Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

dzinsy tez tam sa..kupilam takie streczowe z takim wysokim stanem..na ciaze ..do adidaskow super sie nosi...sa szare i czarne po 10 ero wiec u nas po 40 zl pewnie 🙂naprawde rewelacja..a oplaca Ci sie dzinsy kupowac na te pare tyg?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
dzinsy tez tam sa..kupilam takie streczowe z takim wysokim stanem..na ciaze ..do adidaskow super sie nosi...sa szare i czarne po 10 ero wiec u nas po 40 zl pewnie 🙂naprawde rewelacja..a oplaca Ci sie dzinsy kupowac na te pare tyg?


no wlasnie moj maz to samo mowi...ae dupcia po porodzie tak szybko mi sie nie zmniejszy a teraz tez zostaja tylko dresiki i adidaski do noszenia....a jak robi sie cieplo fajnie tak jak wczoraj to chcialam wiosenne butki ubrac koszule kupilam sliczna w kwiaty i ona bardziej wlasnie do legginsow lub jeansow....kurde sama juz nie wiem...zalamalam sie rozmiarem moim i wygladem....a kiedys myslalalm ze w ciazy bede dbac zeby tyle nie przytyc i co....ponad 20 kg juz buuu ;/ 😞 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beata2186 napisał(a):
ola1978 napisał(a):
dzinsy tez tam sa..kupilam takie streczowe z takim wysokim stanem..na ciaze ..do adidaskow super sie nosi...sa szare i czarne po 10 ero wiec u nas po 40 zl pewnie 🙂naprawde rewelacja..a oplaca Ci sie dzinsy kupowac na te pare tyg?


no wlasnie moj maz to samo mowi...ae dupcia po porodzie tak szybko mi sie nie zmniejszy a teraz tez zostaja tylko dresiki i adidaski do noszenia....a jak robi sie cieplo fajnie tak jak wczoraj to chcialam wiosenne butki ubrac koszule kupilam sliczna w kwiaty i ona bardziej wlasnie do legginsow lub jeansow....kurde sama juz nie wiem...zalamalam sie rozmiarem moim i wygladem....a kiedys myslalalm ze w ciazy bede dbac zeby tyle nie przytyc i co....ponad 20 kg juz buuu ;/ 😞 🥴
przestan..pewnie i tak wygladasz slodko 🙂nie martw sie zobacz to tylko 8 tyg ..polatasz w legiinsach i adidaskach i jak urodzisz kupisz sobie normalne dzinsy...szybko sie zgubi ..zobaczysz 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aneczka1983 napisał(a):
Wiecie co szukam wieszaków na małe ubranka.. w sklepach nie maja(OBI ,JYSK) ... moze ktoras w Was kupowała????
nie wiem Anusia..ja pozabieram z kika u nas ze sklepu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
Wiecie co szukam wieszaków na małe ubranka.. w sklepach nie maja(OBI ,JYSK) ... moze ktoras w Was kupowała????


tez mi sa potrzebne tylko w anglii pelno tego musze tylko do sklepu ruszyc bo nei mam gdzie malej sweterkow wieszac 🙂 moze popatrz na allegro 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
beata2186 napisał(a):
ola1978 napisał(a):
dzinsy tez tam sa..kupilam takie streczowe z takim wysokim stanem..na ciaze ..do adidaskow super sie nosi...sa szare i czarne po 10 ero wiec u nas po 40 zl pewnie 🙂naprawde rewelacja..a oplaca Ci sie dzinsy kupowac na te pare tyg?


