Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
manki napisał(a):
Ja mam wizytę 1 grudnia wiec może już będe na 100% wiedzieć czy chłopiec czy dziewczynka,na ostatnim usg lekarz mówił ze wydaje mu się że dziewczynka ale nie jest przekonany bo za wcześnie żeby na 100% potwierdzic jego przypuszczenie.Bez różnicy co będzie aby tylko całe i zdrowe 🙂
Ostatnio często dopada mnie ból pleców...czy któraś z Was tak miała?Czy to normalne?


ja dopiero ide 15 grudnia.. w zeszłym tygodniu byłam to miało nogi skrzyżowane i lekarz nie okreslił mówił ze mozna sie bardzo pomylic...


To dzidzia bardzo wstydliwa hihi 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
adka101 napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
manki napisał(a):
Ja mam wizytę 1 grudnia wiec może już będe na 100% wiedzieć czy chłopiec czy dziewczynka,na ostatnim usg lekarz mówił ze wydaje mu się że dziewczynka ale nie jest przekonany bo za wcześnie żeby na 100% potwierdzic jego przypuszczenie.Bez różnicy co będzie aby tylko całe i zdrowe 🙂
Ostatnio często dopada mnie ból pleców...czy któraś z Was tak miała?Czy to normalne?

ja jak sie za duzo nachodze to boli mnie z lewej stron jakby od kregosłupa.. powoli sie do tego przyzwyczajam.. zastaawiam sie co bedzie pozniej jak wiecej kilo przybedzie,, 😮


Ja mam schorzenie kręgosłupa dokładnie krzyża a więc boli cały czas a zaczyna coraz bardziej.
Powiem szczerze że czasami się boję jak przyjdzie maleństwo jak dam sobie rade bo nawet lekkie dzwigniecie czegoś sprawia mi ból.Ale będę zęby zaciskać a jakoś sobie poradzę.Już bym chciała żeby było z nami a jeszcze tak długo muszę czekać 😞


dokladnie tez bym juz chciała żeby było na świecie... mysimy jakos dawac rade 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
adka101 napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
manki napisał(a):
Ja mam wizytę 1 grudnia wiec może już będe na 100% wiedzieć czy chłopiec czy dziewczynka,na ostatnim usg lekarz mówił ze wydaje mu się że dziewczynka ale nie jest przekonany bo za wcześnie żeby na 100% potwierdzic jego przypuszczenie.Bez różnicy co będzie aby tylko całe i zdrowe 🙂
Ostatnio często dopada mnie ból pleców...czy któraś z Was tak miała?Czy to normalne?

ja dopiero ide 15 grudnia.. w zeszłym tygodniu byłam to miało nogi skrzyżowane i lekarz nie okreslił mówił ze mozna sie bardzo pomylic...


To dzidzia bardzo wstydliwa hihi 😜


koleżanki marika robiła tak przez całą ciaze... krzyzowała nóżki.. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A mozna zrobic jak moj dzidzius obrocic sie pleckami i zasnac, mimo pobudki wykonanej przez lekarza nic to nie pomoglo. Nastepna wizyta 16 grudnia mam nadzieje ze wtedy dzidzius pokaze co tam ma 🙂
Widzialam rozmowe a propos "zyczliwych kolezanek", tez ostatnio z taka mialam doczynienia nie uklada sie dziewczynie wiec zawsze jakos tam ja pocieszalam,na co ona ostatnio mi wyskoczyla :
" wiesz co Ania, jestem sama, ale tobie tych pieluch, tego brzucha i tego wszystkiego to tez nie zazdroszcze..." zrobilam mniej wiecej taka mine 😮 i na tym nasza znajomosc sie skonczyla, teraz tylko na czesc jestesmy, nie moge sie przejmowac wazne sa dla mnie teraz inne rzeczy, i mam nadzieje ze kazda z nas tak uwaza!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hussi31 napisał(a):
A mozna zrobic jak moj dzidzius obrocic sie pleckami i zasnac, mimo pobudki wykonanej przez lekarza nic to nie pomoglo. Nastepna wizyta 16 grudnia mam nadzieje ze wtedy dzidzius pokaze co tam ma 🙂
Widzialam rozmowe a propos "zyczliwych kolezanek", tez ostatnio z taka mialam doczynienia nie uklada sie dziewczynie wiec zawsze jakos tam ja pocieszalam,na co ona ostatnio mi wyskoczyla :
" wiesz co Ania, jestem sama, ale tobie tych pieluch, tego brzucha i tego wszystkiego to tez nie zazdroszcze..." zrobilam mniej wiecej taka mine 😮 i na tym nasza znajomosc sie skonczyla, teraz tylko na czesc jestesmy, nie moge sie przejmowac wazne sa dla mnie teraz inne rzeczy, i mam nadzieje ze kazda z nas tak uwaza!!


