Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
witajcie! rano weszlam, kliknelam i necik mi padl! 😮 😮 😮 😮 wrrrr...
ale juz jest OK! 🙂 znow moge poklikac z Wami!
ja tez chyba jestem uzalezniona od Brzuszka! 🤪
rano jak wstaje to pierwsze co kanapeczka i Brzuszek 😁

Martyna, co Ci tam kurier poprzywozil??? to juz wszystko dostarczone?? 🙂 🙂 🙂

Fijolku, piszesz o lekarzu Struzyckim 🙂
moja kolezanka z Polski tez do niego cala ciaze jezdzila do Lodzi i teraz inna kolezanka, ktora jest w 4 miesiacu, tez wybrala sobie jego! mowia, ze jest super! 🙂
ta 1 kolezanka miala porod prywatnie, nie w szpitalu, tylko tam w tej klinice- nie wiem jak sie nazywa i ta 2 chyba tez bedzie rodzic prywatnie u niego! ale to duuuuza kasa! chyba sam porod 3000 lub 4000 zl!!! jakos tak! szok!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiagwiazdka napisał(a):
witajcie! rano weszlam, kliknelam i necik mi padl! 😮 😮 😮 😮 wrrrr...
ale juz jest OK! 🙂 znow moge poklikac z Wami!
ja tez chyba jestem uzalezniona od Brzuszka! 🤪
rano jak wstaje to pierwsze co kanapeczka i Brzuszek 😁

Martyna, co Ci tam kurier poprzywozil??? to juz wszystko dostarczone?? 🙂 🙂 🙂

Fijolku, piszesz o lekarzu Struzyckim 🙂
moja kolezanka z Polski tez do niego cala ciaze jezdzila do Lodzi i teraz inna kolezanka, ktora jest w 4 miesiacu, tez wybrala sobie jego! mowia, ze jest super! 🙂
ta 1 kolezanka miala porod prywatnie, nie w szpitalu, tylko tam w tej klinice- nie wiem jak sie nazywa i ta 2 chyba tez bedzie rodzic prywatnie u niego! ale to duuuuza kasa! chyba sam porod 3000 lub 4000 zl!!! jakos tak! szok!



Kasiu już mam praktycznie wszystko. W maju jeszcze kupię OILATUM emulsję do kąpieli i CHUSTĘ.
A teraz kurier przywiózł mi wanienkę, przewijak, kaftaniki, czapeczki, skarpetki, pampersy i jeszcze kilka drobiazgów 😉 🙂 Właśnie wyprasowałam pościel, rożek i kołderkę do wózka 🙂 🙂

Teraz czekam aż wypiorą się ubranka 🙂 🙂 ajajaj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam brzuszki!!!
Fijołku nie martw się jak urodzisz wcześniej to szybciej będziesz miała maleństwo przy sobie i wszystko za sobą a my nadal bedziemy oczekiwały tego momentu.Buziaki i głowa do góry 😘
Moja córcia tak dała mi popalić wczoraj ze aż mi łzy w pewnym momencie poleciały .Nadal leży sobie poprzecznie na dodatek bardzo wysoko bo pod samymi żebrami i kopie co tylko ma w zasięgu rączek i nóżek.
Ja tez czekam aż ubranka sie wypiorą 🙂
Życze miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiagwiazdka napisał(a):
witajcie! rano weszlam, kliknelam i necik mi padl! 😮 😮 😮 😮 wrrrr...
ale juz jest OK! 🙂 znow moge poklikac z Wami!
ja tez chyba jestem uzalezniona od Brzuszka! 🤪
rano jak wstaje to pierwsze co kanapeczka i Brzuszek 😁

Martyna, co Ci tam kurier poprzywozil??? to juz wszystko dostarczone?? 🙂 🙂 🙂

Fijolku, piszesz o lekarzu Struzyckim 🙂
moja kolezanka z Polski tez do niego cala ciaze jezdzila do Lodzi i teraz inna kolezanka, ktora jest w 4 miesiacu, tez wybrala sobie jego! mowia, ze jest super! 🙂
ta 1 kolezanka miala porod prywatnie, nie w szpitalu, tylko tam w tej klinice- nie wiem jak sie nazywa i ta 2 chyba tez bedzie rodzic prywatnie u niego! ale to duuuuza kasa! chyba sam porod 3000 lub 4000 zl!!! jakos tak! szok!

