzyce od poczatku ciazy...masz diete i co powtorke badan?a insulina?czemu nie piszesz mi nic na ten temat...zjadlam ciastko i mialam w sobote..10.8 cukier..zobacz ile to bylo 😞

tzn ja pisalam kochana....10.8 po twojemu to duzo chyba... 🤢 oddalam juzmamie glukometr wiec teraz nie widze ale kojarze ze nie malo....
no ja po glukozie 75g mialam podwyzszony cukier,dostalam skierowanie do poradni cukrzycowej,bylam...dostalam przykladowa dietke,co jesc czego nie,i w jakich ilosciach...a teraz w czwartek mam tam spotkanie,bede sluchac wykladu i nie wiem co tam jeszcze...i pewnie dadza glukometr...i na ostra diete....i zobaczymy...insulina to ewentualnie jak bede miala wysokie cukry podczas stosowania diety chyba...mam nadzieje ze nie bedzie takiej potrzeby... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia..po jednym ciastku to bylo..wlasnie sprawdzilam 194..masakra wiec widzisz jak szybko mi skacze...ale dziekuje Ci kochana za otworzenie oczu co do nadgarstkow ja sie ludzilam ze to odgniecienie po spani czy cos 😞a tu takie klocki..mowisz ze to przy cukrzycy jest???mowic jutro lekarzowi czy nie mowic sama nie wiem 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej brzuchy widze ze u mnie ciąża to stan naturalny i błogosławiony 😁 bo nic mi nie dolega ani plecy mnie nie bolą ani nogi jedynie po 2 h spaceru troszke zaczynam je czuć a zgaga zniknęła odkąd jem mniej i unikam smażonego no i noce przesypiam jak małe dziecko 🙂 dzisiaj badania już odbebnione i wieczorkiem wizyta i usg w końcu ciekawe jak tam nasz junior 🙃 no i jutro kolejne zajecia w SR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...