😮 no szok jakie potrafia być dziewczyny.. nie potrafie tego zrozumiec.. ja naszczescie z takim czyms sie nie spotkałam,,, uffff
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki, wróciłam do Was po weekendzie 🙂. Powiem Wam szczerze że ja z jednej strony chciałabym mieć niespodziankę, żeby dowiedzieć się o płci dziecka dopiero przy porodzie. Rodzinka mi ciągle marudzi na ten temat. Siostra i ojciec są przekonani że będzie chłopak, za to moja mama i narzeczony że dziewczynka (on również na początku chciał żeby o płci się dowiedzieć przy porodzie). Wszyscy się wypytują kiedy będzie widać czy to chłopiec czy dziewuszka, to mnie już troszkę drażni. Ja sama nie mam jakichś przeczuć odnośnie płci. Zawsze marzyła mi się córeczka, ale co będzie to nie ma dla mnie znaczenia, ważne żeby moja dzidzia była zdrowa.
Kolejną wizytę mam 14 grudnia, a USG na początku stycznia, wtedy mojego narzeczonego wezmę już ze sobą 🙂. Już się nie mogę doczekać kiedy zobaczę moją rybkę 🙂.
Ruchów jeszcze nie czuję, ale wyczekuję niecierpliwie 🙂. Pozdrawiam wszystkie brzuszki:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj Dziewczynki Dziewczynki. Człowiek po 9 godzinach od wyjścia do pracy wraca i normalnie godzina czytania murowana 🙂 Ale milo tak Was czytać 🙂
Co do pracy w ciąży to mi osobiście nie doskwiera mimo że pracuję w przedszkolu i z maluchami 3letnimi nalatać się trzeba ale na pewno to lepsze niż 8h przed komputerem w jakimś biurze 🥴
Jeśli chodzi o bóle pleców to ja mam dyskopatię i już kiedy mi ją lekarz stwierdzał to powiedział że w czasie ciąży będzie ciężko i faktycznie jest ale wszystko na razie do przeżycia. 8h w pracy da się znieść tylko to ranne wstawanie zwłaszcza gdy mam na 7.30 i wstać musze o 5.30 - MASAKRA 🙂
Co do rozstępów natomiast to ja chciałabym się smarować i dbać o tę sferę i staram się wieczorami razem z mężem wklepywać 🙂 ale ranki są dla mnie nie do przeskoczenia bo musiałabym wstawać jeszcze wcześniej 🙂
Buziaki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
manki napisał(a):

Ostatnio często dopada mnie ból pleców...czy któraś z Was tak miała?Czy to normalne?


ja bóle pleców mam mniej więcej od 14 tygodnia. Masakra. Na początku myślalam, że to nerki szwankują, ale potem doczytalam, że to plecy i boki bolą bo się macica powiększa..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
adka101 napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
Barakuda napisał(a):
ola1978 napisał(a):
Barakuda...dziekuje Ci bardzo...wiesz ja sie juz nie przejmuje olewam co ona mowi..a jak ja widze to zmykam zeby mnie nie widziala bo po co mam humor sobie popsuc 🙂pozatym z moim pierwszym dzieckiem ktore wazylo prawie 4300 tez mialam taki inny brzuszek a synek teraz 176,zdrowiusi,kochany...i co ja bym bez Was tu zrobila? 🙂

No i jesteś godną by Cię naśladować!!! Głupią babę olać a syna na wspaniałego przystojniaka wychować ( a może ta koleżanka właśnie Ci zazdrości bo wie jakie wspaniałe dziecko z Twojego brzuszka wyszło poprzednio..?) Tak czy siak, ciesze się, że się wzmocniłaś i już nie przejmujesz jakąś zazdrośnicą. A tak przy okazji to ja mam "przyjaciółkę" która zazdrości mi strasznie małża i dzidziusia i jak się dowiedziała, że już chodzę w ciążowych spodniach to zapytała mnie czy w takich normalnych czy takich co się jak słonica wygląda... Też mi się dziwnie na początku zrobiło ale odpowiedziałam jej, że jak kiedyś może będzie w ciąży to sama się przekona jak cudownie się wygląda w takich ubraniach... A wcześniej mówiła jakie to słodkie są te ciążowe ubrania dla kobiet... :P
Ściskam mocniutko 🙂


widzisz BArakuda w takich sytuacjach jacy są ludzie ,, i tak jak myslelismy cały czas -najważniejsze przyjaciółki... 😠 😠


Kochane nie zazdroszczę Wam tych koleżanek jak wogóle można coś takiego powiedzieć !Ale nie ma co się przejmować mówią tak bo może same zazdroszczą że nie są w ciązy bo przecież to taki piękny okres w naszym życiu nawet z tymi dolegliwościami.Ściskam Was mocno 🙂


dziewczyny, ja pamiętam jak kiedys koleżanka (matka z resztą dwojga już) powiedziala mi, że w 9-10tyg nie ma co zakladać ksiażeczki ciąży bo malo, że to pecha przynosi to wogóle po co mi to na tym etapie... glupio mi się zrobilo i tyle. Teraz mam książeczkę od 5tyg i wszystko jest cacy... ludzie są dziwni. nie wiem co przez nich przemawia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
manki napisał(a):
adka101 napisał(a):
Miłej nocki dziewuszki ja już szykuje się do snu 🙂


adka101 juz spac idziesz??? 😮Ja to najpierw seriale musze obejrzec i potem polatac po kanałach i dopiero spać.
Kaszel cosik mnie meczy,co moge brać od kaszlu?


ja pilam herbate z miodem i cytryną, lub mleko z miodem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
manki napisał(a):
adka101 napisał(a):
Miłej nocki dziewuszki ja już szykuje się do snu 🙂


adka101 juz spac idziesz??? 😮Ja to najpierw seriale musze obejrzec i potem polatac po kanałach i dopiero spać.
Kaszel cosik mnie meczy,co moge brać od kaszlu?


Tak to prawda chodzę wcześnie spać bo sny mnie tak męczą w nocy że na drugi dzień chodzę nieprzytomna 😞
Może któraś z Was dziewuszki wie co mogę brać żeby spać spokojnie?
Nie mam pojęcia skąd biorą się te sny!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
witajcie,
ja mam jakąś niespokojną noc za sobą.. 😞 wogóle nie moglam spać. ciągle budzil mnie deszcz... jestem jakaś rozbita, a mam dziś wizytę u mojego gin..
szary ten dzień jakiś..


A więc czekam na relacje po wizycie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...