hmm prywatnie? no to nie wiem za bardzo gdzie bo on ma swoj gabinet i do tego pracuje w szpitalu. ale o zadnej prywatnej klinice nie wiem. 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
adka101 napisał(a):
Witam brzuszki!!!
Fijołku nie martw się jak urodzisz wcześniej to szybciej będziesz miała maleństwo przy sobie i wszystko za sobą a my nadal bedziemy oczekiwały tego momentu.Buziaki i głowa do góry 😘
Moja córcia tak dała mi popalić wczoraj ze aż mi łzy w pewnym momencie poleciały .Nadal leży sobie poprzecznie na dodatek bardzo wysoko bo pod samymi żebrami i kopie co tylko ma w zasięgu rączek i nóżek.
Ja tez czekam aż ubranka sie wypiorą 🙂
Życze miłego dnia 🙂


HALO!!! ale ja sie nie martwie.... 🙃 skad takie wnioski? 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martyno, to super!!! jej, to taaaaaaaak cieszy!!! 🙃

ja wczoraj powiesilam juz firaneczki u Malego, maz zalozyl karnisz, ja od razu wyprasowalam firanki i juz jest git! to tez taka radocha, ze chodze i patrze co jakis czas jak wyglada 🙂 hehehehe 😁

Fijolku, nie wiem gdzie ma prywatny gabinet, ale chyba one jezdzily do jakiejs kliniki- nie wiem jak sie nazywa i tam wlasnie tez ta jedna miala porod! chyba, ze to inny Struzycki 🙃 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justina1975 napisał(a):
Dzien doberek brzuszki! Wlasnie wybieram sie do szpitala na akupunkture.Polecily mi znajome.Podobno to zmniejsza bole w czasie porodu 😮 Czy ktoras z Was robila juz cos takiego?


hejka Justina! ja mialam w zeszlym tygodniu w czwartek robiona 🙂 w tym tygodniu tez bede miec 🙂 🙂
mi moja polozna to robi, tez poleca, tez mowila mi ze zmiejsza bole porodowe i ze szyjka macicy szybciej sie bedzie rozszerzac! hehe, okaze sie! ale poki co chodze tez 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiagwiazdka napisał(a):
justina1975 napisał(a):
Dzien doberek brzuszki! Wlasnie wybieram sie do szpitala na akupunkture.Polecily mi znajome.Podobno to zmniejsza bole w czasie porodu 😮 Czy ktoras z Was robila juz cos takiego?


hejka Justina! ja mialam w zeszlym tygodniu w czwartek robiona 🙂 w tym tygodniu tez bede miec 🙂 🙂
mi moja polozna to robi, tez poleca, tez mowila mi ze zmiejsza bole porodowe i ze szyjka macicy szybciej sie bedzie rozszerzac! hehe, okaze sie! ale poki co chodze tez 🙂


ja mialam 4 igly w jedna noge i 4 igly w druga! w ogole nie bolalo, nawet nic nie czulam, polezalam chyba tak z 15-20 minutek! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justina1975 napisał(a):
Kasienka! To super! Jeszcze nigdy nie bylam kluta,ale tochyba nie boli 😉


nawet nie czuc jak wkluwaja!!! tak tak, to tylko w nogi jest- przy kolanie, przy kostkach i w lydke! 🙂
super, ze tez sie zdecydowalas! moze i faktycznie warto! 🙂 zobaczymy przy porodzie! jak bedzie bardzo bolec to bede krzyczec- akupunktura miala pomoc!!! 😁 😁 🤪 hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasienka! Ostatnio kolezanka mi mowila,ze jezeli ja nie pracuje,a maz zarabia do pewnej sumy(nie pamietam jakiej,podam Ci pozniej) to mamy prawo do roku czasu 300 Euro na dziecko co miesiac dostawac.Podliczane sa zarobki obydwu partnerow,niewazne gdzie kto pracuje.Ja sie tak bardzo cieszylam z tego,ale my nie mamy szansy na to 🤨 Musze zmykac,bo spoznie sie do szpitala na akupunkture.Odezwe sie wieczorkiem.
Pa brzuszki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justina1975 napisał(a):
Kasienka! Ostatnio kolezanka mi mowila,ze jezeli ja nie pracuje,a maz zarabia do pewnej sumy(nie pamietam jakiej,podam Ci pozniej) to mamy prawo do roku czasu 300 Euro na dziecko co miesiac dostawac.Podliczane sa zarobki obydwu partnerow,niewazne gdzie kto pracuje.Ja sie tak bardzo cieszylam z tego,ale my nie mamy szansy na to 🤨 Musze zmykac,bo spoznie sie do szpitala na akupunkture.Odezwe sie wieczorkiem.
Pa brzuszki 😘


