Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
joma napisał(a):
martyna_czaro napisał(a):
monalissa napisał(a):
dzizas musze wstac bo żebra zaraz mi gardłem wypchnie no co za syn 😁

Monika czuję to samo 😁 😁 żebra zaraz mi wyjdą na zewnątrz 😁 już nie wiem jak się ułożyć 🤨

A wiecie...ja jakoś nigdy nie czuję Dzidka tak wysoko w żebrach...
Raczej napiera mi główką w dół - chyba chce się ewakuować 😁

Wczoraj, to tak głęboko i wysoko była pod żebrami, że szok 😁 już czekam aż mi opadnie ten brzuch...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

martyna_czaro napisał(a):
joma napisał(a):
Antenka222 napisał(a):
Ciekawe jak tam nasze kwietniowe mamusie cos się nie pokazują... 🤨

Ja i tak podziwiam, że w ogóle się pokazują 😉

Ciekawe, jak to z nami będzie 🙂 🙂

no właśnie... 😉 jak to będzie to się okaże.. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale sie objadłam... mniam mniam... stwierdziłam ze musze teraz pojesc rzezcy ktore przy karmieniu powinno sie odstawic 😁 a mi brzuch sie napina co 10 min srednio ale bez bólu.. tzn ból kregosłupa cały czas jest.. bo sie dzis z mope nalatałam.. i badz tu człowieku madry ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ej ej ej brzuchatki ja i gosia caly czas sie pokazujemy, justiks nie pisze bo jest pewnie jeszcze w szpitalu z Fabiankiem a co do reszty to nie mam pojecia. dacie rade zawsze znajdzie sie chwila tylko dla was ktora ja postanawiam wykorzystac m.in na brzuszek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Na pewno jak będzie lato i ciepło to w domku nie będziemy siedzieć, więc tak czy tak będzie mniejszy ruch na Brzuszku 😉
Ja już nie mogę doczekać się wakacji i urlopu nauczycielskiego mojego Męża 😉
Tylko weekendy niestety osobno...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hussi31 napisał(a):
ej ej ej brzuchatki ja i gosia caly czas sie pokazujemy, justiks nie pisze bo jest pewnie jeszcze w szpitalu z Fabiankiem a co do reszty to nie mam pojecia. dacie rade zawsze znajdzie sie chwila tylko dla was ktora ja postanawiam wykorzystac m.in na brzuszek 🙂

pewnie, że się znajdzie... 😉 właśnie ciekawe jak Monia i Ola... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
ale sie objadłam... mniam mniam... stwierdziłam ze musze teraz pojesc rzezcy ktore przy karmieniu powinno sie odstawic 😁 a mi brzuch sie napina co 10 min srednio ale bez bólu.. tzn ból kregosłupa cały czas jest.. bo sie dzis z mope nalatałam.. i badz tu człowieku madry ...

Mi też się brzuch napina.. i plecy bolą... i cały czas biorę nospę jeszcze, więc zobaczymy co to będzie od poniedziałku jak nospę odstawię... 😮 🥴
No Ty Aneczka dzisiaj przyszalałas z tym sprzątaniem 😁 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ehh jak juz sie pogoda unormuje to pewnie wiekszosc czasu na spacerkach bedziemy spedzac a brzuszek pewnie wieczorkiem 🙂
odwaliłam spacerek z psinka i małego troche ukołysałam bo juz nie tak twardo pod zebrami 🙂 ale niedługo ide smazyc placki ziemniaczane póki mozna 😁 wiec pewnie znowu sie obudzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
Martyna.. ja ost prawie codziennie mam taka akcje .. ze musze wysprzatac mieszkanie.. wyprac .. zeby było czysto na przyjscie małej... wykoncze sie jak to jeszcze długo potrwa... 😉

Tzw instynkt wicia gniazda 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
Martyna.. ja ost prawie codziennie mam taka akcje .. ze musze wysprzatac mieszkanie.. wyprac .. zeby było czysto na przyjscie małej... wykoncze sie jak to jeszcze długo potrwa... 😉

To patrz... tyle wysiłku, coś się powinno ruszyć... a Martynka pewnie chichocze w brzuszku i słucha jak mama zapiernicza z mopem po mieszkaniu 😁 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to ja mojemu powiedziałam ze jak bede w szpitalu to ma wysprzatac na nasz powrót a on na to ze na pewno nie zrobi tego tak dokładnie jak ja i bedzie ze zle wiec od razu uprzedza zebym zaraz po powrocie nie sprawdzała kątów 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
Martyna.. ja ost prawie codziennie mam taka akcje .. ze musze wysprzatac mieszkanie.. wyprac .. zeby było czysto na przyjscie małej... wykoncze sie jak to jeszcze długo potrwa... 😉

To patrz... tyle wysiłku, coś się powinno ruszyć... a Martynka pewnie chichocze w brzuszku i słucha jak mama zapiernicza z mopem po mieszkaniu 😁 🙂


hehe no napewno... oj te MArtyny 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
martyna_czaro napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
Martyna.. ja ost prawie codziennie mam taka akcje .. ze musze wysprzatac mieszkanie.. wyprac .. zeby było czysto na przyjscie małej... wykoncze sie jak to jeszcze długo potrwa... 😉

To patrz... tyle wysiłku, coś się powinno ruszyć... a Martynka pewnie chichocze w brzuszku i słucha jak mama zapiernicza z mopem po mieszkaniu 😁 🙂


hehe no napewno... oj te MArtyny 😁


hehe 🙂 no takie są uparciuchy trochę 😁 :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fijolek napisał(a):
dziewczyny a ja sie teraz tak zastanawiam, po jakim czasie zaczyna sie porod od chwili podania oksytocyny? Moze ktoras z Was wie?? 😮

mmie się wydaje, że oksy wywołuje skurcze..do tego musi byc rozwarcie na 10cm i te skurcze porodowe zamieniają sie w parte podobno od skurczy partych do wyjścia malucha na świat to jest chwilka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Antenka222 napisał(a):
fijolek napisał(a):
dziewczyny a ja sie teraz tak zastanawiam, po jakim czasie zaczyna sie porod od chwili podania oksytocyny? Moze ktoras z Was wie?? 😮

mmie się wydaje, że oksy wywołuje skurcze..do tego musi byc rozwarcie na 10cm i te skurcze porodowe zamieniają sie w parte podobno od skurczy partych do wyjścia malucha na świat to jest chwilka...

ale czy to oznacza ze jesli nie ma rozwarcia na 10cm to nie podaja oksytocyny?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fijolek napisał(a):
Antenka222 napisał(a):
fijolek napisał(a):
dziewczyny a ja sie teraz tak zastanawiam, po jakim czasie zaczyna sie porod od chwili podania oksytocyny? Moze ktoras z Was wie?? 😮

mmie się wydaje, że oksy wywołuje skurcze..do tego musi byc rozwarcie na 10cm i te skurcze porodowe zamieniają sie w parte podobno od skurczy partych do wyjścia malucha na świat to jest chwilka...

ale czy to oznacza ze jesli nie ma rozwarcia na 10cm to nie podaja oksytocyny?

podają Ci oksy wtedy pewnie dostajesz skurczy i robi się rozwarcie...u jednej rozwarcie idzie szybko a u drugiej wolniej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...