Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

Hej Brzuszki. Najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt 🙂 Przede wszystkim aby wszystko nam sie dobrze układało i aby nasze maleństwa były zdrowe a my silne 🙂
Pozdrawiam i przypominam że ja również wspieram brygadę brzuchaten noszących dziewuszki pod serduszkiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej dziewczynki. Wesołych świąt życzę wam wszystkim. Moja dzidzia zaczyna mnie od kilku dni raczyć kopniakami :-) zrobiło mamusi prezent dzień przed wigilią.
Manki w tabelce napisałaś że u mnie jest dziewczynka a w rzeczywistości jeszcze nie wiadomo co będzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie świątecznie 🙂

Aneczka 😘

Mój Brzuszek coś cichutko siedzi 😉
A przez te dwa dni pojedliśmy troszkę 😉
Wyjątkowo nam wszystko smakowało 🙂
Ale na szczęście przejedzenia nie ma 🙂

Ja dzisiaj spędzam dzień z rodzicami, siostrą i szwagrem, bo Mąż dzisiaj w pracy 😞

A dla Was miłego dalszego świętowania 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam cieplutko w II dniu swiat. My przez dwa dni troche pojedlismy, a dzis siedzimy z mezem domku i odpoczywamy przesadzac tez nie mozna 🙂 Tylko jedna rzecz mnie martwi moj maluch od 2-3 dni jest mniej aktywny w moim brzuszku, mam nadzieje ze to nic zlego nie znaczy, a wizyta dopiero za tydzien...no nic milego dnia zycze moze mnie cos dzis zaskoczy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hussi, mam to samo z moja Fasola. 😞 Od kiedy zaczela sie wigilia, cisza. zero. czasem jakies smyrniecie, ale zadnych kopniakow 😞 moj maz mowi ze w zasadzie ciagle siedzielismy przy stole, duzo jedlismy (choc ja bardzo uwazalam zeby potem nie bylo sensacji z zoladkiem), zatem organizm ciagle trawi. Ja ogolnie jestem fizycznie wymeczona, psychicznie znacznie lepiej. mysle ze niebawem znowu sie malenstwa odezwa... ale widze ze nie tylko my mamy takie "dolegliwosci". Jomy brzuchol tez cichawo siedzi.. no to czekamy trawimy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie po swietach,
moja Fasola nadal milczy choc dzis wydaje mi sie ze jakby wiecej smyrania. nie panikuje 🙂
dzis z tesciowa czytalysmy liste wyprawki (wspominalam Wam o niej), no i mama mowi ze znaaaaczna wiekszosc bedzie potrzebna..
Natka, pochwal sie wozkiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...