a dlaczego nie macie szansy na to! ??
kazdej Kobiecie ktora rodzi, przysluguje 300 euro miesiecznie przez rok czasu, obojetnie czy pracujecie czy tez nie!!! dostaniecie napewno! to jest tzw. Elterngeld! kazdym rodzicom sie nalezy!!! po porodzie musisz sie zglosic do Placowki- nie wiem gdzie u Was, musisz zapytac i skladasz podanie i dostajecie!!! ja nawet nie wiem czy Wy nie dostaniecie wiecej nawet, ale to juz musicie zapytac, jak Wam wylicza zarobki! najlepiej zapytaj tam gdzie bedziesz skladac o Kindergeld,oni powinni Ci powiedziec gdzie masz pytac dalej! ale to po porodzie, bo oni potrzebuja Geburtsurkunde i na podstawie tego zalatwiasz wszystko! 🙂 🙂 nie sluchaj nikogo kto gada glupoty, tylko sami zadzwoncie lub idzcie tam i napewno dostaniecie!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wtorkowo. Zaległości nadrobione 🙂. Ja od 6 na nogach, nocka trochę kiepska, ale jakoś dam radę. Idę się wykąpać a potem pomyje regały bo się troszkę zakurzyły. Mąż pomalował fragment podłogi, jak wróci z pracy to porozstawiają z teściem meble tam gdzie pomalowane, a potem będzie kończył. Myślę że za jakieś dwa dni wrócimy do naszego pokoju. Balkon cały czas otwarty na oścież więc może w miarę szybko wywietrzeje zapach farby.
Zajrzę do Was później.
Miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Joasia1988 napisał(a):
Witam wtorkowo. Zaległości nadrobione 🙂. Ja od 6 na nogach, nocka trochę kiepska, ale jakoś dam radę. Idę się wykąpać a potem pomyje regały bo się troszkę zakurzyły. Mąż pomalował fragment podłogi, jak wróci z pracy to porozstawiają z teściem meble tam gdzie pomalowane, a potem będzie kończył. Myślę że za jakieś dwa dni wrócimy do naszego pokoju. Balkon cały czas otwarty na oścież więc może w miarę szybko wywietrzeje zapach farby.
Zajrzę do Was później.
Miłego dnia


Joasiu, staraj sie nie wdychac tych smrodow! najgorszy to ten lakier do podlogi!!! nie powinno Cie tam byc na ten czas, bo to jest straszny smrod!! 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiagwiazdka napisał(a):
wspolczuje tym dziewczynom , ktore beda chodzic w ciazy w miesiace lata!!! dla mnie bylaby to katorga! 😮 🤢


Wiatm 😆
Popieram jakbym miała nosić ten ciężar w lato w 30 stopni to chyba bym trupem padła...
Teraz jest ciężko a co tu mówić w upalny dzień 🤢
Dziewczynki czy Wam tez puchną stópki ??bo mi od kilku dni opuchły zwłaszcza prawa trampeczki mnie uwierają 😁 🤔
Ja już po kąpieli 😎zupełnie inaczej się człowiek czuje 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasidelko88 napisał(a):
kasiagwiazdka napisał(a):
wspolczuje tym dziewczynom , ktore beda chodzic w ciazy w miesiace lata!!! dla mnie bylaby to katorga! 😮 🤢


Wiatm 😆
Popieram jakbym miała nosić ten ciężar w lato w 30 stopni to chyba bym trupem padła...
Teraz jest ciężko a co tu mówić w upalny dzień 🤢
Dziewczynki czy Wam tez puchną stópki ??bo mi od kilku dni opuchły zwłaszcza prawa trampeczki mnie uwierają 😁 🤔
Ja już po kąpieli 😎zupełnie inaczej się człowiek czuje 🤪


Kasidelko, mi tez troszke puchna stopki, ale wlasnie w te cieplejsze dni, albo jak za duzo pochodze 🙂
ojjj tak, teraz jest ciezko, a co dopiero w upalne dni! bysmy buchaly jak smoczyce 😜
ja tez juz wyprysznicowana, ide rozwiesic pranko i poprasowac troszke 🙂

tak sie zastanawiam i chyba w tym tygodniu juz zaloze baldachim i posciel, a co, na palmowa niedziele juz bedzie 🙂 w sumie od palmowej niedzieli to juz tylko 2 tygodnie 🙂 takze chyba najwyzszy czas! 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...