Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Fijolku, co do paznokietek, tutaj nie ma zadnych przeciwskazan! mozesz miec co tylko chcesz! pomalowane, zelowe, fakt, ze ja nie jestem za tym, zeby do porodu miec wymalowane na czerwono 🙃 ale ladnie beda wygladac z frenczykiem lub na kolor naturalny-kolor skory 🙂 Kobieta napewno bedzie czula sie dla siebie calkiej lepiej!

Jolajcik, poprosze Cie o przeslanie na maila do mnie tej tabelki, bo kiedys pisalas, ze przeslalas, a ja nic nie dostalam 🥴
[email protected]
dziekuje!!!: 😘

wczoraj mnie nie bylo, bardzo zle sie czulam! bole krzyzowe co jakis czas mnie lapaly i w dole znow jak na okres! nawet jak lezalam nie bylo poprawy! 😞 a cisnienie tak mi momentalnie skoczylo, ze zrobilo mi sie goraco, ze az ciezko mi bylo oddech zlapac! swieze powietrze z dworku pomoglo!
zobaczymy jak to dzis bedzie, jak wstalam to tez mnie zlapalo, az isc nie mozna !!!
jak tak piszecie o wczesniejszych porodach, to juz sie powoli troszke boje!! przeciez wszystko mozliwe! ale lepiej jeszcze nie!
za mebelkami jeszcze musimy 2 tygodnie czekac 🤢, wiec dzidzia nie mialaby lozeczka nawet!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj widze ze jeszcze chyba spicie....ja wczoraj mialam wizyte u lekarza widzialam bijace serduszko ale leakrz ni mierzyl jak czesto bije widac bylo ze szybko...szyjka macicy dluga prawie 4cm kanal rodny zamkniety stwierdzil ze ok i po 10 minutach odeslal do domu, nastepna wizyta 20 kwietnia...i wtedy bedziemy mierzyc i podgladac maluszka 🙂 🙂
a ja dzis zaczynam pakowanie...nie chce mi sie matko...przeraza mnie to 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Laseczki 🙂

Ja wstałam, żeby męża na szkolenie odwieźć.... Także później pewnie będę musiała odespać :P

Becia... jutro kwiecień.... nooooo 🙂 🙂 Jak to szybko wszystko leci, zaraz się obejrzymy i juz będzie maj, a w międzyczasie już kilka pewnie będzie rozpakowanych 😉 😉 😉

Zajrzę później 😉 :* Buźki (też już się chyba uzależniłam... jem bułkę jedną ręką, a drugą piszę do Was 😜 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień Dobry Majówki 🙂 widzę że dyskusja była na temat farbowania włosków... ja też farbowałam już 3 razy :P ale najlepsza jest moja teścióweczka bo twierdzi że jak kobieta włosy w ciąży farbuje to dziecko rude będzie... a nawet jakby to co? Rudego byśmy nie kochały? 🙂


Jolajcik mogłabyś podać mi dswojego maila? 😉


Miłego dzionka życzę wszystkim!! 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie Niunie.. 🙂
ja tez już po śniadaknu ale chyba się jeszcze położe bo coś mnie muli..
miłego dnia życze... 🙂
będe Was podglądała.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
Witajcie 🙂 ja dzis w nocy pobiłam chyba liczbe wstawania do WC , miałam wrazenie ze w ogole nie spie 🤨 ale wyspana sie czuje 😉
Co do farbowania to ja tez farbuje 🙂



hm... a mi właśnie ostatnio ograniczyły się nocne spacery do WC... może dlatego że staram się nie pić wieczorem ... ale i tak wytrzymuję max do 5 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
Witajcie 🙂 ja dzis w nocy pobiłam chyba liczbe wstawania do WC , miałam wrazenie ze w ogole nie spie 🤨 ale wyspana sie czuje 😉
Co do farbowania to ja tez farbuje 🙂


