Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ehhh fajnie facet gada chyba jednak kupie tą jego książke no i jeszcze ostatnio ogladałam w empiku takie pierwsze albumy dla dzidzi zaczynające się już od poczęcia i tez chyba się skusze albo podpowiem siostrze tak bardzo chce coś kupic dla malucha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monalissa napisał(a):
ehhh fajnie facet gada chyba jednak kupie tą jego książke no i jeszcze ostatnio ogladałam w empiku takie pierwsze albumy dla dzidzi zaczynające się już od poczęcia i tez chyba się skusze albo podpowiem siostrze tak bardzo chce coś kupic dla malucha 😁

hehe moj maz powiedzial: co kupisz sobie te ksiazke? 🙂
a zeby wiedzial ze kupie !! 🙂 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
Witajcie.. no nareszcie mała sie obudziła, ale sobie pospała az sie zaczełam martwic ale teraz od razu lepiej 😁 miłego dnia dziewczynki 😘 😘 😘


moj łobuz też w weekend o tych samych porach sie wiercił a po weekendzie cisza a od wczoraj zupełnie inne pory mu przypadły do gustu ehh pewnie jeszcze nie raz nam dadzą chwile zmartwienia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bea29 napisał(a):
Czesc dziewczyny !
U mnie za oknem szaro i ponuro brakuje mi słonka
Adka wcale nie widac ze tyle przytylas a po za tym wyglądasz slicznie z tymi kg 😉
Justiks brzuszek sliczny na filmiku i nawet widac jak maluszek sie rusza super
Miłego dnia dla wszystkich brzuszków 🙂


Bea dziekuje 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WITAM WAS:-)
DZISIAJ IDĘ NA WIZYTĘ KONTROLNĄ DO LEKARZA...LEKARZ MUSI MI SPRAWDZIĆ CZY NADAL MI SIĘ SKRACA SZYJKA MACICY NO I MOŻE POWIE MI PŁEĆ DZIECKA BO OSTATNIO 17 STYCZNIA NIE BYŁO WIDAĆ.MÓWIĄ ŻE DZIEWCZYNKĘ CIĘŻKO JEST ROZPOZNAĆ.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justiks23 napisał(a):
adka101 napisał(a):
Witam brzuszki!
Widzę że rekordzistką jestem w tyciu 🙂
Ja już waże 75 przytyłam już 11/12 kg.
W piątek idę na wizytę i zobaczę moją maleńką Juleczkę.
Ostanio śniło mi się że urodziłam ją była taka śliczna a ja płakałam ze szczęścia.
Justiks czy to twój brzuszek? 🙂
Buziaki w brzuszki 😘


tak kochana taki w ro0zstepach po wczesniejszych ciazach hihi


Kochana na filmiku nawet nie zauważyłam tych rozstępów.
Brzunio śliczny .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania288 napisał(a):
WITAM WAS:-)
DZISIAJ IDĘ NA WIZYTĘ KONTROLNĄ DO LEKARZA...LEKARZ MUSI MI SPRAWDZIĆ CZY NADAL MI SIĘ SKRACA SZYJKA MACICY NO I MOŻE POWIE MI PŁEĆ DZIECKA BO OSTATNIO 17 STYCZNIA NIE BYŁO WIDAĆ.MÓWIĄ ŻE DZIEWCZYNKĘ CIĘŻKO JEST ROZPOZNAĆ.


Ja dowiedziałam sie w 18 tygodniu ale jeszcze nie na 100 % w 22 tygodniu została potwierdzona płeć że będę miała córeczkę.Wszystko zależy od ułożenia dziecka ,moja szwagierka dowiedziała sie dopiero w połowie siódmego miesiąca bo mała cały czas sie odwracała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzis pospalam dluzej, ale okolo 6 rano przebudzilam sie i oczy jak zlotowki! maluszek tez sie wiercil z samego rana juz! ale teraz sobie spika 🙂
ciekawe, czy jak sie urodza nam nasze skarbki, to czy wlasnie w tych godzinach co teraz, beda wstawac i wojowac 😜 jak myslicie?
bo ja na 1 spotkaniu Szkoly Rodzenia slyszalam od poloznej, ze jaki tryb zycia teraz mamy to przezwyczajamy Nasze dzieci do niego i tak bedzie tez po narodzinach, moze nie od razu, ala jakos po tygodniu! jej! jak sobie pomysle, ze moje dziecko bedzie chodzic spac jak mama o 24 ej to szok! opowiadalam to mezowi i teraz wygania mnie juz wczesniej do lozka 🤪 hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewuszki! Od godziny juz na nogach, po sniadanku i nie wiem co dalej mam robic.moze mimo kiepskiej pogody wybiore sie na jakis spacerek 🙂
Monalisa piekne imie dla Juniora - teraz to tylko moj bezimienny zostal...
Ja slyszalam ze powinno sie spac jak najwiecej na lewym boku bo wtedy nie uciska sie zyly glownej, ja co prawda przerzucam spie na bokach ale najlepiej mi na prawym mysle ze to nie szkodliwe.
kasiagwiazdka ja tez tak slyszalam ze jaki rytm dnia mamy taki bedzie dziecka ale wiele mam temu zaprzecza takze trzeba patrzec na to z przymruzeniem oka 😉
to co do pozniej i milego dnia brzuchatki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Brzuszki 🙂

Ja wczoraj byłam na glukozie i powiem Wam, że nie było to takie złe!
Pewnie dlatego, że miałam ze sobą cytrynkę i pani mi ją wcisnęła 😉
Nawet niezłe to było - taka słodka lemoniadka 🙂
Ale jak zobaczyłam ile tego jest to się załamałam 🤪
Ale poszło!
Dzisiaj Mąż ma odebrać wyniki...
A ja korzystam póki mogę i właśnie zjadłam pączusia ☺️


Co do wagi to u mnie jakoś dziwnie, bo jak na razie tylko 1,5 kg, ale coś czuję, że na wizycie za 2 tygodnie (ważę się tylko u lekarza) waga pokaże już więcej, bo czuję, że już jest mnie więcej 😉

Co do promocji w Tesco to też właśnie widziałam i mam w planie zakup chusteczek Pampers, bo tego nigdy nie za dużo, a co do pampersów to promocja jest chyba tylko na 3 - więc to jeszcze nie dla nas 😉

Co do spania - to ja męczę się już troszkę tym spaniem na bokach...
Najlepiej śpi mi się na plecach, a dzisiaj znowu obudziłam się przerażona, że podduszam Dzidka...
A samo spanie na lewym boku nie wchodzi w grę - budzę się zdrętwiała i muszę zmienić pozycję...
Ehhh...i pomyśleć, że lepiej nie będzie 😉

Aha!
Przyszły mi koszule do karmienia - te kopertowe, odcinane pod biustem - są super - polecam, ale oczywiście musiało być coś nie tak - okazało się, że jedna z koszul mimo, że na opakowaniu miała naklejkę L, to okazała się S!
No i muszę wymienić - nie lubię takich operacji!


Miłego dnia dla Was Brzuszki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...