Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
manki napisał(a):
Witajcie...
Ciagle brak czasu i nie moge nadrobic zaleglosci.
jOLJCIK mialam napisac i niemialam kiedy ze mi sie snilo ze ty bedziesz miala chlopca i ze Marinka albo Fijolek urodzi pierwsza...ktoras z nich...ciekawe czy to prawda..hmm...twoj chlopczyk mi sie wysnil 🙂


TY WEŹ NO NIE STRASZ!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Kochane! dzis pogoda u nas taka se 🙂 ale od kilku dni mam strasznie duzo energii, moja mama smieje sie ze wlaczyl mi sie syndrom wicia gniazda i wszystko bym sprzatala, wszystko bym zmieniala itd.,do tego ponoc troszeczke brzuch mi opadl - wiec wicie gniazda plus opadniety brzuszek rowna sie niedaleki porod.... 😮 sama juz nie wiem jak mam to interpretowac, i jak sie w tym wszystkim zachowac tu juz chcialabym a boje sie jednak wierze ze dam rade w koncu w razie co mam wiele osob wokol siebie ktore mi pomoga.
Marinko dziekuje za informacje o Hipp chyba sie skusze, chociaz na poczatek.
Aneczka1983 ja tez dzis wstawalam ze 4-5 razy do toalety ale mimo to czuje sie wyspana.
Manki wiesz ja tez mialam sen o tym ktora sie rozpakuje pierwsza i mi wyszlo ze ja,fijolek i uwaga beatka, ale to tylko sen a bedzie jak bedzie 🙂
No nic stawiam . i czekam na siostre ale oczywiscie wpadne do was potem. buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hussi31 napisał(a):
Witajcie Kochane! dzis pogoda u nas taka se 🙂 ale od kilku dni mam strasznie duzo energii, moja mama smieje sie ze wlaczyl mi sie syndrom wicia gniazda i wszystko bym sprzatala, wszystko bym zmieniala itd.,do tego ponoc troszeczke brzuch mi opadl - wiec wicie gniazda plus opadniety brzuszek rowna sie niedaleki porod.... 😮 sama juz nie wiem jak mam to interpretowac, i jak sie w tym wszystkim zachowac tu juz chcialabym a boje sie jednak wierze ze dam rade w koncu w razie co mam wiele osob wokol siebie ktore mi pomoga.
Marinko dziekuje za informacje o Hipp chyba sie skusze, chociaz na poczatek.
Aneczka1983 ja tez dzis wstawalam ze 4-5 razy do toalety ale mimo to czuje sie wyspana.
Manki wiesz ja tez mialam sen o tym ktora sie rozpakuje pierwsza i mi wyszlo ze ja,fijolek i uwaga beatka, ale to tylko sen a bedzie jak bedzie 🙂
No nic stawiam . i czekam na siostre ale oczywiscie wpadne do was potem. buziaki


zajrzałam na chwile i co widze.... 😮 hussi ty mówisz o mnie czy o jakies innej beatce?? 😲 matko nie strasz mnie kochana gorzej jak to bedzie sen proroczy.....tfu tfu 😜 ja chce choc do wielkanocy wytrzymac.....mam nadzieje ze nie jestes czarownica i nie wykraczesz hehe 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie ponownie...
U mnie taka piekna pogoda że aż grzech w domu siedzieć...co chwila wychodze na chustaweczkę.
Dziewczynki co z JAMARGARETKA sie dzieje bo nie nadrobilam jeszcze zaleglosci i jestem nie w temacie...
Hussi masz racje...to tylko sny...zobaczymy czy cos z nich sie spelni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam po krótkiej przerwie. Udało mi się usnąć, gdyby teściowa nie obudziła mnie na obiad spałabym dalej. Automatycznie lepsze samopoczucie, głowa przestała boleć i maluszek się zaczął kręcić 🙂. Pranie wywiesiłam, i na razie uciekam.
Manki, u jamargaretki pojawiły się jakieś zaniki czy osłabienie tętna dzidziusia. Podają jej leki na szybsze rozwinięcie płuc maleństwa i monitorują serduszko. Marinka z nią pisała smsy więc ona wie jak to jest dokładniej.
Jamargaretko trzymaj się kochana 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej,

czy któraś z przyszłych mam oglądała ostry dyżur na polsacie 😜
kobieta urodziła dziewczynke 4,8kg 🤪 !!!!
ja jestem ciekawa ile mój synek teraz waży 7 kwietnia mam usg i juz sie nie moge doczekać ☺️
ile ważyły wasze pociechy na ostatnich badaniach usg i w który to był tydzień?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beatko mowie o Tobie, snilo mi sie ze tak jeszcze przed swietami zaczelas pisac na forum ze cos sie dzieje i potem juz urodzilas ale nie wiem dokladnie kiedy. ale ale to tylko sny raczej mi sie nie sprawdzaja,takze glowa do gory. no nic stawiam . i uciekam. do pozniej.buzka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam!
dzisiaj mialam okropna noc, zasnelam dopiero o 5tej nad ranem, strasznie bolal mnie brzuch i kulo mnie 😞 jak lezalalam to bylo w miare bo przysypialam ze zmeczenia, ale wystarczylo wstac do lazienki i jak sie kladlam to znow to samo bylo 😞 dzisiaj narazie jest ok, ale duzo mam wydzieliny i czasem tylko zakluje. Zapewne teraz tak mam wszystko wskazujacego na porod a jak co do czego to bede chodzila do 40 tyg 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasidelko88 napisał(a):
hej,

czy któraś z przyszłych mam oglądała ostry dyżur na polsacie 😜
kobieta urodziła dziewczynke 4,8kg 🤪 !!!!
ja jestem ciekawa ile mój synek teraz waży 7 kwietnia mam usg i juz sie nie moge doczekać ☺️
ile ważyły wasze pociechy na ostatnich badaniach usg i w który to był tydzień?


Ja miałam USG we wtorek, wg badania był to 31tydz i 2 dzień, a mały ważył ok 1677g, ale tak jak pisałam jutro idę jeszcze raz na USG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Joasia1988 napisał(a):
kasidelko88 napisał(a):
hej,

czy któraś z przyszłych mam oglądała ostry dyżur na polsacie 😜
kobieta urodziła dziewczynke 4,8kg 🤪 !!!!
ja jestem ciekawa ile mój synek teraz waży 7 kwietnia mam usg i juz sie nie moge doczekać ☺️
ile ważyły wasze pociechy na ostatnich badaniach usg i w który to był tydzień?



Ja miałam USG we wtorek, wg badania był to 31tydz i 2 dzień, a mały ważył ok 1677g, ale tak jak pisałam jutro idę jeszcze raz na USG



moje dzieciatko w poniedzialek mialo 2400gr 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justiks23 ale bajerny ten filmik- dyskusja! 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
usmialam sie!
Maly moj wojuje, ale to pewnie dlatego, ze mama wypoczywa! teraz pije herbatke z cytrynka i miodzikiem i odgrzalam sobie tortelini w sosie serowym 🙂 🙂

Gosiu, ja mam to samo co Ty! ale nie zamartwiaj sie! tak juz podobno jest! chyba, ze poczujesz, ze naprawde jest tragicznie to nie czekaj!!! ale Aneczka tez pisala, ze ja tak samo boli!
takze nie jestesmy same...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...