Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witajcie Kochane! ja mam dzis wizyte popoludniu i juz cala noc nie moglam spac, wyobrazalam sobie ja i przysnilo mi sie ze dostalam skierowanie na przyszla srode a w czwartek 21 mieli mnie kroic bo i tak szyjka juz skrocona i minimalne rozwarcie - ciekawe czy cos z tego sie spelni?? a moze przepowiednia fijolka 16-17 kwietnia bedzie dotyczylo ktorej z nas?? nie wiem sama juz, mam troszke zaprzatnieta glowe tym wszystkim, ze to coraz blizej.
nadrobilam wasze zaleglosci i powoli sie zbieram, coprawda wizyta dopiero na 17.40 ale musze jeszcze pozalatwiac troche spraw na miescie i wpasc do mamy bo czeka mnie tam pare zaleglych przesylek - koszula do karmienia i 2 biustonosze. procz tego czekam jeszcze na pare rzeczy, pamietam jak wozek przyszedl - klocek powiem wam,klocek. no nic zjem sniadanko, ubiore sie pojde z psem i znikam,ale obiecuje odezwac sie po wizycie pewnie kolo 19-20. buziaki moje drogie i do uslyszenia, milego dnia. 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hussi31 napisał(a):
Witajcie Kochane! ja mam dzis wizyte popoludniu i juz cala noc nie moglam spac, wyobrazalam sobie ja i przysnilo mi sie ze dostalam skierowanie na przyszla srode a w czwartek 21 mieli mnie kroic bo i tak szyjka juz skrocona i minimalne rozwarcie - ciekawe czy cos z tego sie spelni?? a moze przepowiednia fijolka 16-17 kwietnia bedzie dotyczylo ktorej z nas?? nie wiem sama juz, mam troszke zaprzatnieta glowe tym wszystkim, ze to coraz blizej.
nadrobilam wasze zaleglosci i powoli sie zbieram, coprawda wizyta dopiero na 17.40 ale musze jeszcze pozalatwiac troche spraw na miescie i wpasc do mamy bo czeka mnie tam pare zaleglych przesylek - koszula do karmienia i 2 biustonosze. procz tego czekam jeszcze na pare rzeczy, pamietam jak wozek przyszedl - klocek powiem wam,klocek. no nic zjem sniadanko, ubiore sie pojde z psem i znikam,ale obiecuje odezwac sie po wizycie pewnie kolo 19-20. buziaki moje drogie i do uslyszenia, milego dnia. 😘 😘 😘


hej hussi ja tez mam dzis wizyte 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiagwiazdka napisał(a):
witajcie! rano weszlam, kliknelam i necik mi padl! 😮 😮 😮 😮 wrrrr...
ale juz jest OK! 🙂 znow moge poklikac z Wami!
ja tez chyba jestem uzalezniona od Brzuszka! 🤪
rano jak wstaje to pierwsze co kanapeczka i Brzuszek 😁

Martyna, co Ci tam kurier poprzywozil??? to juz wszystko dostarczone?? 🙂 🙂 🙂

Fijolku, piszesz o lekarzu Struzyckim 🙂
moja kolezanka z Polski tez do niego cala ciaze jezdzila do Lodzi i teraz inna kolezanka, ktora jest w 4 miesiacu, tez wybrala sobie jego! mowia, ze jest super! 🙂
ta 1 kolezanka miala porod prywatnie, nie w szpitalu, tylko tam w tej klinice- nie wiem jak sie nazywa i ta 2 chyba tez bedzie rodzic prywatnie u niego! ale to duuuuza kasa! chyba sam porod 3000 lub 4000 zl!!! jakos tak! szok!



Kasiu ja chodzę do Stużyckiego od początku ciąży...i powiem Ci że nic nie wiem o klinice...ma prywatny gabinet w łodzi i do tego pracuje w szpitalu w pabianicach...jakiś czas temu odszedł z madurowicza...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a u nas calkiem ladniutko sie robi, pogoda zaczyna sie poprawiac,wiec samopoczucie tez lepsze, nawet katar zaczyna oprzechodzic....
ja niestety wizyte mam dopiero 21kwietnia wiec bede musisla poczekac na jakies wiadomosci o Maluszku.... ale skoro wszytsko jest oki, to po co tak czesto na wizyty chodzic....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja właśnie wróciłam od tygodniowej Gabrysi!!!
jeeeej... dziewczyny, mimo, że widziałam ją wcześniej na zdjęciach, to dopiero jak zajrzałam do łóżeczka to dotarło do mnie, że kolejna żywa istotka jest na tym świecie! Takie minki trzaskała... uśmiechała się przez sen, a to czkawki dostała, a to sobie prykła... normalnie SZOK 🙂 ŚLICZNA!!!

A co do chodzenia w ciąży latem to pamiętam jak znajomi mi opowiadali, że L. leżała już w 9-tym miesiącu nago na łóżku (koniec lipca) a mąż ją mokrymi prześcieradłami nakrywał i mówił: "nie umieraj wielorybie" 😁

Teraz juz jestem po obiadku, troszkę poleżę i biorę się za licencjat... bo masakra z tym jest....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiagwiazdka napisał(a):
Joasia1988 napisał(a):
Witam wtorkowo. Zaległości nadrobione 🙂. Ja od 6 na nogach, nocka trochę kiepska, ale jakoś dam radę. Idę się wykąpać a potem pomyje regały bo się troszkę zakurzyły. Mąż pomalował fragment podłogi, jak wróci z pracy to porozstawiają z teściem meble tam gdzie pomalowane, a potem będzie kończył. Myślę że za jakieś dwa dni wrócimy do naszego pokoju. Balkon cały czas otwarty na oścież więc może w miarę szybko wywietrzeje zapach farby.
Zajrzę do Was później.
Miłego dnia


Joasiu, staraj sie nie wdychac tych smrodow! najgorszy to ten lakier do podlogi!!! nie powinno Cie tam byc na ten czas, bo to jest straszny smrod!! 😮


Staram się kochana, staram się, ale mimo wszystko troszkę czuć ten smród w domu.
Ja też się wykąpałam i od razu przyjemniej, brwi też mniej więcej równo wyskubane 🙂.
Gosiu, mnie też się zdarzają takie kłucia tam na dole...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
dziewczynki, nie wiem.. cos za mna chodzi data 16-17 kwiecien... ehh
mam w sobie taki wewnetrzny niepokoj.. nie potrafie tego wyjasnic. 😮


Fijołku chodziło mi o ten wpis .
Przepraszam jeżeli źle go odebrałam ale wydawało mi sie że troszkę się martwisz i niepokoisz .
Buźka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
uffff, troszke usiadlam! prasuje i prasuje, ale juz prawie koniec 🙂 postanowilam zjesc jogurcika i banana i zajrzec do Was oczywiscie!! 🙃

ja ugotowalam dzis rosolek 🙂 jakos nie chodzil wczesniej za mna, ale wczoraj zachcialo mi sie i maz tez sie ucieszyl bo juz dlugo nie jadl 😜 hehe 🙂

Martyna, ale mnie rozbawilas tym WIELORYBEM!!! 😁

Gosiu, ja te klucia w p... tez mam 🤢 czasem jak mnie zlapie to isc nie moge!

Antenka, to moze o innym Struzyckim mowimy! 😉 az zapytam jak bedziemy rozmawiac na skeypie 🙂 🙂

Aneczka i jak zalozylas juz posciel i baldachim itd..??? bo ja mam ochote w tym tygodniu 🙂 🙂
zakladamy??? 😉
ja tez dzis mam powera, wiec postanowilam to wykorzystac i cokolwiek porobic w domku! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...