Aneczko, ja tez farbowalam wloski ( balejaz) na poczatku ciazy i w miedzczasie tez! chyba 3 razy! wiele osob mi mowilo, zebym tego nie robila, ale jak tutaj przez 9 miesiecy nie zadbac o siebie! nie wyobrazam sobie!
ja do WC tez wstaje czesto! chociaz ostatnio zmniejszylo sie do 2 razy, zazwyczaj o 1-2 w nocy, a pozniej 4-5 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
juz sama nie wiem, bo napewno bedzie kazala przyjechac, a w zeszlym tygodniu jak bylam na badaniu to powiedziala, ze szyjka jest jeszcze zamknieta i do porodu jeszcze troszke! wiem, ze lepiej byloby sie upewnic, ale nie chce jechac na prozno! ale moze zadzwonie tylko i zobaczymy co mi powie.... moze mnie uspokoi! ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiagwiazdka napisał(a):
juz sama nie wiem, bo napewno bedzie kazala przyjechac, a w zeszlym tygodniu jak bylam na badaniu to powiedziala, ze szyjka jest jeszcze zamknieta i do porodu jeszcze troszke! wiem, ze lepiej byloby sie upewnic, ale nie chce jechac na prozno! ale moze zadzwonie tylko i zobaczymy co mi powie.... moze mnie uspokoi! ....



koniecznie daj znać co i jak 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia jak nie chcesz jechac to naprawde zadzwon....spokojniejsza bedziesz..ale jesli bedzie mus jechac to musisz chyba kogos znalesc kto cie zawiezie bo samemu tyle km to strach...jkaby po drodze cie lapalo czy cos...
Ja juz po sniadanku troche mieszkanko ogarnelam choc teraz to juz nie wiem po co hehe..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiagwiazdka napisał(a):
juz sama nie wiem, bo napewno bedzie kazala przyjechac, a w zeszlym tygodniu jak bylam na badaniu to powiedziala, ze szyjka jest jeszcze zamknieta i do porodu jeszcze troszke! wiem, ze lepiej byloby sie upewnic, ale nie chce jechac na prozno! ale moze zadzwonie tylko i zobaczymy co mi powie.... moze mnie uspokoi! ....


Kasiu no dokładnie zadzwon, moze juz przez tel Cie uspokoi, mnie tez bardzo krok boli i kosc ogonowa, i czuje jakby mnie rozrywało.. i tez usłyszałam ze to normalne.. 🤨 a i bóle jakby miesiączkowe w dole brzucha to podobno normalka..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejo dziewczynki!jak to miło wstać i nie nadrabiać 100 stron tak jak zawsze! 🤪 🤪 🤪
Hussi tak używałam HIPP przy Anielce i nic nie uczulało ją 🙂 są świetne i ślicznie pachną. do szpitala mam też husteczki HIPP też są super ale drogie...
kasiagwiazdka ja bym zadzwoniła do lekarki

No kwietnióweczki już rodzą, he he zaraz my, zaraz my!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzwonilam! oczywiscie jesli chce to moge przyjechac! ale pytala sie mnie co jaki czas mnie to lapie... ja mowie ze tak co godzine czuje ten bol, a Pani Dr mowi, ze to sa bole, ktore moga bardzo bolec i tak moze byc w ostatnim miesiacu, a nie wydaje jej sie, zeby byly to bole porodowe, bo te bole lapaly by mnie jeszcze czesciej! .... 🤢 jesli bede sie bardzo zle czula, to poprostu mam nie czekac tylko do szpitala! takze zobaczymy co bedzie dzis do popoludnia!
ale blisko mam moja polozna, wiec moze do niej zadzwonie i ewetualnie podjade, jakby miala dyzur to by sprawdzila czy jest wszystko OK! nawet krotkie KTG co tam pokaze jakby cos sie dzialo!...
Brzuszki powoli juz sie boje tego wszystkiego! bo nie wiem jak to wszystko bedzie wygladac i jak bedzie sie objawiac... 🤢 kazdy sygnal mnie niecierpliwi i stresuje! zreszta pewnie jak i Was!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...