no wlasnie moj maz to samo mowi...ae dupcia po porodzie tak szybko mi sie nie zmniejszy a teraz tez zostaja tylko dresiki i adidaski do noszenia....a jak robi sie cieplo fajnie tak jak wczoraj to chcialam wiosenne butki ubrac koszule kupilam sliczna w kwiaty i ona bardziej wlasnie do legginsow lub jeansow....kurde sama juz nie wiem...zalamalam sie rozmiarem moim i wygladem....a kiedys myslalalm ze w ciazy bede dbac zeby tyle nie przytyc i co....ponad 20 kg juz buuu ;/ 😞 🥴
przestan..pewnie i tak wygladasz slodko 🙂nie martw sie zobacz to tylko 8 tyg ..polatasz w legiinsach i adidaskach i jak urodzisz kupisz sobie normalne dzinsy...szybko sie zgubi ..zobaczysz 😁 😁 😁


no tak ale ostatnio tak myslslam ze przeciez po porodzie szybko sie zgubi ale BRZUCH a DUPA?? i UDA zostana i to mnie przerazilo....i dlatego etraz dola mam moglam nie isc na zakupy bym miala dobry humor a tak...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beata2186 napisał(a):
no mam termin 21 maj ale lekarz nadal twierdzi ze urodze tydzien lub dwa wczesniej...matko mam nadzieje ze szybko zrzuce te kilosy bo na nogi dupe patrzec juz nie moge...ale wam truje co...
mi na 3d i 4d powiedzial 9 maja..wiec tez nie wiem co myslec 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja to po ciazy to zapewne wroce do swojej wagi - 40kg. moja siostra w ciazy to przytyla najwecej do wagi 57kg i po ciazy od razu wrocila do swojej wagi. U mnie widac tylko brzuch i troszke dupci dostalam tak to jak bylam 'chudzina' to jestem 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beata2186 napisał(a):
no chyba to oleje tylko chodzi o to ze przez duzy tylek do leginsow fajnie wygladaja kozaki a nie balerinki hehe....na przyklad......

Ola
no mi tez ostatnio z usg wyszło 9 maj ehhe....
hehe no to widzisz podobnie..tylko ze u mnie chyba ze wzgledu na cukrzyce Ania moze byc wieksza...i dlatego moze termin inny wychodzi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ale moj nie wychodzi na to ze jest duzy z usg a patrzac na brzuszek to na ten tydzien mam ogromny i opuszczony....eh w sumie okaze sie moze maluszkom bedzie tam dobrze i przesiedza termin (oby nie 😜 ) dobra ja znow uciekam dziwuszki....mialam porzadek w szafie robic ale nie chce nawet patrzec na rzeczy sprzed ciazy bo tylko dola lapie.....hehe ide poprzytulac sie do mezulka moze mi sie poprawi...cos w tv obejrze...potem zajrze do was...buziaki 3maj cie sie.... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam brzuszki, zaraz zacznę nadrabiać zaległości 🙂. Byłam dziś w szpitalu w którym chciałabym rodzić. Co prawda kobitka nie miała zbyt wiele czasu, ale i tak dowiedziałam się najważniejszych rzeczy 🙂. Po powrocie strasznie rozbolała mnie głowa więc położyłam się spać. Miłego popołudnia brzuszki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Joasia1988 napisał(a):
Witam brzuszki, zaraz zacznę nadrabiać zaległości 🙂. Byłam dziś w szpitalu w którym chciałabym rodzić. Co prawda kobitka nie miała zbyt wiele czasu, ale i tak dowiedziałam się najważniejszych rzeczy 🙂. Po powrocie strasznie rozbolała mnie głowa więc położyłam się spać. Miłego popołudnia brzuszki 🙂


My wczoraj bylismy na wycieczce po szpitalu 😁 Joasia nie wiem jak Ty ale ja jakos tak wszytsko sobie w głowie poukładałam, teraz bedziemy wiedziały co gdzie i jak.. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
ja od poczatku ciazy chodze w legginsach bo o jeansach nawet nie marze aby sie teraz zmiescic, ale powiedzialam ze jak urodze to na legginsy nie spojrze bardzo dlugooooooo 😁


ja do polowy lutego nosiłam swoje jeansy - a teraz to tylko leginsy 🙂 wygodne co prawda ale powiem szczerze ze tez juz mam ich dość. ale myślę ze ciuchów ciążowych ni warto już mi kupować. choć powiem szczerze, że żadnego ciucha ciążowego nie kupiłam. ale na koniec kwietnia idę na wesele - i wtedy niestety muszę kupić sukienkę na jeden raz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...